IMG-4244.jpeg
Najciekawsze projekty polskiej sceny tuningowej docenione w trakcie Dub it w Kielcach!

Najciekawsze projekty tuningowe na Dub it docenione! Wśród nich znalazły się takie marki samochodów jak Audi, BMW, Nissan, Lexus, Trabant, Golf oraz Fiat 126

25 czerwca 2023
W trakcie drugiego dnia Mubi Dub it Tuning Festival w Targach Kielce wręczono wyróżnienia za najlepsze projekty tuningowe. Nagrody przyznano w kilku kategoriach m.in. Dyno Queen, Best Wheels, Hi5 New Wave oraz Hi5 Old School.

Jakub Skowron, pomysłodawca Mubi Dub it Tuning Festival podkreślał, że jubileuszowa edycja motoryzacyjnego święta w Targach Kielce bardzo się rozwinęła przez ostatnie dziesięć edycji,

- Bardzo miło jest obserwować progres jaki dostrzegamy na polskiej scenie tuningowej. Pamiętam auta, które nas odwiedziły w 2012 roku podczas I edycji Dub it. W porównaniu z tym, co możemy zobaczyć we wszystkich halach podczas tegorocznej edycji, to jest niebo a ziemia. Polacy są czołówką jeśli chodzi o tuning i kreatywność w realizacji nowych projektów – mówi Jakub Skowron, pomysłodawca Mubi Dub it Tuning Festival w Kielcach.

- Bardzo się cieszę, że Dub it żyje. Tegoroczna, dziesiąta edycja pokazała że ta impreza ma ogromny potencjał – dodał Tomasz Pansewicz z kanału „Show testuje”.

Najlepszymi projektami polskiej sceny okazały się takie modele pojazdów jak:

 • Dyno Queen – Audi 100 C4 Daniela
 • Best Wheels – Corvetta Mariusza Michalskiego
 • Best Interior – Lexus LS 400 Krzysztofa Kutrzeby
 • STATIC Best Of Show - Nissan 200 SX Bartłomieja Żurka
 • AIR RIDE Best Of Show – Honda Odyssey Konrada Sowy
 • Hi 5 Old School – BMW E34 Wojtka Niedźwieckiego
 • Hi 5 Old School – VW JETTA Adama Horwanko
 • Hi 5 Old School – Fiat 126 Karola Świątka
 • Hi 5 BEST Old School – Trabant Piotra Piechy
 • Hi 5 BEST Old School - Golf II generacji Michała Szarka
 • BEST Old School - Pasat B1 Arkadiusza Nowińskiego
 • Hi5 New Wave – Toyota Supra MK5
 • Hi5 New Wave – Alfa Romeo GT Pawła Nowaka
 • Hi5 New Wave - Polo 6N Dawida Szejny
 • Hi5 New Wave - Audi S3 Marcina Gruchota
 • Hi5 New Wave – Skoda Octavia R32 Arka Barwińskiego
 • Hi5 New Wave - Audi R8 Wojtka Malinowskiego

Wszystkie nagrodzone samochody można było oglądać w trakcie trwającego dwa dni  Mubi Dub it Tuning Festival w Targach Kielce.

/MSi/

Polecane aktualności
12 marca 2024
Lista gości specjalnych, którzy odwiedzą tegoroczny festiwal motoryzacyjny w Targach Kielce nadal rośnie. Do grona ambasadorów Mubi Dub It Tuning Festival dołączył właśnie Robert Michalski, bohater m.in. programu Zawodowi handlarze emitowanego w TVN Turbo oraz twórca liczącego blisko 300 tysięcy kanału Stradale Classics na platformie YouTube.
09 lutego 2024
Przyszedł czas na zaprezentowanie kolejnego ambasadora tegorocznej edycji Mubi Dub It Tuning Festiwal, która odbędzie się już 22-23 czerwca w Targi Kielce. A jest nim, nie kto inny, jak Patryk Mikiciuk.
26 stycznia 2024
Odsłaniamy karty i prezentujemy ambasadorów tegorocznej edycji Mubi Dub It Tuning Festiwal. Pierwszym z gości specjalnych, którzy już 22-23 czerwca odwiedzą nasze wydarzenie, będzie Grzegorz Duda. Uczestnik programu "Duda kontra Szafrański" przez dwa dni obecny będzie na festiwalu i właśnie w Targach Kielce spotka się z fanami motoryzacji i zaprezentuje swój najnowszy projekt, którego powstawanie będzie można śledzić na antenie TVN Turbo.
21 grudnia 2023
Warszawska ekipa PRO8L3M wystąpi przed kielecką publicznością w pierwszy weekend wakacji - 22 czerwca 2024 w Targach Kielce i zagra najbardziej znane kawałki, pochodzące również z najnowszego albumu PROXL3M. Wieczorne wydarzenie zakończy pierwszy dzień wielkiego motoryzacyjnego święta, jakie odbywać się będzie w weekend 22-23 czerwca w Targach Kielce – Mubi Dub It Tuning Festival!
25 czerwca 2023
7,6 miliona złotych to łączna wartość aut, które zostały wystawione na sprzedaż na Classicauto Market podczas Mubi Dub IT Tuning Festiwal w Targach Kielce. Giełda Pojazdów Klasycznych, czyli największa w Polsce giełda aut klasycznych i zabytkowych, przez dwa dni imprezy cieszyła się ogromnym zainteresowaniem – nie tylko oglądających, ale też kupujących.
24 czerwca 2023
Mubi Dub It Tuning Festival to prawdziwa gratka dla fanów motoryzacji. W sobotę zwiedzający podziwiali widowiskowy drift, oglądali projekty tuningowe, mogli także spotkać się z internetowymi twórcami motoryzacyjnymi .
24 czerwca 2023
Pasjonatów mechaniki zachęcali do rozwijania zainteresowań organizatorzy Akademii Młodego Mechanika, którzy w sobotę, 24 czerwca, gościli w Targach Kielce podczas Mubi Dub It Tuning Festival. Niespodziewanie w spotkaniu wziął udział także znany z TVN Turbo Grzegorz Duda – współorganizator Akademii. Wszyscy panowie opowiadali o nowych trendach w mechanice samochodowej i możliwościach, jakie daje uczestnikom udział w Akademii oraz Ogólnopolskich Mistrzostwach Mechaników.
24 czerwca 2023
41 profesjonalnych kierowców przez cały weekend prezentuje swoje unikalne umiejętności jazdy w kontrolowanym poślizgu. Na prawdziwych fanów driftu czeka nie lada niespodzianka - mogą skorzystać z przejażdżki DRIFT TAXI!