logo2.png
Sungrow Power Supply z najnowszym modelem inwertera na targach ENEX!

Innowacyjne rozwiązania fotowoltaiczne od Sungrow Power Supply

19 stycznia 2022
Sungrow Power Supply Co., Ltd. - marka oferująca rozwiązania fotowoltaiczne na całym świecie zadeklarowała swoją obecność na targach ENEX. Podczas spotkania w Targach Kielce firma zaprezentuje najnowszy model inwertera.

Firma Sungrow z 24-letnim doświadczeniem, to jednocześnie lider w dziedzinie badań i rozwoju falowników solarnych z największym specjalistycznym zespołem badawczo-rozwojowym. W ofercie firmy znajdują się produkty oferujące rozwiązania w zakresie falowników fotowoltaicznych oraz systemów magazynowania energii dla zastosowań przemysłowych, komercyjnych czy mieszkaniowych. Produkty Sungrow zasilają instalacje w ponad 150 krajach. 

Podczas targów ENEX po raz pierwszy w Polsce zaprezentowany zostanie najnowszy inwerter stringowy SG350HX. Będzie on dostępny w Q2/2022 i będzie oferował pełną kompatybilność z najnowszymi na rynku modułami PV. Dla rozwiązań mieszkaniowych Sungrow zaprezentuje nowy Hybrid+Battery.  

Z ofertą firmy Sungrow Power Supply będzie można zapoznać się już od 23 do 24 lutego br. podczas targów dot. odnawialnych źródeł energii. Zapraszamy do Targów Kielce!

Obowiązuje wcześniejsza rejestracja: https://www.targikielce.pl/uzytkownik?ref=/enex/rejestracja-zwiedzajacych

(MCH)

Polecane aktualności
23 maja 2022
Zainteresowanie tegorocznymi targami ENEX przerosło najśmielsze oczekiwania organizatorów. Statystycznie, impreza przyciągnęła o 20% więcej Wystawców i o 10% więcej Zwiedzających. Powierzchnia wystawiennicza była niemal dwukrotnie większa niż przed pandemią w 2020 roku. O tym jak wyglądała miniona edycja targów, można przeczytać w najnowszym raporcie.
12 kwietnia 2022
Program Mój Prąd to jedna z najbardziej popularnych dotacji na fotowoltaikę. W połowie kwietnia rusza nabór wniosków, który będzie prowadzony w trybie ciągłym do 2023 roku. Budżet programu wynosi 350 mln zł.
24 lutego 2022
Firmy BMZ POLAND, GALMET oraz VIESSMANN wybrały Międzynarodowe Targi Energetyki i Elektrotechniki oraz Targi Odnawialnych Źródeł Energii ENEX jako miejsce spektakularnych premier.
23 lutego 2022
Pierwszego dnia targów Enex oraz Enex Nowa Energia podczas oficjalnej gali uhonorowano wybranych Wystawców nagrodami, medalami i wyróżnieniami.
23 lutego 2022
Zakończył się pierwszy dzień VI konferencji HEAT not LOST, organizowanej przez. Wydarzenie tradycyjnie odbywa się podczas XIX Targów Odnawialnych Źródeł Energii ENEX - NOWA ENERGIA w Targach Kielce.
23 lutego 2022
Galą 15-lecia Forum Pomp Ciepła zakończyło się ogólnopolskie spotkanie poświęcone tej tematyce. Poprzedziły ją trzy panele tematyczne, w których nie zabrakło informacji o instalacjach pomp ciepła, fotowoltaice i najnowszych technologiach.
23 lutego 2022
Podczas pierwszego dnia XXIV Międzynarodowych Targów Energetyki i Elektrotechniki i XIX Targów Odnawialnych Źródeł Energii ENEX Nowa Energia zorganizowano konferencję poświęconą transformacji energetycznej. Organizatorem spotkania był Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Kielcach.
23 lutego 2022
Magazyny energii dla prosumenta to temat przewodni spotkania ENERGIA PL w Targach Kielce organizowanego w ramach XXIV Międzynarodowych Targów Energetyki i Elektrotechniki ENEX oraz XIX Targów Odnawialnych Źródeł Energii ENEX - NOWA ENERGIA.