099A0387.jpg

Jedyna w swoim rodzaju nagroda dla Targów Kielce od Kieleckich Klasyków!

05 lipca 2022
Drewniana podstawa wycięta z elementu tunelu technicznego starego warsztatu samochodowego, jako nóżka fragment kierownicy motocykla, uchwyt zrobiony z wygiętego klucza, a na szczycie działający klakson z Yamahy XV750. Z takich elementów składa się unikatowy „puchar” stworzony przez stowarzyszenie Kieleckie Klasyki jako podziękowanie za organizację wystawy samochodów klasycznych przy okazji Festiwalu Tuningu DUB IT! 2022.

Oficjalnego przekazania „pucharu” dokonał założyciel stowarzyszenia Kieleckie Klasyki – Jacek Klesyk, na ręce prezesa Targów Kielce – Andrzeja Mochonia. Oprócz tego Targi Kielce otrzymały dyplom dziękczynny upamiętniający wydarzenie.

W zamian organizatorzy Festiwalu DUB IT! odwdzięczyli się przekazaniem dyplomu pamiątkowego za udaną współpracę przy organizacji Wystawy Klasyków, mającej miejsce przy okazji festiwalu. Przekazania dyplomu dokonał manager projektu – Bartosz Nowakowski.

Wystawa Klasyków podczas Festiwalu Tuningu DUB IT! 2022 pozwoliła odwiedzającym zapoznać się z wyjątkowymi, unikatowymi i nie widzianymi już na drogach samochodami oraz na własne oczy przyjrzeć się historii motoryzacji, od lat 30-tych po lata 80-te. Wśród perełek wystawy znalazł się m. in. Peugeot 201 z 1931 roku, czy Porsche 924 z 1980 roku, od nowości w Polsce.

Współorganizatorami Wystawy Klasyków na DUB IT! były stowarzyszenia Kieleckie Klasyki, Mercedes Benz Kielce i Kabrio Kielce.

Polecane aktualności
22 maja 2024
Szukasz dobrej jakości ubrań? Zajrzyj już 22-23 czerwca na Mubi Dub It Tuning Festival i sprawdź ofertę jednego z naszych wystawców Octagon.
21 maja 2024
Czerwcowa impreza to obowiązkowa pozycja w kalendarzu każdego fana motoryzacji! Orlen Oil przygotował strefę, w której pojawią się symulatory rajdowe, konkursy oraz ambasador marki Orlen Oil oraz Mubi Dub It Tuning Festival Grzegorz Duda wraz ze swoim samochodem.
17 maja 2024
Kolejne bilety na koncert PRO8L3M będziecie mogli zakupić już od północy z piątku na sobotę 17/18 maja! Właśnie wtedy startuje sprzedaż kolejnej puli wejściówek na koncert warszawskiej grupy PRO8L3M, która wystąpi 22 czerwca w Targach Kielce.
15 maja 2024
Firma specjalizuje się w produkcji tulei poliuretanowych do różnych marek i modeli samochodów osobowych (od AUDI przez Forda i Bentleya po Teslę i inne). Elastomery poliuretanowe doskonale sprawdzają się w różnych temperaturach oraz wykazują dużą odporność na ścieranie i obciążenia dynamiczne, co przyczynia się do zwiększenia komfortu podróży i zapewnienia wysokiego poziomu bezpieczeństwa.
14 maja 2024
Festiwal tuningu i prawdziwe święto motoryzacji to obowiązkowy punkt w kalendarzu wszystkich miłośników czterech kółek. Tym bardziej cieszy nas fakt, że ekipę pasjonatów i zapaleńców po raz kolejny wspiera Mubi
10 maja 2024
Ryk silników, pisk opon i swąd palonej gumy to coś na co czekają fani driftu! I właśnie takie doznania połączone z wielkimi emocjami otrzymają już 22 i 23 czerwca podczas Mubi Dub It Tuning Festival w Targach Kielce!
09 maja 2024
Karol Jagoda, bardziej znany jako Jagodowy TV dołącza grona ambasadorów wielkiego motoryzacyjnego święta w Targach Kielce. Popularny youtuber przez dwa dni obecny będzie w strefie gości specjalnych razem ze swoim najnowszym projektem.
07 maja 2024
Czerwcowy festiwal to nie tylko auta tuningowe, klasyczne i supercary oraz pokazy driftu, ale także firmy związane z motoryzacją. Jedną z nich, która zaprezentuje się już 22-23 czerwca będzie producent tarcz oraz bębnów hamulcowych Rotinger. Do Kielc zawita także ambasador marki i dziennikarz motoryzacyjny Adam Kornacki.