Bez-tytulu.png
BDR Thermea Poland na targach ENEX.

Innowacyjne systemy grzewcze od BDR Thermea Poland

16 lutego 2022
Grupa BDR Thermea jest wiodącym producentem i dystrybutorem innowacyjnych systemów grzewczych oraz do podgrzania ciepłej wody użytkowej. Grupa ma silną pozycję na rynku światowym, działa w ponad 82 krajach na całym świecie. W skład grupy wchodzą marki takie jak De Dietrich, Baxi, Remeha, Brötje, Chappée i Baymak. BDR Thermea Polska jest Wystawcą tegorocznych targów ENEX.

Spółka BDR Thermea Poland (d. De Dietrich Technika Grzewcza) działa w Polsce od 23lat. W jej portfolio znajdują się nowoczesne urządzenia marek De Dietrich i Baxi:

  • gazowe kotły kondensacyjne: m.in. MCR3 evo, Lumea MPX, MCR Home, Evodens AMC;
  • kotły olejowe: CFU C Condens, Modulens O;
  • pompy ciepła - powietrzne i gruntowe: m.in. Alezio S, Alezio S V200 (z podgrzewaczem), monoblokowa pompa Alezio M, Alezio M V200, Strateo, GSHP;
  • systemy solarne: Inisol SLIM;
  • rekuperacja: Recovens V400+;
  • urządzenia hybrydowe;
  • a także szereg elementów wyposażenia.

Firmie przyświeca strategia ECO SOLUTIONS, która pomaga zrozumieć, prowadzić i weryfikować różne działania w wielu obszarach zgodnie z najwyższymi standardami. Wszystkie urządzenia charakteryzują się wysoką sprawnością, wydajnością i troską o środowisko.

Z ofertą firmy będzie można zapoznać się już od 23 do 24 lutego podczas Targów ENEX.

Polecane aktualności
23 maja 2022
Zainteresowanie tegorocznymi targami ENEX przerosło najśmielsze oczekiwania organizatorów. Statystycznie, impreza przyciągnęła o 20% więcej Wystawców i o 10% więcej Zwiedzających. Powierzchnia wystawiennicza była niemal dwukrotnie większa niż przed pandemią w 2020 roku. O tym jak wyglądała miniona edycja targów, można przeczytać w najnowszym raporcie.
12 kwietnia 2022
Program Mój Prąd to jedna z najbardziej popularnych dotacji na fotowoltaikę. W połowie kwietnia rusza nabór wniosków, który będzie prowadzony w trybie ciągłym do 2023 roku. Budżet programu wynosi 350 mln zł.
24 lutego 2022
Firmy BMZ POLAND, GALMET oraz VIESSMANN wybrały Międzynarodowe Targi Energetyki i Elektrotechniki oraz Targi Odnawialnych Źródeł Energii ENEX jako miejsce spektakularnych premier.
23 lutego 2022
Pierwszego dnia targów Enex oraz Enex Nowa Energia podczas oficjalnej gali uhonorowano wybranych Wystawców nagrodami, medalami i wyróżnieniami.
23 lutego 2022
Zakończył się pierwszy dzień VI konferencji HEAT not LOST, organizowanej przez. Wydarzenie tradycyjnie odbywa się podczas XIX Targów Odnawialnych Źródeł Energii ENEX - NOWA ENERGIA w Targach Kielce.
23 lutego 2022
Galą 15-lecia Forum Pomp Ciepła zakończyło się ogólnopolskie spotkanie poświęcone tej tematyce. Poprzedziły ją trzy panele tematyczne, w których nie zabrakło informacji o instalacjach pomp ciepła, fotowoltaice i najnowszych technologiach.
23 lutego 2022
Podczas pierwszego dnia XXIV Międzynarodowych Targów Energetyki i Elektrotechniki i XIX Targów Odnawialnych Źródeł Energii ENEX Nowa Energia zorganizowano konferencję poświęconą transformacji energetycznej. Organizatorem spotkania był Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Kielcach.
23 lutego 2022
Magazyny energii dla prosumenta to temat przewodni spotkania ENERGIA PL w Targach Kielce organizowanego w ramach XXIV Międzynarodowych Targów Energetyki i Elektrotechniki ENEX oraz XIX Targów Odnawialnych Źródeł Energii ENEX - NOWA ENERGIA.