hgm.jpg

Maszyny od HGM na Targach Przemysłowej Wiosny

03 lutego 2023
Dzięki firmie HGM Maszyny można zoptymalizować procesy produkcyjne oraz zredukować koszty do niezbędnego minimum. Poznaj ofertę HGM Maszyny podczas Targów Obróbki Blach i Cięcia STOM-BLECH & CUTTING w Targach Kielce.

W swojej bogatej ofercie firma posiada maszyny i narzędzia przemysłowe z najwyższej półki, produkowane w głównej mierze w Europie. W portfolio firmy znajdują się m.in. zwijarki/walcarki do blach i profili, prostowarki do blach, gratowarki do blach, ukosowarki ręczne i stacjonarne, prasy ręczne i pneumatyczne (oraz inne), nowoczesne prasy serwo i mechaniczne, wiertarki stołowe i słupowe, prasy krawędziowe i gilotyny, przecinarki taśmowe i tarczowe, szlifierki oraz wykrawarki.

Oprócz maszyn i bogatego wyboru narzędzi, HGM Maszyny oferuje również serwis urządzeń oraz elektronarzędzi. Dodatkowo, oferta firmy uzupełniona jest w usługi ukosowania blach, zwijania blach, cięcia plazmą oraz szkolenia z obsługi maszyn.

Polecane aktualności
30 marca 2023
Podczas Przemysłowej Wiosny w Targach Kielce odbyło się specjalistyczne seminarium pt. "Współczesne trendy rynku napędów płynowych". Organizatorem wydarzenia była Politechnika Świętokrzyska.
30 marca 2023
W trakcie seminarium, które odbyło się 3-go dnia targów poruszane były m.in. tematy związane z nowoczesnymi technologiami przemysłu, robotyzacją i automatyzacją produkcji.
30 marca 2023
Drugi dzień Przemysłowej Wiosny upłynął pod znakiem nagród dla najnowocześniejszych produktów i rozwiązań, w ramach przemysłowych wydarzeń targowych – STOM-TOOL, STOM-BLECH&CUTTING, STOM LASER, STOM-ROBOTICS, SPAWALNICTWO oraz CONTROL-STOM.
29 marca 2023
Podczas drugiego dnia Przemysłowej Wiosny w Targach Kielce zorganizowano kolejną odsłonę seminarium metrologicznego poświęconego budowaniu współpracy między nauką i biznesem. W programie spotkania zaplanowano kilkadziesiąt prezentacji, a także zebranie klastra metrologicznego, w których wzięli udział przedstawiciele różnych dyscyplin naukowych i biznesu.
28 marca 2023
Pracujące maszyny, niemal 600 wystawców, 7 hal wypełnionych po brzegi najnowszymi technologiami – przemysłowy cykl Targów Kielce w 2023 roku zapowiada się rewelacyjnie. Kielecka fabryka spotkań ruszyła 28 marca i potrwa aż cztery targowe dni.
24 marca 2023
Firma TRUMPF została założona w 1923 roku jako warsztat mechaniczny i stała się jedną z wiodących na świecie firm w zakresie obrabiarek, laserów i elektroniki dla zastosowań przemysłowych. TRUMPF to także wieloletni wystawca Targów STOM.
20 marca 2023
Podczas tegorocznych Targów Laserów i Technologii Laserowych firma Eagle Laser zaprezentuje prawdziwy hit.
13 marca 2023
Magazyn Targowy stworzony wspólnie przez Targi Kielce i MM Magazyn jest już dostępny dla zainteresowanych. Jak co roku, publikacja poświęcona jest "Przemysłowej Wiośnie".