71834905d17314e2da02.JPG

DUB IT INTER CARS TUNING FESTIVAL w Targach Kielce wystartował

28 czerwca 2019
To największe w tej części Polski wydarzenie dla miłośników motoryzacji. Niesamowita prędkość, wyjątkowe tuningowane samochody, Drift Battle, zawody car audio i ogrom atrakcji! Zapraszamy na te naprawdę głośne targi w ten weekend od 10.00 do 18.00.

DUB IT to ulubiona impreza kielczan, która już od ośmiu lat inauguruje wakacyje w Targach Kielce. W tym roku targi nabrały nowej jakości dzięki współpracy z działem tuningu firmy Inter Cars S.A.

Dwa ostatnie dni czerwca upłyną odwiedzającym DUB IT Inter Cars Tuning Festival w Targach Kielce naprawdę emocjonująco!

Chętni będą mogli zobaczyć 200 klasycznych aut z różnych epok - począwszy od lat 30tych, aż po 90te. Na wystawie w hali A i C zaparkowały również oldschoolowe motocykle. To prawdziwa lekcja historii dla młodzieży, a dla starszych nuta nostalgii podczas tego festiwalu modyfikowanych samochodów.

Wśród atrakcji nie brakuje takich, które wywołają dreszcze...chodzi oczywiście o  DRIFT TAXI. W tym roku można zobaczyć aż 50 driftowozów! Najodważniejsi mogą usiąść na miejscu pasażera w tych szalonych maszynach i poczuć się jak bohaterowie filmu Tokio Drift. 

Do prezentacji podczas Drift Battle w Targach Kielce wyselekcjonowane zostały auta profesjonalnie przygotowane do tego typu przejazdów, które modyfikowanemechanicznie, elektronicznie i wizualnie. W tym roku za kierownicą Drift Battle zobaczymy także kobiety!

Zwiedzanie wszystkich hal kieleckiego ośrodka wystawienniczego i terenów zewnętrznych może być męczące, dlatego organizatorzy zadbali o to, aby nikt nie wyszedł głodny. Przed halą E zaparkowały kuchnie na czterech kołach, czyli foodtrucki. W ich różnorodnym menu każdy znajdzie coś dla siebie.

W programie (dostępny: tutaj) znajdują się także zawody dla fanów dobrego brzmienia w samochodach, SuperOES, pokazy Monster Trucka, czy możliwość sprawdzenia się w symulatorach dachowania i zderzenia.

Targi potrwają przez dwa dni 29-30 czerwca, ekspozycja otwarta dla zwiedzających jest od 10.00 do 18.00, zapraszamy!

(JL)

 

Polecane aktualności
11 czerwca 2018
Podczas największego święta motoryzacji w Targach Kielce firma Madrex pokaże co oznacza drifiting w rozmiarze XXL. Ich wyjątkowy Renault Premium podczas pokazów driftowych ma szansę wykręcić niejedną pokaźnych rozmiarów ósemkę.
11 czerwca 2019
Poliuretan nazywany jest tworzywem o nieograniczonych możliwościach z którego można uzyskać tuleje o różnych twardościach w zależności od indywidualnych zapotrzebowań, potrzeb kierowców - do komfortowej jazdy na co dzień lub sportów samochodowych.
29 czerwca 2019
Daj się przewieźć Bartkowi Ostałowskiemu w Drift Taxi! To wyjątkowa okazja i niesamowite przeżycie. Zapraszamy dziś i jutro do godziny 18.00 do Targów Kielce.
29 czerwca 2019
ONYXCAR znany także jako Autoprezent nie pierwszy raz jest wystawcą podczas kieleckiego święta motoryzacji. Goście odwiedzający Targi Kielce w ten weekend mogą skorzystać z przejażdżki po mieście luksusowymi autami!
{{ data.trade.title }}
{{ data.trade.started_at.date | formatDate('DD-MM-YYYY') }} - {{ data.trade.finished_at.date | formatDate('DD-MM-YYYY') }}
{{ data.trade.displayed_date }}
{{ item.tradeExhibitor.title }}
{{ item.tradeExhibitor.stand }}
Nie posiadasz dodanych wystawców.
{{ data.trade.title }}
{{ data.trade.started_at.date | formatDate('DD-MM-YYYY') }} - {{ data.trade.finished_at.date | formatDate('DD-MM-YYYY') }}
{{ data.trade.displayed_date }}
{{ item.point.stand }}
Nie posiadasz dodanych wydarzeń.
Pokaż planer targowy