rekuperatory-DX-poziomy-pionowy-VASCO.jpg
Vasco Group Wystawcą targów ENEX.

Grzejniki i systemy wentylacji od Vasco Group

10 lutego 2022
Wiodący producent grzejników dekoracyjnych oraz systemów cichej wentylacji - VASCO Group Wystawcą tegorocznych targów ENEX!

VASCO Group to dostawca kompleksowych rozwiązań z dziedziny ogrzewania i wentylacji, mających zastosowanie m.in. w budynkach mieszkalnych. To wiodący producent grzejników dekoracyjnych, grzejników łazienkowych, systemów wentylacyjnych oraz inteligentnych systemów zarządzania ogrzewaniem i rekuperacją w domach.

VASCO SILENT VENTILATION to kompletny, prosty i niezawodny system wentylacji z odzyskiem ciepła dla domów jednorodzinnych. System ten, dzięki najcichszym rekuperatorom na rynku, kanałom wykonanych z materiału nie przenoszącego hałasu, jest niesłyszalny w pomieszczeniach mieszkalnych. Gwarantuje skuteczną wymianę powietrza z uwzględnieniem maksymalnej energooszczędności i najwyższego komfortu mieszkańców. Użytkownicy tego systemu zyskują szeroką gamę korzyści, z których najistotniejsze są zdrowie, komfort oraz ekonomia. System jest łatwy i intuicyjny w montażu. Może być obsługiwany za pomocą aplikacji na smartfony. Jego niezawodność potwierdza 6-letnia gwarancja.

Z pełną ofertą VASCO Group będzie można zapoznać się już od 23 do 24 lutego br. podczas targów ENEX.

(MCh)

Polecane aktualności
12 kwietnia 2022
Program Mój Prąd to jedna z najbardziej popularnych dotacji na fotowoltaikę. W połowie kwietnia rusza nabór wniosków, który będzie prowadzony w trybie ciągłym do 2023 roku. Budżet programu wynosi 350 mln zł.
24 lutego 2022
Firmy BMZ POLAND, GALMET oraz VIESSMANN wybrały Międzynarodowe Targi Energetyki i Elektrotechniki oraz Targi Odnawialnych Źródeł Energii ENEX jako miejsce spektakularnych premier.
23 lutego 2022
Pierwszego dnia targów Enex oraz Enex Nowa Energia podczas oficjalnej gali uhonorowano wybranych Wystawców nagrodami, medalami i wyróżnieniami.
23 lutego 2022
Zakończył się pierwszy dzień VI konferencji HEAT not LOST, organizowanej przez. Wydarzenie tradycyjnie odbywa się podczas XIX Targów Odnawialnych Źródeł Energii ENEX - NOWA ENERGIA w Targach Kielce.
23 lutego 2022
Galą 15-lecia Forum Pomp Ciepła zakończyło się ogólnopolskie spotkanie poświęcone tej tematyce. Poprzedziły ją trzy panele tematyczne, w których nie zabrakło informacji o instalacjach pomp ciepła, fotowoltaice i najnowszych technologiach.
23 lutego 2022
Podczas pierwszego dnia XXIV Międzynarodowych Targów Energetyki i Elektrotechniki i XIX Targów Odnawialnych Źródeł Energii ENEX Nowa Energia zorganizowano konferencję poświęconą transformacji energetycznej. Organizatorem spotkania był Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Kielcach.
23 lutego 2022
Magazyny energii dla prosumenta to temat przewodni spotkania ENERGIA PL w Targach Kielce organizowanego w ramach XXIV Międzynarodowych Targów Energetyki i Elektrotechniki ENEX oraz XIX Targów Odnawialnych Źródeł Energii ENEX - NOWA ENERGIA.
23 lutego 2022
Ponad 170 Wystawców z 14 krajów bierze udział w tegorocznej edycji XXIV Międzynarodowych Targów Energetyki i Elektrotechniki i XIX Targów Odnawialnych Źródeł Energii ENEX Nowa Energia oraz XXII Targów Ochrony Środowiska i Gospodarki Odpadami EKOTECH. Jazdy testowe samochodami elektrycznymi, prezentacja najnowszych modeli aut, praktyczna nauka segregacji odpadów, gra miejska oraz najnowsze rozwiązania technologiczne - to część oferty tegorocznych targów!