Logo.png

Improm Wystawcą targów Enex

15 lutego 2022
Improm- lider w zakresie projektów farm fotowoltaicznych w Polsce Wystawcą tegorocznych targów Enex/Enex Nowa Energia. Celem firmy jest ciągły rozwój odnawialnych źródeł energii.

Improm od kilkunastu lat zajmuje się odnawialnymi źródłami energii, w tym w szczególności instalacjami PV. Początkowe etapy działalności wiązały się z innowacyjnym wykorzystaniem algorytmów i robotów do diagnostyki słupów energetycznych. W ciągu ostatnich pięciu lat firma zbudowała ogromne portfolio klientów inwestycyjnych, czego wynikiem jest oddanie do użytku dziesiątek inwestycji PV. Przedmiotem zainteresowania firmy jest również wykorzystanie gruntów rolnych pod budowę farm fotowoltaicznych. Firma Improm współpracuje z jednym z większych deweloperów elektrowni fotowoltaicznych w Polsce, firmą Pro Vento Energia, która przygotowała w ostatnich latach ponad 700MW. Oferta współpracy Improm skierowana jest głównie do przedsiębiorców oraz podmiotów poszukujących projektów w różnym stopniu zaawansowania.

Firma Improm zajmuje się również poszukiwaniem nowych metod generacji ciepła. Udało jej się stworzyć niekonwencjonalny sposób ogrzewania budynków. W ofercie firmy są trzy warianty grzewcze: elektroniczny kominek, szafa termo oraz grzanie wody poprzez bloki wodne.

Z ofertą firmy będzie można zapoznać się już od 23 do 24 lutego podczas targów Enex/Enex Nowa Energia.

(MCh)

Polecane aktualności
23 maja 2022
Zainteresowanie tegorocznymi targami ENEX przerosło najśmielsze oczekiwania organizatorów. Statystycznie, impreza przyciągnęła o 20% więcej Wystawców i o 10% więcej Zwiedzających. Powierzchnia wystawiennicza była niemal dwukrotnie większa niż przed pandemią w 2020 roku. O tym jak wyglądała miniona edycja targów, można przeczytać w najnowszym raporcie.
12 kwietnia 2022
Program Mój Prąd to jedna z najbardziej popularnych dotacji na fotowoltaikę. W połowie kwietnia rusza nabór wniosków, który będzie prowadzony w trybie ciągłym do 2023 roku. Budżet programu wynosi 350 mln zł.
24 lutego 2022
Firmy BMZ POLAND, GALMET oraz VIESSMANN wybrały Międzynarodowe Targi Energetyki i Elektrotechniki oraz Targi Odnawialnych Źródeł Energii ENEX jako miejsce spektakularnych premier.
23 lutego 2022
Pierwszego dnia targów Enex oraz Enex Nowa Energia podczas oficjalnej gali uhonorowano wybranych Wystawców nagrodami, medalami i wyróżnieniami.
23 lutego 2022
Zakończył się pierwszy dzień VI konferencji HEAT not LOST, organizowanej przez. Wydarzenie tradycyjnie odbywa się podczas XIX Targów Odnawialnych Źródeł Energii ENEX - NOWA ENERGIA w Targach Kielce.
23 lutego 2022
Galą 15-lecia Forum Pomp Ciepła zakończyło się ogólnopolskie spotkanie poświęcone tej tematyce. Poprzedziły ją trzy panele tematyczne, w których nie zabrakło informacji o instalacjach pomp ciepła, fotowoltaice i najnowszych technologiach.
23 lutego 2022
Podczas pierwszego dnia XXIV Międzynarodowych Targów Energetyki i Elektrotechniki i XIX Targów Odnawialnych Źródeł Energii ENEX Nowa Energia zorganizowano konferencję poświęconą transformacji energetycznej. Organizatorem spotkania był Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Kielcach.
23 lutego 2022
Magazyny energii dla prosumenta to temat przewodni spotkania ENERGIA PL w Targach Kielce organizowanego w ramach XXIV Międzynarodowych Targów Energetyki i Elektrotechniki ENEX oraz XIX Targów Odnawialnych Źródeł Energii ENEX - NOWA ENERGIA.