grupa-pelet.337.png
Kotły PEREKO na targach ENEX

Innowacyjne kotły PEREKO na targach ENEX

17 lutego 2022
PEREKO to marka kotłów produkowanych przez Envo sp. z o.o. Z oferowanymi produktami będzie można zapoznać się już od 23 do 24 lutego na stoisku E-16 w Targach Kielce!

Od 2002 r. sprzedanych zostało już kilkaset tysięcy produktów, które spełniają najwyższe standardy. W myśl zmieniających się przepisów, w oparciu o potrzeby rynkowe pojawiają się nowe, innowacyjne produkty. Działalność firmy opiera się na trzech głównych założeniach: bezpiecznie, ekologicznie i ekonomicznie.

W roku 2018 do sprzedaży wprowadzony został kocioł Indukcyjny π zaś w roku 2021, kocioł soniczny: SONIC – rozwiązanie na miarę XXI w. Wśród produktów PEREKO wyróżnić należy również kocioł na Pellet drzewny serii KSP SPARK.

Na stoisko firmy zapraszamy już od 23 do 24 lutego br. do Targów Kielce!

Polecane aktualności
23 maja 2022
Zainteresowanie tegorocznymi targami ENEX przerosło najśmielsze oczekiwania organizatorów. Statystycznie, impreza przyciągnęła o 20% więcej Wystawców i o 10% więcej Zwiedzających. Powierzchnia wystawiennicza była niemal dwukrotnie większa niż przed pandemią w 2020 roku. O tym jak wyglądała miniona edycja targów, można przeczytać w najnowszym raporcie.
12 kwietnia 2022
Program Mój Prąd to jedna z najbardziej popularnych dotacji na fotowoltaikę. W połowie kwietnia rusza nabór wniosków, który będzie prowadzony w trybie ciągłym do 2023 roku. Budżet programu wynosi 350 mln zł.
24 lutego 2022
Firmy BMZ POLAND, GALMET oraz VIESSMANN wybrały Międzynarodowe Targi Energetyki i Elektrotechniki oraz Targi Odnawialnych Źródeł Energii ENEX jako miejsce spektakularnych premier.
23 lutego 2022
Pierwszego dnia targów Enex oraz Enex Nowa Energia podczas oficjalnej gali uhonorowano wybranych Wystawców nagrodami, medalami i wyróżnieniami.
23 lutego 2022
Zakończył się pierwszy dzień VI konferencji HEAT not LOST, organizowanej przez. Wydarzenie tradycyjnie odbywa się podczas XIX Targów Odnawialnych Źródeł Energii ENEX - NOWA ENERGIA w Targach Kielce.
23 lutego 2022
Galą 15-lecia Forum Pomp Ciepła zakończyło się ogólnopolskie spotkanie poświęcone tej tematyce. Poprzedziły ją trzy panele tematyczne, w których nie zabrakło informacji o instalacjach pomp ciepła, fotowoltaice i najnowszych technologiach.
23 lutego 2022
Podczas pierwszego dnia XXIV Międzynarodowych Targów Energetyki i Elektrotechniki i XIX Targów Odnawialnych Źródeł Energii ENEX Nowa Energia zorganizowano konferencję poświęconą transformacji energetycznej. Organizatorem spotkania był Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Kielcach.
23 lutego 2022
Magazyny energii dla prosumenta to temat przewodni spotkania ENERGIA PL w Targach Kielce organizowanego w ramach XXIV Międzynarodowych Targów Energetyki i Elektrotechniki ENEX oraz XIX Targów Odnawialnych Źródeł Energii ENEX - NOWA ENERGIA.