grupa-pelet.337.png
Kotły PEREKO na targach ENEX

Innowacyjne kotły PEREKO na targach ENEX

17 lutego 2022
PEREKO to marka kotłów produkowanych przez Envo sp. z o.o. Z oferowanymi produktami będzie można zapoznać się już od 23 do 24 lutego na stoisku E-16 w Targach Kielce!

Od 2002 r. sprzedanych zostało już kilkaset tysięcy produktów, które spełniają najwyższe standardy. W myśl zmieniających się przepisów, w oparciu o potrzeby rynkowe pojawiają się nowe, innowacyjne produkty. Działalność firmy opiera się na trzech głównych założeniach: bezpiecznie, ekologicznie i ekonomicznie.

W roku 2018 do sprzedaży wprowadzony został kocioł Indukcyjny π zaś w roku 2021, kocioł soniczny: SONIC – rozwiązanie na miarę XXI w. Wśród produktów PEREKO wyróżnić należy również kocioł na Pellet drzewny serii KSP SPARK.

Na stoisko firmy zapraszamy już od 23 do 24 lutego br. do Targów Kielce!

Polecane aktualności
12 kwietnia 2022
Program Mój Prąd to jedna z najbardziej popularnych dotacji na fotowoltaikę. W połowie kwietnia rusza nabór wniosków, który będzie prowadzony w trybie ciągłym do 2023 roku. Budżet programu wynosi 350 mln zł.
24 lutego 2022
Firmy BMZ POLAND, GALMET oraz VIESSMANN wybrały Międzynarodowe Targi Energetyki i Elektrotechniki oraz Targi Odnawialnych Źródeł Energii ENEX jako miejsce spektakularnych premier.
23 lutego 2022
Pierwszego dnia targów Enex oraz Enex Nowa Energia podczas oficjalnej gali uhonorowano wybranych Wystawców nagrodami, medalami i wyróżnieniami.
23 lutego 2022
Zakończył się pierwszy dzień VI konferencji HEAT not LOST, organizowanej przez. Wydarzenie tradycyjnie odbywa się podczas XIX Targów Odnawialnych Źródeł Energii ENEX - NOWA ENERGIA w Targach Kielce.
23 lutego 2022
Galą 15-lecia Forum Pomp Ciepła zakończyło się ogólnopolskie spotkanie poświęcone tej tematyce. Poprzedziły ją trzy panele tematyczne, w których nie zabrakło informacji o instalacjach pomp ciepła, fotowoltaice i najnowszych technologiach.
23 lutego 2022
Podczas pierwszego dnia XXIV Międzynarodowych Targów Energetyki i Elektrotechniki i XIX Targów Odnawialnych Źródeł Energii ENEX Nowa Energia zorganizowano konferencję poświęconą transformacji energetycznej. Organizatorem spotkania był Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Kielcach.
23 lutego 2022
Magazyny energii dla prosumenta to temat przewodni spotkania ENERGIA PL w Targach Kielce organizowanego w ramach XXIV Międzynarodowych Targów Energetyki i Elektrotechniki ENEX oraz XIX Targów Odnawialnych Źródeł Energii ENEX - NOWA ENERGIA.
23 lutego 2022
Ponad 170 Wystawców z 14 krajów bierze udział w tegorocznej edycji XXIV Międzynarodowych Targów Energetyki i Elektrotechniki i XIX Targów Odnawialnych Źródeł Energii ENEX Nowa Energia oraz XXII Targów Ochrony Środowiska i Gospodarki Odpadami EKOTECH. Jazdy testowe samochodami elektrycznymi, prezentacja najnowszych modeli aut, praktyczna nauka segregacji odpadów, gra miejska oraz najnowsze rozwiązania technologiczne - to część oferty tegorocznych targów!