Bez-tytulu.png
Rozdzielnice pod projekty wielkoskalowe serii Allview od firmy KENO.

Kompletne rozwiązania dla branży OZE na targach ENEX

24 stycznia 2022
W jaki sposób rozwinąć działalność, jak pozyskać nowe możliwości inwestycyjne w budownictwie modułowym oraz jak zachować dotychczasową opłacalność montażu, dzięki Spółce Obrotu Energią? Odpowiedzi na te pytanie będzie można znaleźć podczas targów ENEX, na stoisku firmy KENO.

Jeden z największych polskich dystrybutorów oraz producentów kompletnych rozwiązań dla branży Odnawialnych Źródeł Energii – KENO to kolejny Wystawca targów ENEX.  W 2021 roku firma dostarczyła na europejski rynek ponad 837 MW modułów fotowoltaicznych osiągając obrót na poziomie 1,8 mld zł. Tym samym znalazła się na 290 miejscu wśród największych firm w Polsce według serwisu Money.pl.

Rozdzielnice oraz systemy montażowe produkowane przez firmę sprawdzą się wszędzie tam, gdzie inwestorowi zależy na szybkim, prostym i bezawaryjnym montażu.

Wśród produktów oferowanych przez firmę znajdują się m.in:

  • Konstrukcja zgrzewana równolegle do membrany

Unikalna bezinwazyjna konstrukcja została dostosowana do dachów skośnych, łukowych oraz kopułowych krytych membraną. Dedykowana jest również do dachów o niestandardowym kształcie, w tym o niskim kącie nachylenia (np. obiekty przemysłowe).

  • Konstrukcja na płytę warstwową z szynami poprzecznymi K-66

Nowe rozwiązanie dedykowane jest dla dachów trapezowych, płyt warstwowych i rąbka blaszanego. Sprawdzi się wszędzie tam, gdzie dach nachylony jest na południe pod zbyt małym kątem. Konstrukcja jest uniwersalna, pasuje pod wszystkie moduły dostępne na rynku.

  • Rozdzielnice pod projekty wielkoskalowe serii Allview

Produkt w nowej obudowie przeznaczony pod projekty wielkoskalowe. Wyróżnia się 5-letnią gwarancją na całą rozdzielnicę z komponentami Phoenix Contact oraz Noark, możliwością podłączenia aż 14 łańcuchów DC oraz przezroczystą obudową o klasie szczelności IP66. Produkt wyposażony został wyłącznie w oryginalne złącza MC4 oraz przewody o dużym kącie gięcia, o przewidywanym czasie eksploatacji min. 25 lat.

Firma reprezentuje: Emiter Sp. z o. o. oraz Keno Home

Zapraszamy na targi ENEX już od 23 do 24 lutego br. do Targów Kielce!

Rejestracja na targi dostępna na stronie: https://www.targikielce.pl/enex/rejestracja-zwiedzajacych

(MCh)

Polecane aktualności
23 maja 2022
Zainteresowanie tegorocznymi targami ENEX przerosło najśmielsze oczekiwania organizatorów. Statystycznie, impreza przyciągnęła o 20% więcej Wystawców i o 10% więcej Zwiedzających. Powierzchnia wystawiennicza była niemal dwukrotnie większa niż przed pandemią w 2020 roku. O tym jak wyglądała miniona edycja targów, można przeczytać w najnowszym raporcie.
12 kwietnia 2022
Program Mój Prąd to jedna z najbardziej popularnych dotacji na fotowoltaikę. W połowie kwietnia rusza nabór wniosków, który będzie prowadzony w trybie ciągłym do 2023 roku. Budżet programu wynosi 350 mln zł.
24 lutego 2022
Firmy BMZ POLAND, GALMET oraz VIESSMANN wybrały Międzynarodowe Targi Energetyki i Elektrotechniki oraz Targi Odnawialnych Źródeł Energii ENEX jako miejsce spektakularnych premier.
23 lutego 2022
Pierwszego dnia targów Enex oraz Enex Nowa Energia podczas oficjalnej gali uhonorowano wybranych Wystawców nagrodami, medalami i wyróżnieniami.
23 lutego 2022
Zakończył się pierwszy dzień VI konferencji HEAT not LOST, organizowanej przez. Wydarzenie tradycyjnie odbywa się podczas XIX Targów Odnawialnych Źródeł Energii ENEX - NOWA ENERGIA w Targach Kielce.
23 lutego 2022
Galą 15-lecia Forum Pomp Ciepła zakończyło się ogólnopolskie spotkanie poświęcone tej tematyce. Poprzedziły ją trzy panele tematyczne, w których nie zabrakło informacji o instalacjach pomp ciepła, fotowoltaice i najnowszych technologiach.
23 lutego 2022
Podczas pierwszego dnia XXIV Międzynarodowych Targów Energetyki i Elektrotechniki i XIX Targów Odnawialnych Źródeł Energii ENEX Nowa Energia zorganizowano konferencję poświęconą transformacji energetycznej. Organizatorem spotkania był Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Kielcach.
23 lutego 2022
Magazyny energii dla prosumenta to temat przewodni spotkania ENERGIA PL w Targach Kielce organizowanego w ramach XXIV Międzynarodowych Targów Energetyki i Elektrotechniki ENEX oraz XIX Targów Odnawialnych Źródeł Energii ENEX - NOWA ENERGIA.