Menu - nagłówek (dodatkowe)

Logowanie

PL
1z6g3298-20200909-TargiKielce-MSPO.jpg

MSPO – przypominamy i informujemy

16 marca 2021
Zorganizowany pod ścisłym nadzorem sanitarnym Międzynarodowy Salon Przemysłu Obronnego 2020 zgromadził 185 firm z 15 krajów, w tym elitę producentów uzbrojenia rakietowego – od Raytheona i Lockheed Martin z USA po brytyjską część MBDA. Przez trzy dni wystawę odwiedziło kilka tysięcy gości.

Z powodu pandemii XXVIII edycja MSPO różniła się od dotychczasowych, jednak dostawcy sprzętu nie zawiedli i zwiedzający mogli podziwiać nowoczesne uzbrojenie, śmigłowce oraz broń, które na co dzień stanowią wyposażenie dla służb mundurowych.

Trwają przygotowania do kolejnej edycji  Międzynarodowego Salonu Przemysłu Obronnego, tej jednej z najważniejszych na świecie wystaw branży militarnej.

Honorowy Patronat nad Targami objął Prezydent Rzeczypospolitej Polskiej Andrzej Duda.

Podczas MSPO 2021, który zaplanowany jest od 7 do 10 września  w miejscu tradycyjnej Wystawy Narodowej danego kraju  zadebiutują  Pawilony Narodowe. Prezentować się będą potęgi wojskowe m.in. amerykańskie, brytyjskie,  niemieckie, australijskie ,francuskie oraz włoskie.

Warto dodać, że zespół organizacyjny wydarzenia analizuje aktualną sytuację pandemiczną i podejmuje  adekwatne działania, podobnie jak w zeszłym roku.

Informacje o tych działaniach będę publikowane (przekazywane) systematycznie  i na bieżąco.

(UK)

Polecane aktualności
24 czerwca 2021
Trwają przygotowania do 29. edycji Międzynarodowego Salonu Przemysłu Obronnego. Swój udział zgłosiło już blisko 150 wystawców z całego świata.
02 czerwca 2021
W światowym Dniu Targów 2 czerwca rząd ogłosił decyzję o odmrożeniu branży targowej, która jak zapowiadają organizatorzy wystaw, faktycznie ma szansę ruszyć we wrześniu. O znaczeniu targów dla gospodarki rozmawiali szefowie największych ośrodków targowych w Polsce , samorządowcy, biznesmeni i, przedstawiciele świata kultury podczas konferencji online - Zielone Światło dla branży - Back to Business.
13 kwietnia 2021
Nawet o 800 tys. zł. mogą ubiegać się mikro, małe i średnie firmy prowadzące działalność na terenie Polski Wschodniej w ramach projektu Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości. Szczegóły będzie można poznać podczas webinarium zorganizowanego przez Targi Kielce.
12 kwietnia 2021
Polska Grupa Zbrojeniowa jest od lat partnerem strategicznym Międzynarodowego Salonu Przemysłu Obronnego.
02 marca 2021
Od lat przy organizacji Międzynarodowego Salonu Przemysłu Obronnego pracuje nie tylko zespół kieleckiego ośrodka targowego, ale także agenci w wielu krajach.
21 stycznia 2021
W budżecie na obronę narodową na rok 2021 wydatki zaplanowano w kwocie łącznie 51,8 mld zł, co stanowi 2,2 proc. PKB planowanego na przyszły rok.
16 grudnia 2020
Po raz kolejny Międzynarodowy Salon Przemysłu Obronnego w Targach Kielce uzyskał wsparcie wyjątkowego patrona.
15 grudnia 2020
Po raz pierwsze w historii członkowie Rady Programowej Międzynarodowego Salonu Przemysłu Obronnego spotkali się online.
{{ data.trade.title }}
{{ data.trade.started_at.date | formatDate('DD-MM-YYYY') }} - {{ data.trade.finished_at.date | formatDate('DD-MM-YYYY') }}
{{ data.trade.displayed_date }}
{{ item.tradeExhibitor.title }}
{{ item.tradeExhibitor.stand }}
Nie posiadasz dodanych wystawców.
{{ data.trade.title }}
{{ data.trade.started_at.date | formatDate('DD-MM-YYYY') }} - {{ data.trade.finished_at.date | formatDate('DD-MM-YYYY') }}
{{ data.trade.displayed_date }}
{{ item.point.stand }}
Nie posiadasz dodanych wydarzeń.
Pokaż planer targowy