ekotech-fb-MiedzynarodoweForumGospodarkiOdpadami-564x400.png

Międzynarodowe Forum Gospodarki Odpadami po raz kolejny w Targach Kielce!

15 listopada 2021
Targi Ekotech to nie tylko miejsce, w którym można zapoznać się z ofertą najnowszego sprzętu ochrony środowiska i gospodarowania odpadami. Od lat kieleckie wydarzenie obfitują w różnego rodzaju konferencje. Jedną z nich jest Międzynarodowe Forum Gospodarki Odpadami, którego organizatorem jest firma AK NOVA.

Forum to spotkanie dla wszystkich, którzy interesują się praktycznymi aspektami gospodarki odpadami. Udział w serii wykładów i dyskusji pozwala na odnalezienie drogi w coraz bardziej skomplikowanym świecie przepisów, wykładni, procesów itp. związanych z odpadami. Międzynarodowe Forum Gospodarki Odpadami to także doskonała okazja do poznania nowości sprzętowych i technologicznych.

 

Tematy przewodnie Międzynarodowego Forum Gospodarki Odpadami:

- najnowsze zmiany w przepisach – seria wykładów prawników związanych z branżą
- jak to się robi – praktyki zbiórki i recyklingu odpadów z całej Polski i Europy
- technologie – przegląd sprawdzonych rozwiązań w zakresie sortowania i biologicznego   przetwarzania odpadów

- dyskusja z udziałem operatorów zbiórki, recyklingu i unieszkodliwiania oraz organizatorów systemu, czyli samorządów

Polecane aktualności
19 stycznia 2022
Jeden z Partnerów Merytorycznych targów EKOTECH – Klaster Gospodarki Odpadami i Recyklingu świętuje w tym roku jubileusz 10-lecia istnienia. Z inicjatywy Klastra, podczas spotkania branży komunalnej powstanie punkt informacyjny, gdzie będzie można porozmawiać z ekspertami w zakresie m.in. grantów dla MŚP.
18 stycznia 2022
Istotnym problemem rynku gospodarowania odpadami jest nielegalny przywóz do Polski odpadów z krajów sąsiednich. Rozwiązaniem tej kwestii jest wprowadzenie Systemu Elektronicznego Nadzoru Technicznego.
17 stycznia 2022
Już od wielu lat spotkaniu branży komunalnej towarzyszy Międzynarodowe Forum Gospodarki Odpadami organizowane przez firmę Ak Nova. Tegoroczna edycja wydarzenia odbędzie się 23 lutego br., podczas pierwszego dnia targów EKOTECH.
14 stycznia 2022
Solidne zamiatarki miejskie oraz nośniki narzędzi mające szerokie spektrum zastosowań – to część oferty kolejnego Wystawcy targów EKOTECH. Podczas spotkania branży komunalnej firma zaprezentuje aż pięć swoich maszyn!
13 stycznia 2022
Ministerstwo Klimatu i Środowiska przygotowało dwa nowe rozporządzenia w kwestii recyklingu odpadów opakowaniowych. Wskazują one m.in. poziomy docelowe, jakie w tym zakresie będą musiały zostać osiągane w kolejnych latach oraz warunki obliczania masy odpadów opakowaniowych.
05 stycznia 2022
Firma Remondis Medison zajmująca się transportem i utylizacją m.in. odpadów medycznych, weterynaryjnych i innych materiałów niebezpiecznych zadeklarował swoją obecność podczas spotkania branży komunalnej!
27 grudnia 2021
Innowacyjne maszyny i technologie renomowanych producentów do przetwórstwa odpadów i biomasy, a także bezpłatne konsultacje i szkolenia techniczne – to tylko część atrakcyjnej oferty firmy AGREX-ECO – Wystawcy targów EKOTECH.
21 grudnia 2021
Dostawca najnowocześniejszych technologii związanych z szeroko rozumianym utrzymaniem czystości i higieny pracy jednym z Wystawców kolejnej edycji targów Ochrony Środowiska i Gospodarki Odpadami Ekotech.