71834905d17314e2da02.JPG

DUB IT INTER CARS TUNING FESTIVAL w Targach Kielce wystartował

28 czerwca 2019
To największe w tej części Polski wydarzenie dla miłośników motoryzacji. Niesamowita prędkość, wyjątkowe tuningowane samochody, Drift Battle, zawody car audio i ogrom atrakcji! Zapraszamy na te naprawdę głośne targi w ten weekend od 10.00 do 18.00.

DUB IT to ulubiona impreza kielczan, która już od ośmiu lat inauguruje wakacyje w Targach Kielce. W tym roku targi nabrały nowej jakości dzięki współpracy z działem tuningu firmy Inter Cars S.A.

Dwa ostatnie dni czerwca upłyną odwiedzającym DUB IT Inter Cars Tuning Festival w Targach Kielce naprawdę emocjonująco!

Chętni będą mogli zobaczyć 200 klasycznych aut z różnych epok - począwszy od lat 30tych, aż po 90te. Na wystawie w hali A i C zaparkowały również oldschoolowe motocykle. To prawdziwa lekcja historii dla młodzieży, a dla starszych nuta nostalgii podczas tego festiwalu modyfikowanych samochodów.

Wśród atrakcji nie brakuje takich, które wywołają dreszcze...chodzi oczywiście o  DRIFT TAXI. W tym roku można zobaczyć aż 50 driftowozów! Najodważniejsi mogą usiąść na miejscu pasażera w tych szalonych maszynach i poczuć się jak bohaterowie filmu Tokio Drift. 

Do prezentacji podczas Drift Battle w Targach Kielce wyselekcjonowane zostały auta profesjonalnie przygotowane do tego typu przejazdów, które modyfikowanemechanicznie, elektronicznie i wizualnie. W tym roku za kierownicą Drift Battle zobaczymy także kobiety!

Zwiedzanie wszystkich hal kieleckiego ośrodka wystawienniczego i terenów zewnętrznych może być męczące, dlatego organizatorzy zadbali o to, aby nikt nie wyszedł głodny. Przed halą E zaparkowały kuchnie na czterech kołach, czyli foodtrucki. W ich różnorodnym menu każdy znajdzie coś dla siebie.

W programie (dostępny: tutaj) znajdują się także zawody dla fanów dobrego brzmienia w samochodach, SuperOES, pokazy Monster Trucka, czy możliwość sprawdzenia się w symulatorach dachowania i zderzenia.

Targi potrwają przez dwa dni 29-30 czerwca, ekspozycja otwarta dla zwiedzających jest od 10.00 do 18.00, zapraszamy!

(JL)

 

Polecane aktualności
05 lipca 2022
Drewniana podstawa wycięta z elementu tunelu technicznego starego warsztatu samochodowego, jako nóżka fragment kierownicy motocykla, uchwyt zrobiony z wygiętego klucza, a na szczycie działający klakson z Yamahy XV750. Z takich elementów składa się unikatowy „puchar” stworzony przez stowarzyszenie Kieleckie Klasyki jako podziękowanie za organizację wystawy samochodów klasycznych przy okazji Festiwalu Tuningu DUB IT! 2022.
26 czerwca 2022
Wiele osób przyszło na spotkanie z Patrykiem Mikiciukiem, popularnym dziennikarzem motoryzacyjnym związanym z TVN Turbo, podczas targów DUB IT! w Kielcach. Pasjonat, znany z programów, "Automaniak", „Polskie Porsche” czy "Klasyka Patryka Mikiciuka", dzielił się własnymi doświadczeniami z kupna aut, a także ogromną wiedzą o najnowszych trendach w produkcji samochodów.
26 czerwca 2022
Autorzy niezwykłych pomysłów na modyfikację auta zostali nagrodzeni drugiego dnia targów DUB IT! w Kielcach.  Stowarzyszenie VAG doceniło w modelach kunszt i klimatyczną koncepcję.   
26 czerwca 2022
W Targach Kielce od rana tłumnie gromadzą się fani motoryzacyjnych popisów. Widowiskowe drifty zapierają dech. Do godziny 18 można tu podziwiać  kreatywnie przerobione samochody i rozmawiać z ich właścicielami, a także oglądać piękne kieleckie klasyki. Jest także wiele dodatkowych atrakcji.
25 czerwca 2022
Zakończył się pierwszy dzień Festiwalu Tuningu DUB IT! w Targach Kielce. Ponad 200 aut zlotowych, prawie 100 uczestniów turnieju drift, kilkadziesiąt aut klasycznych i strefa detailingu z autami wartymi po kilka milionów złotych każdy. Festiwal wrócił po przerwie i od razu zrobił ogólnopolskie wrażenie.
15 czerwca 2022
Wystawa Klasyków, będąca częścią festiwalu DUB IT! ugości wyjątkową motoryzacyjną perełkę - w pełni odrestaurowanego Peugeota 201 z 1931 roku.
15 czerwca 2022
Magazyn CLASSICAUTO wesprze medialnie klasyczną część festiwalu DUB IT! w Targach Kielce.
15 czerwca 2022
Wiktoria Jurczewska dziennikarka Polskiego Radia Kierowców, weźmie udział w Drift Battle MTN podczas Festiwalu DUB IT!