festiwal-klockow-bilet-warsztat-I-bez-godzin-700x463.png
Maciek i Klocki gościem specjalnym Klocki Fest!

Maciek i Klocki w Kielcach! W trakcie Klocki Fest - Zlot Legotuberów opowie o swojej pasji, spotka się z fanami i poprowadzi ciekawe warsztaty

24 maja 2023
Recenzent klocków konstrukcyjnych na polskim YouTube - Maciej Kośmicki będzie gościem Klocki Fest w Kielcach już 10 czerwca w Centrum Kongresowym Targów Kielce. Oprócz rozmowy z Youtuberem, chętni będą mogli wziąć udział także w warsztacie poświęconym rozwijaniu kanału w mediach społecznościowych.

Maciej Kośmicki to jeden z najdłużej zajmujących się tematyką klocków na scenie mediów społecznościowych. Maciek i Klocki to budowniczy pasjonat oraz uczestnik pierwszej edycji LEGO Masters. Prowadzi znane i lubiane serie m.in.: Archiwalny Czwartek, LEGO Prasówka, CO NOWEGO, cykl makiet z Ouroboros i Parku Jurajskiego.

Uczestnicy Klocki Fest – Zlot Legotuberów, w sobotę 10 czerwca będą mogli wziąć udział w warsztacie „Kanał YouTube od ZERA” idealnym dla dzieciaków planujących rozpocząć swoją przygodę w internecie oraz interesujących się kulisami pracy influencera. Maciek i Klocki na swoim warsztacie przedstawi recepturę długoletniego funkcjonowania w sieci. Wskaże również na co zwrócić uwagę i czego unikać rozwijając dotychczasowy lub zakładając nowy kanał na Youtube,  Podzieli się doświadczeniem w obszarze nagrywania zabawek konstrukcyjnych.

Wstęp jest płatny. Bilety na warsztaty do nabycia na stronie targikielce.pl: https://www.targikielce.pl/festiwal-klockow/kup-bilet , a także na miejscu w Targach Kielce.

Maćka spotkacie również 11 czerwca w trakcie „dogrywki” Klocki Fest w Muzeum Zabawek i Zabawy. Warto dodać, że jest on inicjatorem wydarzenia, a także współpomysłodawcą programu oraz koncepcji wydarzenia.

/MSi/

Polecane aktualności
25 maja 2023
Zwycięzca drugiej edycji programu LEGO Masters – Łukasz Górecki weźmie udział w spotkaniu Legotuberów podczas Klocki Fest już 10 czerwca w Centrum Kongresowym Targów Kielce! Można się już zapisywać na warsztaty z zaproszonym gościem.
10 maja 2023
Nie lada frajda czeka odwiedzających czerwcowe wydarzenie z udziałem „klockowych influencerów”, które odbędzie się 10 czerwca w Centrum Kongresowym Targów Kielce. To świetny sposób na spędzenie czasu z całą rodziną! Znamy już program.
24 kwietnia 2023
Targi Kielce oraz Muzeum Zabawek i Zabawy w Kielcach wychodzą z propozycją nowej imprezy skierowanej do dzieci i dorosłych - Klocki Fest i spotkanie z najbardziej znanymi legotuberami! Wydarzenie odbędzie się w sobotę, 10 czerwca w Centrum Kongresowym Targów Kielce oraz w niedzielę, 11 czerwca w Muzeum Zabawek i Zabawy.