Menu - nagłówek (dodatkowe)

Logowanie

PL
MD4-3q..jpg

Firma z ponad 100-letnią tradycją na Targach STOM

26 kwietnia 2021
Na stoisku firmy INTERPOLER podczas jesiennych wystaw przemysłowych w Targach Kielce nie zabraknie nowości od firmy COSTA.

COSTA Levigatrici rozpoczęła swoją produkcję w 1900 r i obecnie jest największą firmą na świecie specjalizującą się w produkcji maszyn gratujących i szlifujących, a także co bardzo istotne w ostatniej dekadzie największym dostawcą linii do szlifowania z kręgu oraz arkuszy.

MB6-3q.jpg [687.43 KB]

W swojej ofercie posiada rozwiązania w zakresie obróbki powierzchniowej w tym:

- gratowania powierzchni blach

- usuwania ostrych krawędzi

- uzyskania promienia r= 2mm na krawędzi

- usuwania tlenków po procesach cięcia

- przygotowania powierzchni materiału pod malowanie, chromowanie, polerowanie

- uzyskanie odpowiedniej chropowatości powierzchni

  • uzyskanie szlifu kierunkowego na powierzchni, tzw. satynowanie

MD7-CB-1350.jpg [3.92 MB]

Propozycje marki COSTA będą Państwo mogli obejrzeć w Targach Kielce od  19 do 21 października 2021 roku podczas Targów STOM-TOOL. Zapraszamy!

(UK)

Polecane aktualności
17 maja 2021
SUMARIS Group to doświadczony partner i dostawca usług oraz urządzeń, materiałów i części dla produkcji oraz naprawy form, jak i innych narzędzi do przetwórstwa tworzyw sztucznych. Okazję do zapoznania się z ofertą firmy specjaliści będą mieli od 19 do 21 października 2021 roku w Targach Kielce podczas Targów Obróbki Metali, Obrabiarek i Narzędzi STOM-TOOL
10 maja 2021
Jednym z wystawców jesiennej „Przemysłowej Wiosny” w 2021 roku będzie firma IMPONAR z Radomska.
13 kwietnia 2021
Nawet o 800 tys. zł. mogą ubiegać się mikro, małe i średnie firmy prowadzące działalność na terenie Polski Wschodniej w ramach projektu Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości. Szczegóły będzie można poznać podczas webinarium zorganizowanego przez Targi Kielce.
12 kwietnia 2021
Zapraszamy do zapoznania się z kolejnymi nowościami, które w październiku 2021 roku pojawią się w Targach Kielce w ramach Salonu Technologii Obróbki Metali.
06 kwietnia 2021
Cykl przemysłowych wystaw z Salonem Technologii Obróbki Metali na czele odbędzie się od 19 do 21 października 2021 roku. Na stoisku firmy INTERPOLER nie zabraknie nowości.
25 marca 2021
Po raz kolejny z powodu pandemii cykl przemysłowych wystaw Targów Kielce odbędzie się nie wiosną a jesienią. Branżowych specjalistów zapraszamy od 19 do 21 października 2021 roku. Wśród wystawców nie zabraknie firmy TFM.
15 marca 2021
Cykl przemysłowych wystaw spod znaku STOM wraz z wydarzeniami uzupełniającymi branżową ofertę od lat inaugurowały w marcu sezon przemysłowych zakupów i zamówień. W 2020 roku z powodu światowej pandemii wystawy zostały zorganizowane wyjątkowo jesienią. Podobnie będzie także w tym roku. Do targów, które odbędą się od 19 d 21 października już szykują się potentaci.
01 marca 2021
Klaster Logistyczno-Transportowy Północ-Południe oferuje wystawcom Targów Obróbki Metali, Obrabiarek i Narzędzi STOM-TOOL bezzwrotne dotacje na rozwój eksportu i udział w krajowych wydarzeniach targowych.
{{ data.trade.title }}
{{ data.trade.started_at.date | formatDate('DD-MM-YYYY') }} - {{ data.trade.finished_at.date | formatDate('DD-MM-YYYY') }}
{{ data.trade.displayed_date }}
{{ item.tradeExhibitor.title }}
{{ item.tradeExhibitor.stand }}
Nie posiadasz dodanych wystawców.
{{ data.trade.title }}
{{ data.trade.started_at.date | formatDate('DD-MM-YYYY') }} - {{ data.trade.finished_at.date | formatDate('DD-MM-YYYY') }}
{{ data.trade.displayed_date }}
{{ item.point.stand }}
Nie posiadasz dodanych wydarzeń.
Pokaż planer targowy