71834905d17314e2da02.JPG

DUB IT INTER CARS TUNING FESTIVAL w Targach Kielce wystartował

28 czerwca 2019
To największe w tej części Polski wydarzenie dla miłośników motoryzacji. Niesamowita prędkość, wyjątkowe tuningowane samochody, Drift Battle, zawody car audio i ogrom atrakcji! Zapraszamy na te naprawdę głośne targi w ten weekend od 10.00 do 18.00.

DUB IT to ulubiona impreza kielczan, która już od ośmiu lat inauguruje wakacyje w Targach Kielce. W tym roku targi nabrały nowej jakości dzięki współpracy z działem tuningu firmy Inter Cars S.A.

Dwa ostatnie dni czerwca upłyną odwiedzającym DUB IT Inter Cars Tuning Festival w Targach Kielce naprawdę emocjonująco!

Chętni będą mogli zobaczyć 200 klasycznych aut z różnych epok - począwszy od lat 30tych, aż po 90te. Na wystawie w hali A i C zaparkowały również oldschoolowe motocykle. To prawdziwa lekcja historii dla młodzieży, a dla starszych nuta nostalgii podczas tego festiwalu modyfikowanych samochodów.

Wśród atrakcji nie brakuje takich, które wywołają dreszcze...chodzi oczywiście o  DRIFT TAXI. W tym roku można zobaczyć aż 50 driftowozów! Najodważniejsi mogą usiąść na miejscu pasażera w tych szalonych maszynach i poczuć się jak bohaterowie filmu Tokio Drift. 

Do prezentacji podczas Drift Battle w Targach Kielce wyselekcjonowane zostały auta profesjonalnie przygotowane do tego typu przejazdów, które modyfikowanemechanicznie, elektronicznie i wizualnie. W tym roku za kierownicą Drift Battle zobaczymy także kobiety!

Zwiedzanie wszystkich hal kieleckiego ośrodka wystawienniczego i terenów zewnętrznych może być męczące, dlatego organizatorzy zadbali o to, aby nikt nie wyszedł głodny. Przed halą E zaparkowały kuchnie na czterech kołach, czyli foodtrucki. W ich różnorodnym menu każdy znajdzie coś dla siebie.

W programie (dostępny: tutaj) znajdują się także zawody dla fanów dobrego brzmienia w samochodach, SuperOES, pokazy Monster Trucka, czy możliwość sprawdzenia się w symulatorach dachowania i zderzenia.

Targi potrwają przez dwa dni 29-30 czerwca, ekspozycja otwarta dla zwiedzających jest od 10.00 do 18.00, zapraszamy!

(JL)

 

Polecane aktualności
12 marca 2024
Lista gości specjalnych, którzy odwiedzą tegoroczny festiwal motoryzacyjny w Targach Kielce nadal rośnie. Do grona ambasadorów Mubi Dub It Tuning Festival dołączył właśnie Robert Michalski, bohater m.in. programu Zawodowi handlarze emitowanego w TVN Turbo oraz twórca liczącego blisko 300 tysięcy kanału Stradale Classics na platformie YouTube.
09 lutego 2024
Przyszedł czas na zaprezentowanie kolejnego ambasadora tegorocznej edycji Mubi Dub It Tuning Festiwal, która odbędzie się już 22-23 czerwca w Targi Kielce. A jest nim, nie kto inny, jak Patryk Mikiciuk.
26 stycznia 2024
Odsłaniamy karty i prezentujemy ambasadorów tegorocznej edycji Mubi Dub It Tuning Festiwal. Pierwszym z gości specjalnych, którzy już 22-23 czerwca odwiedzą nasze wydarzenie, będzie Grzegorz Duda. Uczestnik programu "Duda kontra Szafrański" przez dwa dni obecny będzie na festiwalu i właśnie w Targach Kielce spotka się z fanami motoryzacji i zaprezentuje swój najnowszy projekt, którego powstawanie będzie można śledzić na antenie TVN Turbo.
21 grudnia 2023
Warszawska ekipa PRO8L3M wystąpi przed kielecką publicznością w pierwszy weekend wakacji - 22 czerwca 2024 w Targach Kielce i zagra najbardziej znane kawałki, pochodzące również z najnowszego albumu PROXL3M. Wieczorne wydarzenie zakończy pierwszy dzień wielkiego motoryzacyjnego święta, jakie odbywać się będzie w weekend 22-23 czerwca w Targach Kielce – Mubi Dub It Tuning Festival!
25 czerwca 2023
W trakcie drugiego dnia Mubi Dub it Tuning Festival w Targach Kielce wręczono wyróżnienia za najlepsze projekty tuningowe. Nagrody przyznano w kilku kategoriach m.in. Dyno Queen, Best Wheels, Hi5 New Wave oraz Hi5 Old School.
25 czerwca 2023
7,6 miliona złotych to łączna wartość aut, które zostały wystawione na sprzedaż na Classicauto Market podczas Mubi Dub IT Tuning Festiwal w Targach Kielce. Giełda Pojazdów Klasycznych, czyli największa w Polsce giełda aut klasycznych i zabytkowych, przez dwa dni imprezy cieszyła się ogromnym zainteresowaniem – nie tylko oglądających, ale też kupujących.
24 czerwca 2023
Mubi Dub It Tuning Festival to prawdziwa gratka dla fanów motoryzacji. W sobotę zwiedzający podziwiali widowiskowy drift, oglądali projekty tuningowe, mogli także spotkać się z internetowymi twórcami motoryzacyjnymi .
24 czerwca 2023
Pasjonatów mechaniki zachęcali do rozwijania zainteresowań organizatorzy Akademii Młodego Mechanika, którzy w sobotę, 24 czerwca, gościli w Targach Kielce podczas Mubi Dub It Tuning Festival. Niespodziewanie w spotkaniu wziął udział także znany z TVN Turbo Grzegorz Duda – współorganizator Akademii. Wszyscy panowie opowiadali o nowych trendach w mechanice samochodowej i możliwościach, jakie daje uczestnikom udział w Akademii oraz Ogólnopolskich Mistrzostwach Mechaników.