1z6n9013-20220405-TargiKielce-Przemyslowa-Wiosna-A-E-HDR.jpg

Kto odwiedza Przemysłową Wiosnę?

27 października 2022
Salon Technologii Obróbki Metali wraz z wydarzeniami towarzyszącymi zgromadziły w 2022 roku 250 pracujących maszyn we wszystkich 7 halach kieleckiego ośrodka. Imprezę odwiedziło ponad 10.000 zwiedzających profesjonalistów. Kim byli goście Przemysłowej Wiosny?

Zwiedzający przemysłowe wystawy w Targach Kielce przyjechali głównie z Polski, duże delegacje mieli tylko goście z Ukrainy, Niemiec oraz Czech. Pojawili się również odwiedzający ze Szwajcarii oraz Algierii.

Przemysłową Wiosnę zwiedzali głównie przedstawiciele firm produkcyjnych (72%), a branże które najczęściej reprezentowali to: maszynowa (45%), automotiv (24%) oraz zbrojeniowa (10%). Aż 40% odwiedzających pojawiło się podczas Przemysłowej Wiosny po raz pierwszy. Ze względu na wielokanałową komunikację o wydarzeniu, trudno jednoznacznie określić skąd goście czerpią wiedzę o Targach STOM, ale niemal 30% z nich dowiaduje się o imprezie z internetu.

Kolejna okazja na przemysłowe spotkania w Targach Kielce od 28 do 31 marca 2023 roku. Zapraszamy!

Polecane aktualności
30 marca 2023
W trakcie seminarium, które odbyło się 3-go dnia targów poruszane były m.in. tematy związane z nowoczesnymi technologiami przemysłu, robotyzacją i automatyzacją produkcji.
30 marca 2023
The Industrial Spring first day was marked with awards presented for the most modern products and solutions showcased at specialized expo events - STOM-TOOL, STOM-BLECH & CUTTING, STOM LASER, STOM-ROBOTICS, WELDING, WIRTOPROCES, EXPO-SURFACE, PNEUMATICON, CONTROL-STOM
29 marca 2023
Podczas drugiego dnia Przemysłowej Wiosny w Targach Kielce zorganizowano kolejną odsłonę seminarium metrologicznego poświęconego budowaniu współpracy między nauką i biznesem. W programie spotkania zaplanowano kilkadziesiąt prezentacji, a także zebranie klastra metrologicznego, w których wzięli udział przedstawiciele różnych dyscyplin naukowych i biznesu.
28 marca 2023
Pracujące maszyny, niemal 600 wystawców, 7 hal wypełnionych po brzegi najnowszymi technologiami – przemysłowy cykl Targów Kielce w 2023 roku zapowiada się rewelacyjnie. Kielecka fabryka spotkań ruszyła 28 marca i potrwa aż cztery targowe dni.
24 marca 2023
Firma TRUMPF została założona w 1923 roku jako warsztat mechaniczny i stała się jedną z wiodących na świecie firm w zakresie obrabiarek, laserów i elektroniki dla zastosowań przemysłowych. TRUMPF to także wieloletni wystawca Targów STOM.
20 marca 2023
Podczas tegorocznych Targów Laserów i Technologii Laserowych firma Eagle Laser zaprezentuje prawdziwy hit.
13 marca 2023
Magazyn Targowy stworzony wspólnie przez Targi Kielce i MM Magazyn jest już dostępny dla zainteresowanych. Jak co roku, publikacja poświęcona jest "Przemysłowej Wiośnie".
02 marca 2023
Do rozpoczęcia Targów Obróbki Metali, Obrabiarek i Narzędzi STOM-TOOL będących ważną częścią Przemysłowej Wiosny pozostał niecały miesiąc. Poznajcie kolejnego wystawcę cyklu.