zur-piskorek.jpg
Firma Piskorek podczas Targów Marek Własnych zaprezentuje gamę żurów i barszczy.

Firma Piskorek z gamą żurów i barszczy na Targach Marek Własnych

09 lipca 2024
Od klasycznego żuru na zakwasie przez grzybowy po barszcz czerwony – przedsiębiorstwo 6 i 7 listopada 2024 w Targach Kielce zaprezentuje produkty o wysokiej jakości i naturalnym składzie. Piskorek już po raz kolejny bierze udział w Targach Marek Własnych.

Targi Marek Własnych są jedynym w Polsce wydarzeniem w 100 procentach poświęconym markom własnym. 6 i 7 listopada 2024 producenci przeprowadzą rozmowy kontraktacyjne z przedstawicielami sieci handlowych z Polski i zagranicy.  Grono wystawców tworzą firmy z Europy i Azji. Wśród nich jest polskie przedsiębiorstwo Piskorek, którego oferta cieszyła się zainteresowaniem kupców już podczas ubiegłorocznej edycji wydarzenia.  

 

W listopadzie w Targach Kielce specjaliści zaprezentują żur na zakwasie, żur grzybowy na zakwasie, barszcz biały na zakwasie, barszcz czerwony kiszony na zakwasie a także chrzanówkę. Żur na zakwasie i barszcz biały na zakwasie są także dostępne w ofercie dla działów HoReCa - w 3-litrowych opakowaniach.  

Bazą do produkcji i utrzymania wyjątkowego smaku żuru i barszczu przez dekady są naturalne składniki, pozyskiwane tylko z zaufanych źródeł i od dostawców, którzy od lat dbają o najwyższe standardy upraw swoich zbóż i warzyw. Przepis na żur od lat oparty jest o zakwas, który nadaje unikatowy smak produktom marki Piskorek. Firma podkreśla, że przez ponad 85 lat niezmiennie pozostaje wierna rzemiosłu i klasycznym rodzinnym smakom.

Targi Marek Własnych odbędą się 6 i 7 listopada 2024 w Targach Kielce. Wystawcy, kupcy i zwiedzający wydarzenie będą mogli wziąć udział w Forum Marek Własnych, które odbędzie się 6 listopada. Równocześnie z Targami Marek Własnych odbędą się kontraktacje firm z Afryki Północnej i Europy Środkowo-Wschodniej Xpand. Więcej na targikielce.pl/future-private-labels  oraz targikielce.pl/xpand

/MŚ/

Polecane aktualności
17 lipca 2024
Bravo Supermarket to popularna sieć supermarketów w Azerbejdżanie, znana z szerokiej gamy produktów i wysokiej jakości usług. Firma działa w 8 regionach, posiada 139 marketów, które oferują ponad 50 tysięcy produktów spożywczych i nieżywnościowych. Przedstawiciele sieci przyjadą na Targi Marek Własnych w poszukiwaniu produktów do wprowadzenia do oferty.
17 lipca 2024
Bahia Laboratoire to innowacyjna firma kosmetyczna, której celem jest tworzenie wysokiej jakości produktów do pielęgnacji skóry, włosów i ciała, opartych na naturalnych, nietoksycznych składnikach. Jej przedstawiciele będą poszukiwać nowych produktów do tworzenia kolejnych ofert dla klientów podczas Targów Marek Własnych w Kielcach.
16 lipca 2024
FUTURE PRIVATE LABEL 2024 to konkurs po raz pierwszy organizowany w ramach Targów Marek Własnych. Wystawcy już mogą zgłaszać produkty spośród oferty, którą będą prezentować podczas wydarzenia 6 i 7 listopada w Targach Kielce. Pod lupę wezmą je eksperci tworzący komisję konkursową. Laureatów poznamy podczas gali 6 listopada 2024 w Targach Kielce. Otrzymując tytuł zyskają potwierdzenie jakości i nowe możliwości biznesowe.
16 lipca 2024
Startują nabory wniosków o dotacje do udziału w międzynarodowych targach odbywających się w kraju - także w Targach Kielce! Małe i średnie przedsiębiorstwa, które zechcą ubiegać się o dofinansowanie, mogą zacząć przygotowania do tych naborów. Sprawdziliśmy, które działania są dostępne.
10 lipca 2024
"Marka własna z perspektywy popytowej i podażowej, czyli jak postrzegamy markę własną oraz jak kształtuje się Share of Assortment w wybranych formatach sklepów" - to temat prelekcji, którą 6 listopada w Targach Kielce przeprowadzi Strategy Business Director w Instytucie ABR SESTA.
09 lipca 2024
Baterie alkaliczne AA „paluszki” przedsiębiorstwo zaoferuje przedstawicielom sieci handlowych z kraju i zagranicy 6 i 7 listopada 2024 w Targach Kielce.
08 lipca 2024
Przedstawiciele przedsiębiorstwa 6 i 7 listopada 2024 w Targach Kielce będą poszukiwać nowych produktów do wprowadzenia pod marką własną. Co więcej, przygotują stoisko z prezentacją artykułów, które już oferują konsumentom.
08 lipca 2024
Wysokiej jakości pieluszki – także dla zwierząt, chusteczki nawilżane, podkłady i wiele innych produktów higienicznych znajdą się na stoisku azjatyckiego przedsiębiorstwa 6 i 7 listopada 2024 w Targach Kielce. Ofertę poznają przedstawiciele sieci handlowych z Polski i ze świata.