Menu - nagłówek (dodatkowe)

Zaloguj się

PL
Robot-spawalniczy-QIROX.jpg

Firma CLOOS-POLSKA także będzie na Targach Spawalnictwo

24 maja 2021
Podczas Międzynarodowych Targów Technologii i Urządzeń dla Spawalnictwa już w październiku zwiedzający będą mogli zapoznać się z ofertą jednego z liderów branży firmy CLOOS-POLSKA.

Firma Cloos-Polska, z siedzibą w Świdnicy na Dolnym Śląsku, istnieje na rynku od 1992 roku. Od tego czasu niezmiennie podnosi  standardy spawalnicze w Polsce, stale zwiększając jakość oferowanych produktów i usług, bazując przede wszystkim na komponentach Carl Cloos Schweisstechnik GmbH.

Najważniejszym aspektem działalności firmy, która zaprezentuje się podczas Targów SPAWALNICTWO, są zdecydowanie zrobotyzowane i zautomatyzowane stanowiska spawalnicze – już dziś Cloos-Polska może poszczycić się ponad 200 wdrożeniami robotów w samej Polsce! Nowoczesne pod względem technologicznym roboty spawalnicze Qirox posiadają cechy, które gwarantują im przewagę nad konkurencją: są szybkie i dynamiczne, a przy tym zachowują wysoki stopień dokładności i powtarzalności, tak ważny przy spawaniu wielu serii.

Cloos-Polska oferuje również wysokiej klasy, niezawodny sprzęt do spawania metodami MIG/MAG oraz TIG. Dzięki zróżnicowanym parametrom spawalniczych źródeł prądu zespół doradców technicznych proponuje najlepsze spawarki dostosowane do potrzeb przemysłowych, różnych procesów łącznia metali zapewniając najlepszą efektywność pracy.  

spawarki-cloos-QINEO.jpg [1.57 MB]

Wsparcie techniczno-inżynieryjne na każdym etapie współpracy, a także znajomość technologii spawalniczych i realiów produkcyjnych to wartości dodane, które wyróżniają firmę Cloos-Polska. Doradztwo na etapie planowania zakupu, pomoc w obsłudze i zoptymalizowaniu urządzeń i w końcu wsparcie serwisowe sprawiają, że Klienci firmy mogą czuć się pewni swoich wyborów. 

Uzupełnieniem oferty firmy Cloos-Polska są m.in. urządzenia do spawania orbitalnego i plazmowego, oraz pełne wyposażenie stanowisk filtrowentylacyjnych. Cloos-Polska to także dystrybucja profesjonalnych stołów i przyłbic spawalniczych, sprężyn przemysłowych oraz oprzyrządowania robotów i cobotów i automatyzację procesów liniowych. 

Potencjał techniczny firmy Cloos-Polska, do którego można zaliczyć ośrodek doświadczalno-szkoleniowy, magazyn elektromechaniczny, elektroniczny warsztat serwisowy, halę montażową podnosi jakość oferowanych szkoleń technicznych oraz prób spawalniczych, wykonywanych dla potencjalnych Klientów. 

Zapraszamy do odwiedzenia stoiska firmy Cloos-Polska od 19 do 21 października w Targach Kielce podczas Międzynarodowych Targów Technologii i Urządzeń dla Spawalnictwa SPAWALNICTWO.

(UK)

Polecane aktualności
20 października 2021
W trakcie uroczystej gali uhonorowano firmy obchodzące jubileusze obecności na rynku
19 października 2021
Połączone: Salon Technologii Obróbki Metali STOM oraz Międzynarodowe Targi Technologii dla Odlewnictwa METAL od pierwszych minut gromadzą tłumy branżowych zwiedzających.
07 października 2021
Jesteś zwiedzającym – przeczytaj i dowiedz się, co czeka na Ciebie podczas „Przemysłowej Jesieni”. Jeszcze nie zdecydowałeś czy przyjechać do Targów Kielce – przeczytaj i dowiedz się, dlaczego nie może Cię tu zabraknąć.
05 maja 2021
WAAP FILTROWENTYLACJA - URZĄDZENIA ODCIĄGOWE to jeden z wystawców jesiennych Targów SPAWALNICTWO będących integralną częścią Salonu Technologii Obróbki Metali.
{{ data.trade.title }}
{{ data.trade.started_at.date | formatDate('DD-MM-YYYY') }} - {{ data.trade.finished_at.date | formatDate('DD-MM-YYYY') }}
{{ data.trade.displayed_date }}
{{ item.tradeExhibitor.title }}
{{ item.tradeExhibitor.stand }}
Nie posiadasz dodanych wystawców.
{{ data.trade.title }}
{{ data.trade.started_at.date | formatDate('DD-MM-YYYY') }} - {{ data.trade.finished_at.date | formatDate('DD-MM-YYYY') }}
{{ data.trade.displayed_date }}
{{ item.point.stand }}
Nie posiadasz dodanych wydarzeń.
Pokaż planer targowy