27c33b31e73abb39b37a71b7d8176e82.jpg

IDE-FLY kolejny raz na Targach Lotniczych

12 sierpnia 2020
Podczas imprezy skierowanej do miłośników lotnictwa, po raz kolejny wystawcą będzie producent odzieży lotniczej IDE-FLY. Do zapoznania się z obszerną ofertą „odlotowych” produktów firmy zapraszamy 19 i 20 września na targi Aviation Expo

Specjalizująca się w produkcji profesjonalnej odzieży lotniczej firma IDE-FLY powstała w 2008 roku. Jest następczynią firmy IDE produkującej od 2000 roku ubrania sportowe i odzież sportową, m.in. dla pracowników dużej sieci handlowej.

Są obecnie niekwestionowanym liderem w branży odzieży lotniczej. Oferują  wyspecjalizowane kombinezony dla wybranych dyscyplin sportów lotniczych oraz odzież użytkową dla profesjonalistów takich, jak piloci śmigłowców policyjnych, załóg śmigłowców ratowniczych TOPR i zespołów akrobacyjnych z Polski (Grupa Akrobacyjna „Żelazny”) i z zagranicy (British Aerobatic Academy). Wśród oferowanej przez IDE-FLY odzieży znaleźć można także koszule, kurtki, spodnie, a także wyspecjalizowaną odzież ratowniczą: buty strażackie, buty ratownicze, a nawet zimową kurtkę dla Ratowników Medycznych.

9ee2a1e9ba2fbb79823f03249ded89a5.jpg [155.72 KB]

Wśród akcesoriów lotniczych zainteresowani mogą odnaleźć banery lotnicze - zarówno samolotowe, jak i motolotniowe. Wraz z upływem czasu, IDE-FLY powiększyła swoją ofertę akcesoriów, wprowadzając do niej pokrowce (na śmigłowce, samoloty, ultralighty, szybowce, motolotnie).

IDE-FLY wychodząc naprzeciw panującej sytuacji epidemiologicznej oferuje także dwuwarstwowe maseczki ochronne.

Poza szeroką ofertą, firma wspiera także rozwój i promocję sportów lotniczych w Polsce i Europie poprzez uczestnictwo w piknikach i festiwalach lotniczych, zawodach, zlotach i pokazach.

df463aed14ea8cb3dc8fe832ef60ddc2.jpg [166.94 KB]

Stali bywalcy Targów Lotnictwa Lekkiego, a od 2019 targów Aviation Expo, w tym roku także umożliwią wszystkim zainteresowanym zapoznanie się z  ofertą oraz nowościami firmy.

Serdecznie zapraszamy do Targów Kielce od 19 do 20 września.

(AO)

Polecane aktualności
23 listopada 2020
Prezes Zarządu Targów Kielce otrzymał lotnicze Honorowe Wyróżnienie Roku za całokształt wybitnej działalności dla lotnictwa polskiego.
20 września 2020
Od 19 do 20 września podczas Targów Lotniczych Aviation Expo nie zabrakło tematów związanych z dronami, które w ostatnim czasie stały się bardzo popularne
20 września 2020
Klub Modelarstwa Sportowego z Kielc podczas Targów Lotniczych prezentuje symulator MASIM. Chętnych do spróbowania swoich sił za sterami nie brakuje.
19 września 2020
W ramach Targów Lotniczych Aviation Expo odbyła się konferencja dedykowana branży lotniczej
19 września 2020
Targi Lotnicze AVIATION Expo to doskonała okazja nie tylko na obejrzenie najnowszych samolotów lekkich i ultralekkich, ale także możliwość rozmowy z pilotami statków powietrznych. A Ci przekonują: latać każdy może!
19 września 2020
Targi Lotnicze Aviation Expo rozpoczęły się dziś w Targach Kielce. Wydarzenie dedykowane branży lotniczej to połączenie ciekawych ekspozycji, podniebnych debiutów, innowacyjnych technologii i branżowych konferencji. Targi potrwają do niedzieli, 20 września.
18 września 2020
Nie możesz uczestniczyć osobiście w targach Aviation Expo? Mamy dla Ciebie idealną propozycję
17 września 2020
Wszyscy, którzy marzą od zawsze o własnym samolocie powinni pojawić się od 19 do 20 września na targach Aviation Expo
{{ data.trade.title }}
{{ data.trade.started_at.date | formatDate('DD-MM-YYYY') }} - {{ data.trade.finished_at.date | formatDate('DD-MM-YYYY') }}
{{ data.trade.displayed_date }}
{{ item.tradeExhibitor.title }}
{{ item.tradeExhibitor.stand }}
Nie posiadasz dodanych wystawców.
{{ data.trade.title }}
{{ data.trade.started_at.date | formatDate('DD-MM-YYYY') }} - {{ data.trade.finished_at.date | formatDate('DD-MM-YYYY') }}
{{ data.trade.displayed_date }}
{{ item.point.stand }}
Nie posiadasz dodanych wydarzeń.
Pokaż planer targowy