aviation-konf-law-1200x1200.png

Lot do biznesu

07 sierpnia 2020
Miłośnicy lotnictwa po raz kolejny będą mieli okazję spotkać się w Kielcach. Od 19 do 20 września odbędą się II Targi Lotnicze AVIATION EXPO. Wydarzenie jest otwarte na rozwój polskiego transportu powietrznego. Oprócz tradycyjnych elementów wystaw, takich jak samoloty, śmigłowce i wiatrakowce zobaczymy nowoczesne technologie stosowane w lotnictwie. Nie zabraknie branżowych konferencji. Zachęcamy do wzięcia udziału w wydarzeniu

Awioniki podczas tegorocznej edycji pojawi się jeszcze więcej, podobnie jak systemów lotniskowych, nawigacyjnych i świetlnych. Oczywiście zostaną zaprezentowane także klasyczne elementy wystaw, lotnictwo lekkie, w którego skład wchodzą m.in. małe samoloty, paralotnie, śmigłowce, wiatrakowce, szybowce, silniki i napędy plecakowe, trajki paralotniowe, lotnie, motolotnie oraz spadochrony.

Podczas nadchodzącej edycji Targów Lotniczych Aviation Expo przedstawiciele branży powietrznej będą mieli możliwość wymiany doświadczeń i poznania najnowszych innowacji, które tak dynamicznie wdrażane są w tym obszarze.

Niezmiernie istotnym atutem kieleckich Targów Lotniczych są międzynarodowe konferencje poświęcone nowoczesnym technologiom: Technology & Law for Aviation oraz Global Drone Conference. Współorganizatorem konferencji jest Joanna Wieczorek, znany i ceniony ekspert prawa lotniczego.

Program konferencji Technology Law For Aviation

Partnerem merytorycznym konferencji Technology Law For Aviation jest kancelaria Dentons. 

aviation-konf-law-1200x1200.png [758.56 KB]

Konferencja Global Drone Conference dotyczyć będzie tematyki dronów - bezzałogowych i autonomicznych technologii. Poprzednia edycja tej konferencji cieszyła się dużą popularnością wśród branżowców i  użytkowników dronów, którzy otrzymali najświeższą dawkę wiedzy od specjalistów. Poruszone zostały kwestie prawne, ubezpieczeniowe oraz temat certyfikowania biznesu dronowego. Wśród prelegentów znaleźli się m.in. przedstawiciele z Chin, Francji, Wielkiej Brytanii.

Program Global Drone Conference

Pawel-Szymanski.jpg [344.18 KB]

Podczas konferencji Technology & Law for Aviation uczestnicy wydarzenia AVIATION EXPO będą mogli posłuchać o potrzebie budowy nowoczesnych lotnisk, paliwach lotniczych i Trade Secret w sektorze zbrojeniowym. Nie zabraknie również prelekcji na temat innowacji w nawigacji i kontroli tożsamości w transporcie lotniczym.

Ubiegłoroczną wystawę Targów AVIATION EXPO odwiedziło niemal 2500 branżowych uczestników. Wydarzenie cieszy się zainteresowaniem wśród specjalistów i pasjonatów lotnictwa.

Jeśli chcesz poznać najnowsze nowinki technologiczne i obejrzeć prezentację transportu powietrznego - nie czekaj! Rozwiń skrzydła i ,,przyleć” między 19 a 20 września do Targów Kielce.

(AO)

Polecane aktualności
23 listopada 2020
Prezes Zarządu Targów Kielce otrzymał lotnicze Honorowe Wyróżnienie Roku za całokształt wybitnej działalności dla lotnictwa polskiego.
20 września 2020
Od 19 do 20 września podczas Targów Lotniczych Aviation Expo nie zabrakło tematów związanych z dronami, które w ostatnim czasie stały się bardzo popularne
20 września 2020
Klub Modelarstwa Sportowego z Kielc podczas Targów Lotniczych prezentuje symulator MASIM. Chętnych do spróbowania swoich sił za sterami nie brakuje.
19 września 2020
W ramach Targów Lotniczych Aviation Expo odbyła się konferencja dedykowana branży lotniczej
19 września 2020
Targi Lotnicze AVIATION Expo to doskonała okazja nie tylko na obejrzenie najnowszych samolotów lekkich i ultralekkich, ale także możliwość rozmowy z pilotami statków powietrznych. A Ci przekonują: latać każdy może!
19 września 2020
Targi Lotnicze Aviation Expo rozpoczęły się dziś w Targach Kielce. Wydarzenie dedykowane branży lotniczej to połączenie ciekawych ekspozycji, podniebnych debiutów, innowacyjnych technologii i branżowych konferencji. Targi potrwają do niedzieli, 20 września.
18 września 2020
Nie możesz uczestniczyć osobiście w targach Aviation Expo? Mamy dla Ciebie idealną propozycję
17 września 2020
Wszyscy, którzy marzą od zawsze o własnym samolocie powinni pojawić się od 19 do 20 września na targach Aviation Expo
{{ data.trade.title }}
{{ data.trade.started_at.date | formatDate('DD-MM-YYYY') }} - {{ data.trade.finished_at.date | formatDate('DD-MM-YYYY') }}
{{ data.trade.displayed_date }}
{{ item.tradeExhibitor.title }}
{{ item.tradeExhibitor.stand }}
Nie posiadasz dodanych wystawców.
{{ data.trade.title }}
{{ data.trade.started_at.date | formatDate('DD-MM-YYYY') }} - {{ data.trade.finished_at.date | formatDate('DD-MM-YYYY') }}
{{ data.trade.displayed_date }}
{{ item.point.stand }}
Nie posiadasz dodanych wydarzeń.
Pokaż planer targowy