Menu - nagłówek (dodatkowe)

Zaloguj się

PL
logo-z-R.jpg

Odwiedź firmę WAAP na Targach STOM 2021

05 maja 2021
WAAP FILTROWENTYLACJA - URZĄDZENIA ODCIĄGOWE to jeden z wystawców jesiennych Targów SPAWALNICTWO będących integralną częścią Salonu Technologii Obróbki Metali.

Podczas Międzynarodowych Targów Technologii i Urządzeń dla Spawalnictwa SPAWALNICTWO zaplanowanych od 19 do 21 października nowości zaprezentuje firma WAAP, która zajmuje się sprzedażą, montażem oraz serwisem profesjonalnych systemów filtrowentylacji oraz urządzeń odciągowych. Firma działa na rynku od ponad 15 lat i może się pochwalić szeroką listą zadowolonych Klientów. W 2021 roku w Targach Kielce na stoisku firmy zaprezentowane zostaną produkty dwóch doskonale znanych niemieckich marek:


1. KEMPER, firma założona w 1977, jest pionierem oraz liderem na polu technologii w zakresie odsysania dymu powstającego podczas spawania.

2. NOVUS AIR, zajmuje się produkcją systemów odpylania dla pyłów i dymów spawalniczych, mgły olejowej czy zapachu. Ich produkt - wieża filtrowentylacyjna AIRTOWER jest jedną z najbardziej przemyślanych konstrukcji do filtrowentylacji przestrzennej dla zakładów produkcyjnych.

 

Polecane aktualności
20 października 2021
W trakcie uroczystej gali uhonorowano firmy obchodzące jubileusze obecności na rynku
19 października 2021
Połączone: Salon Technologii Obróbki Metali STOM oraz Międzynarodowe Targi Technologii dla Odlewnictwa METAL od pierwszych minut gromadzą tłumy branżowych zwiedzających.
07 października 2021
Jesteś zwiedzającym – przeczytaj i dowiedz się, co czeka na Ciebie podczas „Przemysłowej Jesieni”. Jeszcze nie zdecydowałeś czy przyjechać do Targów Kielce – przeczytaj i dowiedz się, dlaczego nie może Cię tu zabraknąć.
24 maja 2021
Podczas Międzynarodowych Targów Technologii i Urządzeń dla Spawalnictwa już w październiku zwiedzający będą mogli zapoznać się z ofertą jednego z liderów branży firmy CLOOS-POLSKA.
{{ data.trade.title }}
{{ data.trade.started_at.date | formatDate('DD-MM-YYYY') }} - {{ data.trade.finished_at.date | formatDate('DD-MM-YYYY') }}
{{ data.trade.displayed_date }}
{{ item.tradeExhibitor.title }}
{{ item.tradeExhibitor.stand }}
Nie posiadasz dodanych wystawców.
{{ data.trade.title }}
{{ data.trade.started_at.date | formatDate('DD-MM-YYYY') }} - {{ data.trade.finished_at.date | formatDate('DD-MM-YYYY') }}
{{ data.trade.displayed_date }}
{{ item.point.stand }}
Nie posiadasz dodanych wydarzeń.
Pokaż planer targowy