RZ-Krannich-Logo-mitClaim.png
Krannich Solar Wystawcą targów ENEX.

Krannich Solar na targach ENEX!

31 stycznia 2022
Firma z ponad 25 letnim doświadczeniem w działalności na światowym rynku fotowoltaicznym jednym z Wystawców targów ENEX! W ofercie hurtowni można znaleźć najlepsze produkty renomowanych producentów: panele słoneczne, systemy montażowe, falowniki, dodatkowe wyposażenia i kable.

Już od 23 do 24 lutego br. w Targach Kielce będzie można zapoznać się z ofertą firmy – Krannich Solar – jednej z wiodących marek na światowym rynku fotowoltaicznym. Obecnie firma koncentruje swoją działalność na dystrybucji wszystkich komponentów składających się na system fotowoltaiczny. Wieloletni partnerzy, inteligentna technologia, najnowocześniejsze systemy i dynamiczni ludzie – to główne elementy charakteryzujące markę. Krannich Solar zatrudnia ponad 600 osób na całym świecie, a 25 spółek zależnych obsługuje klientów w prawie wszystkich krajach. Specjalistyczną hurtownię materiałów i systemów fotowoltaicznych tworzą znawcy branży, usługodawcy, eksperci w dziedzinie optymalizacji, doradcy i praktyczni wykonawcy.

Krannich Team Poland stawia na pierwszym miejscu osobiste wsparcie i sprawną realizację zamówień. Sklep internetowy 24/7, dystrybucja projektów, serwis posprzedażowy, wsparcie marketingowe, seminaria i webinaria – to główne udogodnienia oferowane klientom.

Z działalnością firmy Krannich Solar będzie można zapoznać się od 23 do 24 lutego br. w Targach Kielce podczas targów ENEX.

(MCh)

Polecane aktualności
23 maja 2022
Zainteresowanie tegorocznymi targami ENEX przerosło najśmielsze oczekiwania organizatorów. Statystycznie, impreza przyciągnęła o 20% więcej Wystawców i o 10% więcej Zwiedzających. Powierzchnia wystawiennicza była niemal dwukrotnie większa niż przed pandemią w 2020 roku. O tym jak wyglądała miniona edycja targów, można przeczytać w najnowszym raporcie.
12 kwietnia 2022
Program Mój Prąd to jedna z najbardziej popularnych dotacji na fotowoltaikę. W połowie kwietnia rusza nabór wniosków, który będzie prowadzony w trybie ciągłym do 2023 roku. Budżet programu wynosi 350 mln zł.
24 lutego 2022
Firmy BMZ POLAND, GALMET oraz VIESSMANN wybrały Międzynarodowe Targi Energetyki i Elektrotechniki oraz Targi Odnawialnych Źródeł Energii ENEX jako miejsce spektakularnych premier.
23 lutego 2022
Pierwszego dnia targów Enex oraz Enex Nowa Energia podczas oficjalnej gali uhonorowano wybranych Wystawców nagrodami, medalami i wyróżnieniami.
23 lutego 2022
Zakończył się pierwszy dzień VI konferencji HEAT not LOST, organizowanej przez. Wydarzenie tradycyjnie odbywa się podczas XIX Targów Odnawialnych Źródeł Energii ENEX - NOWA ENERGIA w Targach Kielce.
23 lutego 2022
Galą 15-lecia Forum Pomp Ciepła zakończyło się ogólnopolskie spotkanie poświęcone tej tematyce. Poprzedziły ją trzy panele tematyczne, w których nie zabrakło informacji o instalacjach pomp ciepła, fotowoltaice i najnowszych technologiach.
23 lutego 2022
Podczas pierwszego dnia XXIV Międzynarodowych Targów Energetyki i Elektrotechniki i XIX Targów Odnawialnych Źródeł Energii ENEX Nowa Energia zorganizowano konferencję poświęconą transformacji energetycznej. Organizatorem spotkania był Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Kielcach.
23 lutego 2022
Magazyny energii dla prosumenta to temat przewodni spotkania ENERGIA PL w Targach Kielce organizowanego w ramach XXIV Międzynarodowych Targów Energetyki i Elektrotechniki ENEX oraz XIX Targów Odnawialnych Źródeł Energii ENEX - NOWA ENERGIA.