IMG-4244.jpeg
Najciekawsze projekty polskiej sceny tuningowej docenione w trakcie Dub it w Kielcach!

Najciekawsze projekty tuningowe na Dub it docenione! Wśród nich znalazły się takie marki samochodów jak Audi, BMW, Nissan, Lexus, Trabant, Golf oraz Fiat 126

25 czerwca 2023
W trakcie drugiego dnia Mubi Dub it Tuning Festival w Targach Kielce wręczono wyróżnienia za najlepsze projekty tuningowe. Nagrody przyznano w kilku kategoriach m.in. Dyno Queen, Best Wheels, Hi5 New Wave oraz Hi5 Old School.

Jakub Skowron, pomysłodawca Mubi Dub it Tuning Festival podkreślał, że jubileuszowa edycja motoryzacyjnego święta w Targach Kielce bardzo się rozwinęła przez ostatnie dziesięć edycji,

- Bardzo miło jest obserwować progres jaki dostrzegamy na polskiej scenie tuningowej. Pamiętam auta, które nas odwiedziły w 2012 roku podczas I edycji Dub it. W porównaniu z tym, co możemy zobaczyć we wszystkich halach podczas tegorocznej edycji, to jest niebo a ziemia. Polacy są czołówką jeśli chodzi o tuning i kreatywność w realizacji nowych projektów – mówi Jakub Skowron, pomysłodawca Mubi Dub it Tuning Festival w Kielcach.

- Bardzo się cieszę, że Dub it żyje. Tegoroczna, dziesiąta edycja pokazała że ta impreza ma ogromny potencjał – dodał Tomasz Pansewicz z kanału „Show testuje”.

Najlepszymi projektami polskiej sceny okazały się takie modele pojazdów jak:

 • Dyno Queen – Audi 100 C4 Daniela
 • Best Wheels – Corvetta Mariusza Michalskiego
 • Best Interior – Lexus LS 400 Krzysztofa Kutrzeby
 • STATIC Best Of Show - Nissan 200 SX Bartłomieja Żurka
 • AIR RIDE Best Of Show – Honda Odyssey Konrada Sowy
 • Hi 5 Old School – BMW E34 Wojtka Niedźwieckiego
 • Hi 5 Old School – VW JETTA Adama Horwanko
 • Hi 5 Old School – Fiat 126 Karola Świątka
 • Hi 5 BEST Old School – Trabant Piotra Piechy
 • Hi 5 BEST Old School - Golf II generacji Michała Szarka
 • BEST Old School - Pasat B1 Arkadiusza Nowińskiego
 • Hi5 New Wave – Toyota Supra MK5
 • Hi5 New Wave – Alfa Romeo GT Pawła Nowaka
 • Hi5 New Wave - Polo 6N Dawida Szejny
 • Hi5 New Wave - Audi S3 Marcina Gruchota
 • Hi5 New Wave – Skoda Octavia R32 Arka Barwińskiego
 • Hi5 New Wave - Audi R8 Wojtka Malinowskiego

Wszystkie nagrodzone samochody można było oglądać w trakcie trwającego dwa dni  Mubi Dub it Tuning Festival w Targach Kielce.

/MSi/

Polecane aktualności
25 czerwca 2023
7,6 miliona złotych to łączna wartość aut, które zostały wystawione na sprzedaż na Classicauto Market podczas Mubi Dub IT Tuning Festiwal w Targach Kielce. Giełda Pojazdów Klasycznych, czyli największa w Polsce giełda aut klasycznych i zabytkowych, przez dwa dni imprezy cieszyła się ogromnym zainteresowaniem – nie tylko oglądających, ale też kupujących.
24 czerwca 2023
Mubi Dub It Tuning Festival to prawdziwa gratka dla fanów motoryzacji. W sobotę zwiedzający podziwiali widowiskowy drift, oglądali projekty tuningowe, mogli także spotkać się z internetowymi twórcami motoryzacyjnymi .
24 czerwca 2023
Pasjonatów mechaniki zachęcali do rozwijania zainteresowań organizatorzy Akademii Młodego Mechanika, którzy w sobotę, 24 czerwca, gościli w Targach Kielce podczas Mubi Dub It Tuning Festival. Niespodziewanie w spotkaniu wziął udział także znany z TVN Turbo Grzegorz Duda – współorganizator Akademii. Wszyscy panowie opowiadali o nowych trendach w mechanice samochodowej i możliwościach, jakie daje uczestnikom udział w Akademii oraz Ogólnopolskich Mistrzostwach Mechaników.
24 czerwca 2023
41 profesjonalnych kierowców przez cały weekend prezentuje swoje unikalne umiejętności jazdy w kontrolowanym poślizgu. Na prawdziwych fanów driftu czeka nie lada niespodzianka - mogą skorzystać z przejażdżki DRIFT TAXI!
24 czerwca 2023
Przez cały weekend nad Targami Kielce unosić się będą swąd palonej gumy i kłęby dymu, a muzyka klubowa przeplatać się będzie z rykiem silników i piskiem opon. Piękne auta, towarzyszące im hostessy i wiele innych atrakcji od dziś do niedzieli czeka na fanów motoryzacji w każdym wieku, którzy odwiedzą Mubi Dub It Tuning Festival.
23 czerwca 2023
Auta o mocy ponad 800 koni mechanicznych, najlepsze projekty tuningowe, giełda klasyków, strefa autodetailingu i wiele innych atrakcji czeka na Was w weekend 24 i 25 czerwca w Targach Kielce. Sprawdźcie, jak poruszać się po terench targowych i wpadajcie od 10.00 do 17.00.
23 czerwca 2023
Firma, o ugruntowanej pozycji na światowych rynkach, projektuje i produkuje najwyższej jakości części samochodowe, cieszące się wyjątkową trwałością. Pełną gamę produktów i ofertę pokaże w najbliższy weekend 24-25 czerwca podczas Mubi Dub It Tuning Festival.
16 czerwca 2023
Tomasz Pansewicz #showtestuje - niezależny dziennikarz i bloger motoryzacyjny, organizator i konferansjer eventów motoryzacyjnych będzie zarządzał festiwalową sceną podczas Mubi Dub It Tuning Festival.