H810-0569-169-horizontal-1.jpg

Husqvarna Polska – światowy lider robotów koszących

13 kwietnia 2022
Piękny, zdrowy trawnik, cicha, efektywna praca, bez emisji spalin, z możliwością zdalnego zarządzania robotem z dowolnego miejsca na świecie, sterowanie głosem, napęd na cztery koła, bezprzewodowa technologia EPOS, czy możliwość integracji maszyny z systemami inteligentnego domu - to tylko wybrane funkcjonalności obecnych kosiarek automatycznych Husqvarna.

Od zaprezentowania pierwszego modelu Automower® w 1995 roku firma Husqvarna jest znana jako światowy lider na rynku robotów koszących. Obecnie ponad 2 miliony ogrodów na całym świecie jest utrzymywanych za pomocą jej robotów koszących.

Nowoczesne urządzenia pracując samodzielnie pozwalają oszczędzać czas, który można przeznaczyć dla rodziny, dla siebie, czy na realizację własnych pasji. Roboty Automower® są znane z wyjątkowej niezawodności, dzięki czemu ograniczają nieoczekiwane przestoje do minimum. W dzień i w nocy, w deszczu i w słońcu można polegać na urządzeniu, które z łatwością wykona każde zadanie. Robot Automower® był wielokrotnie oceniany w zewnętrznych testach i ankietach jako najlepszy produkt.

Ofertę firmy będzie można zobaczyć na wiosennej wystawie DOM, OGRÓD i TY już 23 i 24 kwietnia w Targach Kielce. 
Zapraszamy!

(ŁK)

Polecane aktualności
24 kwietnia 2022
Duża liczba mieszkańców regionu zdecydowała się odwiedzić w weekend Tragi Kielce i odbywającą się wiosenną wystawę DOM, OGRÓD i TY. Przez dwa dni stoiska wystawców z całej Polski cieszyły się zainteresowaniem całych rodzin, poszukujących fachowych porad, ciekawych inspiracji i najnowszych trendów dla domu i ogrodu.
24 kwietnia 2022
Weekend pełen atrakcji, zarówno dla dorosłych, jak i dzieci, czeka odwiedzających wiosenną wystawę Dom, Ogród i Ty. Najmłodsi uczestnicy, których mnóstwo pojawiło się dziś w Targach Kielce wraz z rodzinami, korzysta ze strefy zabaw.
24 kwietnia 2022
Drzwi Kieleckiego Centrum Wystawienniczego również w niedzielę będą otwarte dla zwiedzających! Kolejny dzień wiosennej wystawy to kolejna możliwość zakupu roślin, produktów regionalnych, rękodzieła i zapoznania się z szeroką ofertą materiałów: budowlanych, do wykańczania wnętrz oraz ogrodów.
24 kwietnia 2022
Nie wiesz jaka roślina najpiękniej wypełni twój ogród od strony południowej? Podoba Ci się loftowe wykończenie salonu, ale nie wiesz jakie meble masz kupić? A może szukasz wsparcia w znalezieniu kredytu hipotecznego. Odwiedź naszą strefę ekspertów!
23 kwietnia 2022
Kielczanie dopisali pierwszego dnia wiosennej wystawy w Targach Kielce. Przez cały dzień, rodziny z dziećmi przemierzały teren kieleckiego centrum wystawienniczego w poszukiwaniu fachowych porad, ciekawych inspiracji i najnowszych trendów dla domu i ogrodu.
23 kwietnia 2022
Zwiedzający, którzy tłumnie odwiedzili dziś kielecki ośrodek mają okazję zapoznać się z niezwykłymi dziełami malarskimi. Mogą to zrobić nie tylko wzrokowo, ale także przez dotyk.
23 kwietnia 2022
Darmowe sadzonki od Nadleśnictwo Daleszyce, Lasy Państwowe, niczym ciepłe bułeczki, od samego rana rozchodzą się wśród zwiedzających wiosenną wystawę. Młode sosny i dęby trafiają w ręce mieszkańców regionu, którzy nie kryją zadowolenia z możliwości posadzenia drzewka
23 kwietnia 2022
Od rana mieszkańcy regionu odwiedzają wiosenną wystawę DOM, OGRÓD i TY. Na zwiedzających, którzy w tym roku wchodzą za darmo, czeka wiele stoisk z różnego rodzaju materiałami: budowlanymi, do wykańczania wnętrz oraz ogrodów. Pierwsi uczestnicy odebrali już darmowe sadzonki przygotowane przez Nadleśnictwo Daleszyce.