dziennikarze.jpg

Czołem Dziennikarze!

10 sierpnia 2021
Ruszyła akredytacja dla dziennikarzy chcących uczestniczyć w kolejnej edycji Międzynarodowego Salonu Przemysłu Obronnego. Akredytacja jest możliwa zarówno za pomocą wygodnego formularza online, dostępnego na stronie Targów Kielce, jak i na miejscu w Biurze Prasowym, znajdującym się w Centrum Kongresowym Targów Kielce.

Akredytacja umożliwia wielokrotne wejście i wjazd pojazdem na teren Targów Kielce oraz pełne uczestnictwo w wydarzeniu. Zanim dziennikarz się akredytuje, konieczna jest rejestracja. Najwygodniejszą formą jest rejestracja za pomocą internetowego formularza. Jednakże dla osób, które z różnych przyczyn nie mogą dokonać rejestracji online, możliwe jest uzyskanie akredytacji na miejscu w Biurze Prasowym w Centrum Kongresowym Targów Kielce. Dla państwa przygotowane zostaną wygodne miejsca pracy, darmowe Wi-Fi oraz pyszne posiłki i możliwość relaksu. Wszystkich zainteresowanych serdecznie zapraszamy! Maszeruj na MSPO! Tegoroczny Salon odbędzie się od 7 do 10 września.

(ŁZ)

Polecane aktualności
13 września 2021
Tradycją Międzynarodowego Salonu Przemysłu Obronnego jest przyznawanie nagród Defender. Wyróżnienie otrzymują firmy, który produkty i usługi znajdą uznanie w oczach Komisji Konkursowej złożonej m.in. z Członków Rady Programowej kieleckich targów obronnych. Podczas wydarzenia przyznawane są także nagrody Ministra Obrony Narodowej, Ministerstwa Rozwoju i Technologii, a także wyróżnienie Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej.
09 września 2021
Urządzenia przeznaczone są m.in. do szkoleń taktycznych, treningu właściwych reakcji na drodze czy do szkolenia żołnierzy w różnych środowiskach walki.
09 września 2021
Podczas MSPO2021 Prezes Zarządu Targów Kielce dr Andrzej Mochoń odebrał nagrodę Niebieskiej Wstęgi od Grupy WB oraz dowód uznania zasług od spółki PCO
08 września 2021
Kontrakty, porozumienia, debaty i nagrody – tak można podsumować drugi dzień obecności Polskiej Grupy Zbrojeniowej na 29. MSPO. Obchodząca swoje 45-lecie PCO S.A. zawarła dwa ważne porozumienia dot. ekspansji na rynki zagraniczne, WZL-2 postawiło kolejne kroki na drodze do rozwoju zdolności serwisowania samolotów F-16 zaś Wojskowe Zakłady Elektroniczne S.A. utworzyły Konsorcjum do realizacji dostaw sprzętu do zestawów „Wisła”.
08 września 2021
Wyróżnienia wręczono podczas trwającego XXIX Międzynarodowego Salonu Przemysłu Obronnego
08 września 2021
Jak co roku podczas Międzynarodowego Salonu Przemysłu Obronnego Wojsko Polskie prezentuje nowości. Jaki sprzęt i wyposażenie dla żołnierzy można zobaczyć tym razem w Targach Kielce?
07 września 2021
Podczas 29. Międzynarodowego Salonu Przemysłu Obronnego nastąpiło uroczyste podpisanie listu intencyjnego, potwierdzającego dalszą współpracę pomiędzy Polską Grupą Zbrojeniową a Targami Kielce.
07 września 2021
Czołem Kadeci! Czołem Panie Ministrze! Takimi okrzykami przywitali się Minister Obrony Narodowej, Mariusz Błaszczak oraz ok. 80 uczniów klas mundurowych szkół ponadgimnazjalnych, podczas Międzynarodowego Salonu Przemysłu Obronnego