festiwal-klockow-bilet-warsztat-V-bez-godzin-700x463.png
Warsztaty z Łukaszem Góreckim podczas Klocki Fest w Kielcach.

Buduj z Maystrem, czyli warsztat z Łukaszem Góreckim podczas Klocki Fest w Centrum Kongresowym Targów Kielce

25 maja 2023
Zwycięzca drugiej edycji programu LEGO Masters – Łukasz Górecki weźmie udział w spotkaniu Legotuberów podczas Klocki Fest już 10 czerwca w Centrum Kongresowym Targów Kielce! Można się już zapisywać na warsztaty z zaproszonym gościem.

Łukasz Górecki to osoba o tysiącu pomysłów na sekundę, wulkan energii. Człowiek, który uwielbia próbować nowych rzeczy. To pasjonat wypraw w nieznane, podróżowania w najdziwniejsze zakątki świata i spędzania aktywnie czasu. Organizator wydarzeń Retro Game Party. Łukasz Górecki to finalista programu LEGO Masters, który na swoim koncie ma wiele tytułów. Dzięki klockom LEGO rozwinął swoją wyobraźnię i kreatywność. Klocki LEGO dostarczają mu od najmłodszych lat mega zabawę i szczęście.  Swoją pasją i pozytywną energią zaraża innych w każdym wieku. W trakcie Klocki Fest - Zlot Legotuberów będzie można wziąć udział w warsztatach z Łukaszem Góreckim pt. „Buduj z Maystrem”.

Wstęp na wydarzenie jest płatny. Bilety na warsztaty do nabycia na stronie targikielce.pl: https://www.targikielce.pl/festiwal-klockow/kup-bilet , a także na miejscu w Targach Kielce.

Uzupełnieniem Klocki Fest będzie spotkanie w Muzeum Zabawek i Zabawy w Kielcach zaplanowane na niedzielę, 11 czerwca.

/MSi/

Polecane aktualności
24 maja 2023
Recenzent klocków konstrukcyjnych na polskim YouTube - Maciej Kośmicki będzie gościem Klocki Fest w Kielcach już 10 czerwca w Centrum Kongresowym Targów Kielce. Oprócz rozmowy z Youtuberem, chętni będą mogli wziąć udział także w warsztacie poświęconym rozwijaniu kanału w mediach społecznościowych.
10 maja 2023
Nie lada frajda czeka odwiedzających czerwcowe wydarzenie z udziałem „klockowych influencerów”, które odbędzie się 10 czerwca w Centrum Kongresowym Targów Kielce. To świetny sposób na spędzenie czasu z całą rodziną! Znamy już program.
24 kwietnia 2023
Targi Kielce oraz Muzeum Zabawek i Zabawy w Kielcach wychodzą z propozycją nowej imprezy skierowanej do dzieci i dorosłych - Klocki Fest i spotkanie z najbardziej znanymi legotuberami! Wydarzenie odbędzie się w sobotę, 10 czerwca w Centrum Kongresowym Targów Kielce oraz w niedzielę, 11 czerwca w Muzeum Zabawek i Zabawy.