festiwal-klockow-bilet-warsztat-I-bez-godzin-700x463.png
Maciek i Klocki gościem specjalnym Klocki Fest!

Maciek i Klocki w Kielcach! W trakcie Klocki Fest - Zlot Legotuberów opowie o swojej pasji, spotka się z fanami i poprowadzi ciekawe warsztaty

24 maja 2023
Recenzent klocków konstrukcyjnych na polskim YouTube - Maciej Kośmicki będzie gościem Klocki Fest w Kielcach już 10 czerwca w Centrum Kongresowym Targów Kielce. Oprócz rozmowy z Youtuberem, chętni będą mogli wziąć udział także w warsztacie poświęconym rozwijaniu kanału w mediach społecznościowych.

Maciej Kośmicki to jeden z najdłużej zajmujących się tematyką klocków na scenie mediów społecznościowych. Maciek i Klocki to budowniczy pasjonat oraz uczestnik pierwszej edycji LEGO Masters. Prowadzi znane i lubiane serie m.in.: Archiwalny Czwartek, LEGO Prasówka, CO NOWEGO, cykl makiet z Ouroboros i Parku Jurajskiego.

Uczestnicy Klocki Fest – Zlot Legotuberów, w sobotę 10 czerwca będą mogli wziąć udział w warsztacie „Kanał YouTube od ZERA” idealnym dla dzieciaków planujących rozpocząć swoją przygodę w internecie oraz interesujących się kulisami pracy influencera. Maciek i Klocki na swoim warsztacie przedstawi recepturę długoletniego funkcjonowania w sieci. Wskaże również na co zwrócić uwagę i czego unikać rozwijając dotychczasowy lub zakładając nowy kanał na Youtube,  Podzieli się doświadczeniem w obszarze nagrywania zabawek konstrukcyjnych.

Wstęp jest płatny. Bilety na warsztaty do nabycia na stronie targikielce.pl: https://www.targikielce.pl/sklep/klocki-fest,66 , a także na miejscu w Targach Kielce.

Maćka spotkacie również 11 czerwca w trakcie „dogrywki” Klocki Fest w Muzeum Zabawek i Zabawy. Warto dodać, że jest on inicjatorem wydarzenia, a także współpomysłodawcą programu oraz koncepcji wydarzenia.

/MSi/

Polecane aktualności
05 czerwca 2023
Odwiedzający kielecki ośrodek wystawienniczy 10 czerwca mogą liczyć na wiele atrakcji nie tylko dla dzieci, ale również dla dorosłych. W Miasteczku Panawit będzie można wykonać darmowe badania i konsultacje z doświadczonym personelem medycznym, a także wziąć udział w konkursie z nagrodami.
05 czerwca 2023
Udział w zajęciach edukacyjnych organizowanych przez Edukido Kielce podczas Klocki Fest-Zlot Legotuberów to świetny pomysł na spędzenie czasu z całą rodziną. Wśród zabaw jakie zaplanowano na 10 czerwca w Centrum Kongresowym Targów Kielce będzie m.in. budowanie makiety średniowiecznego zamku z wykorzystaniem klocków. Zapraszamy do udziału!
01 czerwca 2023
Nie lada frajda czeka miłośników klocków i tworzenia budowli z tych zabawek podczas Klocki Fest - Zlot Legotuberów już 10 czerwca. We foyer Centrum Kongresowego Targów Kielce powstanie specjalna wystawa makiet i modeli konstrukcyjnych.
30 maja 2023
W trakcie Klocki Fest w Kielcach, edukatorzy i instruktorzy ze Spice Gears Academy zaprezentują autorskie zajęcia z programowania skierowane dla dzieci i młodzieży. Wcześniej, bo 3 czerwca wystąpią także w Galerii Echo, na klockowym evencie. Zapraszamy serdecznie do udziału.
28 maja 2023
Ciocia od Klocków ma swoich fanów wśród dzieci i dorosłych. Jest charakterystyczną, kolorową osobą, która pasją do klocków zaraża innych. Najbliższe spotkanie odbędzie się 10 czerwca podczas Klocki Fest w Kielcach!
26 maja 2023
Karol Pikuła znany z kanału Brick Force Studios oraz realizacji filmów stop-motion i 3D z Lego w trakcie czerwcowego Klocki Fest w Centrum Kongresowym Targów poprowadzi ciekawy warsztat. Nie zabraknie praktycznej wiedzy i wskazówek w zakresie tworzenia produkcji filmowych.
25 maja 2023
Miłośnicy klocków oraz pasjonaci tworzenia budowli z tych zabawek będą mogli wziąć udział w spotkaniu i warsztatach ze znanym Youtuberem – Michałem Zapałą. Już 10 czerwca w Centrum Kongresowym Targów Kielce opowie on o własnych makietach, ale także zaprezentuje elementy konstrukcji.
25 maja 2023
Zwycięzca drugiej edycji programu LEGO Masters – Łukasz Górecki weźmie udział w spotkaniu Legotuberów podczas Klocki Fest już 10 czerwca w Centrum Kongresowym Targów Kielce! Można się już zapisywać na warsztaty z zaproszonym gościem.