099A0387.jpg

Jedyna w swoim rodzaju nagroda dla Targów Kielce od Kieleckich Klasyków!

05 lipca 2022
Drewniana podstawa wycięta z elementu tunelu technicznego starego warsztatu samochodowego, jako nóżka fragment kierownicy motocykla, uchwyt zrobiony z wygiętego klucza, a na szczycie działający klakson z Yamahy XV750. Z takich elementów składa się unikatowy „puchar” stworzony przez stowarzyszenie Kieleckie Klasyki jako podziękowanie za organizację wystawy samochodów klasycznych przy okazji Festiwalu Tuningu DUB IT! 2022.

Oficjalnego przekazania „pucharu” dokonał założyciel stowarzyszenia Kieleckie Klasyki – Jacek Klesyk, na ręce prezesa Targów Kielce – Andrzeja Mochonia. Oprócz tego Targi Kielce otrzymały dyplom dziękczynny upamiętniający wydarzenie.

W zamian organizatorzy Festiwalu DUB IT! odwdzięczyli się przekazaniem dyplomu pamiątkowego za udaną współpracę przy organizacji Wystawy Klasyków, mającej miejsce przy okazji festiwalu. Przekazania dyplomu dokonał manager projektu – Bartosz Nowakowski.

Wystawa Klasyków podczas Festiwalu Tuningu DUB IT! 2022 pozwoliła odwiedzającym zapoznać się z wyjątkowymi, unikatowymi i nie widzianymi już na drogach samochodami oraz na własne oczy przyjrzeć się historii motoryzacji, od lat 30-tych po lata 80-te. Wśród perełek wystawy znalazł się m. in. Peugeot 201 z 1931 roku, czy Porsche 924 z 1980 roku, od nowości w Polsce.

Współorganizatorami Wystawy Klasyków na DUB IT! były stowarzyszenia Kieleckie Klasyki, Mercedes Benz Kielce i Kabrio Kielce.

Polecane aktualności
26 czerwca 2022
Wiele osób przyszło na spotkanie z Patrykiem Mikiciukiem, popularnym dziennikarzem motoryzacyjnym związanym z TVN Turbo, podczas targów DUB IT! w Kielcach. Pasjonat, znany z programów, "Automaniak", „Polskie Porsche” czy "Klasyka Patryka Mikiciuka", dzielił się własnymi doświadczeniami z kupna aut, a także ogromną wiedzą o najnowszych trendach w produkcji samochodów.
26 czerwca 2022
Autorzy niezwykłych pomysłów na modyfikację auta zostali nagrodzeni drugiego dnia targów DUB IT! w Kielcach.  Stowarzyszenie VAG doceniło w modelach kunszt i klimatyczną koncepcję.   
26 czerwca 2022
W Targach Kielce od rana tłumnie gromadzą się fani motoryzacyjnych popisów. Widowiskowe drifty zapierają dech. Do godziny 18 można tu podziwiać  kreatywnie przerobione samochody i rozmawiać z ich właścicielami, a także oglądać piękne kieleckie klasyki. Jest także wiele dodatkowych atrakcji.
25 czerwca 2022
Zakończył się pierwszy dzień Festiwalu Tuningu DUB IT! w Targach Kielce. Ponad 200 aut zlotowych, prawie 100 uczestniów turnieju drift, kilkadziesiąt aut klasycznych i strefa detailingu z autami wartymi po kilka milionów złotych każdy. Festiwal wrócił po przerwie i od razu zrobił ogólnopolskie wrażenie.
15 czerwca 2022
Wystawa Klasyków, będąca częścią festiwalu DUB IT! ugości wyjątkową motoryzacyjną perełkę - w pełni odrestaurowanego Peugeota 201 z 1931 roku.
15 czerwca 2022
Magazyn CLASSICAUTO wesprze medialnie klasyczną część festiwalu DUB IT! w Targach Kielce.
15 czerwca 2022
Wiktoria Jurczewska dziennikarka Polskiego Radia Kierowców, weźmie udział w Drift Battle MTN podczas Festiwalu DUB IT!
14 czerwca 2022
Tuning samochodowy to nie tylko uczta dla oczu, ale także dla uszu. Przy okazji Dub It Tuning Festiwal odbędą się Zawody Car Audio dla Amatorów i Profesjonalistów. Organizatorem zawodów jest Auto Pasja.