festiwal-klockow-bilet-warsztat-V-bez-godzin-700x463.png
Warsztaty z Łukaszem Góreckim podczas Klocki Fest w Kielcach.

Buduj z Maystrem, czyli warsztat z Łukaszem Góreckim podczas Klocki Fest w Centrum Kongresowym Targów Kielce

25 maja 2023
Zwycięzca drugiej edycji programu LEGO Masters – Łukasz Górecki weźmie udział w spotkaniu Legotuberów podczas Klocki Fest już 10 czerwca w Centrum Kongresowym Targów Kielce! Można się już zapisywać na warsztaty z zaproszonym gościem.

Łukasz Górecki to osoba o tysiącu pomysłów na sekundę, wulkan energii. Człowiek, który uwielbia próbować nowych rzeczy. To pasjonat wypraw w nieznane, podróżowania w najdziwniejsze zakątki świata i spędzania aktywnie czasu. Organizator wydarzeń Retro Game Party. Łukasz Górecki to finalista programu LEGO Masters, który na swoim koncie ma wiele tytułów. Dzięki klockom LEGO rozwinął swoją wyobraźnię i kreatywność. Klocki LEGO dostarczają mu od najmłodszych lat mega zabawę i szczęście.  Swoją pasją i pozytywną energią zaraża innych w każdym wieku. W trakcie Klocki Fest - Zlot Legotuberów będzie można wziąć udział w warsztatach z Łukaszem Góreckim pt. „Buduj z Maystrem”.

Wstęp na wydarzenie jest płatny. Bilety na warsztaty do nabycia na stronie targikielce.pl: https://www.targikielce.pl/sklep/klocki-fest,66, a także na miejscu w Targach Kielce.

Uzupełnieniem Klocki Fest będzie spotkanie w Muzeum Zabawek i Zabawy w Kielcach zaplanowane na niedzielę, 11 czerwca.

/MSi/

Polecane aktualności
05 czerwca 2023
Odwiedzający kielecki ośrodek wystawienniczy 10 czerwca mogą liczyć na wiele atrakcji nie tylko dla dzieci, ale również dla dorosłych. W Miasteczku Panawit będzie można wykonać darmowe badania i konsultacje z doświadczonym personelem medycznym, a także wziąć udział w konkursie z nagrodami.
05 czerwca 2023
Udział w zajęciach edukacyjnych organizowanych przez Edukido Kielce podczas Klocki Fest-Zlot Legotuberów to świetny pomysł na spędzenie czasu z całą rodziną. Wśród zabaw jakie zaplanowano na 10 czerwca w Centrum Kongresowym Targów Kielce będzie m.in. budowanie makiety średniowiecznego zamku z wykorzystaniem klocków. Zapraszamy do udziału!
01 czerwca 2023
Nie lada frajda czeka miłośników klocków i tworzenia budowli z tych zabawek podczas Klocki Fest - Zlot Legotuberów już 10 czerwca. We foyer Centrum Kongresowego Targów Kielce powstanie specjalna wystawa makiet i modeli konstrukcyjnych.
30 maja 2023
W trakcie Klocki Fest w Kielcach, edukatorzy i instruktorzy ze Spice Gears Academy zaprezentują autorskie zajęcia z programowania skierowane dla dzieci i młodzieży. Wcześniej, bo 3 czerwca wystąpią także w Galerii Echo, na klockowym evencie. Zapraszamy serdecznie do udziału.
28 maja 2023
Ciocia od Klocków ma swoich fanów wśród dzieci i dorosłych. Jest charakterystyczną, kolorową osobą, która pasją do klocków zaraża innych. Najbliższe spotkanie odbędzie się 10 czerwca podczas Klocki Fest w Kielcach!
26 maja 2023
Karol Pikuła znany z kanału Brick Force Studios oraz realizacji filmów stop-motion i 3D z Lego w trakcie czerwcowego Klocki Fest w Centrum Kongresowym Targów poprowadzi ciekawy warsztat. Nie zabraknie praktycznej wiedzy i wskazówek w zakresie tworzenia produkcji filmowych.
25 maja 2023
Miłośnicy klocków oraz pasjonaci tworzenia budowli z tych zabawek będą mogli wziąć udział w spotkaniu i warsztatach ze znanym Youtuberem – Michałem Zapałą. Już 10 czerwca w Centrum Kongresowym Targów Kielce opowie on o własnych makietach, ale także zaprezentuje elementy konstrukcji.
24 maja 2023
Recenzent klocków konstrukcyjnych na polskim YouTube - Maciej Kośmicki będzie gościem Klocki Fest w Kielcach już 10 czerwca w Centrum Kongresowym Targów Kielce. Oprócz rozmowy z Youtuberem, chętni będą mogli wziąć udział także w warsztacie poświęconym rozwijaniu kanału w mediach społecznościowych.