na-strone.png
Salesbook Wystawcą targów ENEX.

Najlepsza aplikacja do sprzedaży fotowoltaiki i pomp ciepła. Salesbook wystawcą na targach ENEX 2022

10 lutego 2022
Salesbook – spółka oferująca kompleksowe rozwiązanie dla sprzedawców z branży fotowoltaiki i technologii grzewczych – potwierdziła swój udział na targach ENEX. Odwiedź stoisko firmy i dowiedz się, jak podnieść skuteczność sprzedaży o blisko 30%.

Salesbook to nowoczesne narzędzie do sprzedaży fotowoltaiki, pomp ciepła czy klimatyzacji, czyli rozwiązanie dla firm, które chcą osiągnąć pełen potencjał swojego działu handlowego.

Dzięki Salesbookowi ofertowanie fotowoltaiki staje się łatwiejsze, skuteczniejsze i atrakcyjniejsze dla klienta.

- Nasza aplikacja to nie tylko intuicyjny CRM, ale również wiele zaawansowanych funkcjonalności, takich jak: kalkulatory PV, kalkulatory pomp ciepła, interaktywne ankiety, porównywarki ofert konkurencji – wszystko to, co podnosi skuteczność działań sprzedażowych – podkreśla Dariusz Nawojczyk, CMO, Salesbook.

Z funkcjonowaniem aplikacji i ofertą firmy Salesbook będzie można zapoznać się już od 23 do 24 lutego br. podczas targów ENEX! Zapraszamy!

Polecane aktualności
23 maja 2022
Zainteresowanie tegorocznymi targami ENEX przerosło najśmielsze oczekiwania organizatorów. Statystycznie, impreza przyciągnęła o 20% więcej Wystawców i o 10% więcej Zwiedzających. Powierzchnia wystawiennicza była niemal dwukrotnie większa niż przed pandemią w 2020 roku. O tym jak wyglądała miniona edycja targów, można przeczytać w najnowszym raporcie.
12 kwietnia 2022
Program Mój Prąd to jedna z najbardziej popularnych dotacji na fotowoltaikę. W połowie kwietnia rusza nabór wniosków, który będzie prowadzony w trybie ciągłym do 2023 roku. Budżet programu wynosi 350 mln zł.
24 lutego 2022
Firmy BMZ POLAND, GALMET oraz VIESSMANN wybrały Międzynarodowe Targi Energetyki i Elektrotechniki oraz Targi Odnawialnych Źródeł Energii ENEX jako miejsce spektakularnych premier.
23 lutego 2022
Pierwszego dnia targów Enex oraz Enex Nowa Energia podczas oficjalnej gali uhonorowano wybranych Wystawców nagrodami, medalami i wyróżnieniami.
23 lutego 2022
Zakończył się pierwszy dzień VI konferencji HEAT not LOST, organizowanej przez. Wydarzenie tradycyjnie odbywa się podczas XIX Targów Odnawialnych Źródeł Energii ENEX - NOWA ENERGIA w Targach Kielce.
23 lutego 2022
Galą 15-lecia Forum Pomp Ciepła zakończyło się ogólnopolskie spotkanie poświęcone tej tematyce. Poprzedziły ją trzy panele tematyczne, w których nie zabrakło informacji o instalacjach pomp ciepła, fotowoltaice i najnowszych technologiach.
23 lutego 2022
Podczas pierwszego dnia XXIV Międzynarodowych Targów Energetyki i Elektrotechniki i XIX Targów Odnawialnych Źródeł Energii ENEX Nowa Energia zorganizowano konferencję poświęconą transformacji energetycznej. Organizatorem spotkania był Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Kielcach.
23 lutego 2022
Magazyny energii dla prosumenta to temat przewodni spotkania ENERGIA PL w Targach Kielce organizowanego w ramach XXIV Międzynarodowych Targów Energetyki i Elektrotechniki ENEX oraz XIX Targów Odnawialnych Źródeł Energii ENEX - NOWA ENERGIA.