PawelJurowczyk.jpg
Dr Paweł Jurowczyk, Strategy Business Director w Instytucie ABR SESTA, będzie prelegentem Forum Marek Własnych w Targach Kielce.

Dr Paweł Jurowczyk prelegentem Forum Marek Własnych! Z najnowszymi danymi o udziale asortymentu w sklepach

10 lipca 2024
"Marka własna z perspektywy popytowej i podażowej, czyli jak postrzegamy markę własną oraz jak kształtuje się Share of Assortment w wybranych formatach sklepów" - to temat prelekcji, którą 6 listopada w Targach Kielce przeprowadzi Strategy Business Director w Instytucie ABR SESTA.

Forum Marek Własnych, które towarzyszy Targom Marek Własnych, wypełnią prelekcje i dyskusje skupione na rozwoju tej branży.  Moderatorem debaty głównej będzie ekspert sektora handlu i produktów konsumenckich Robert Krzak.

W gronie prelegentów już jest Paweł Jurowczyk, doktor nauk ekonomicznych Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie. Od ponad 20 lat łączy pasję i pracę zawodową. W pracy naukowej zajmuje się tematyką związaną z zachowaniami konsumenckimi i nowymi technologiami. Obecnie jako Strategy Business Director w Instytucie ABR SESTA kieruje pracami marketingu i client acquisition oraz rozwija produkty i usługi badawcze z wykorzystaniem nowych technologii oraz AI.

 

Podczas Forum Marek Własnych, 6 listopada 2024 w Targach Kielce, przeprowadzi prelekcje w temacie: "Marka własna z perspektywy popytowej i podażowej, czyli jak postrzegamy markę własną oraz jak kształtuje się Share of Assortment w wybranych formatach sklepów."

Przekazywana wiedza będzie oparta na danych z retail audit 2024 oraz dedykowanego badania CAWI na próbie reprezentatywnej, którego realizacja planowana jest na sierpień 2024. Słuchacze otrzymają zatem najbardziej aktualne dane. 

Forum Marek Własnych stanowić będzie doskonałą platformę wymiany wiedzy i doświadczeń oraz poznania najnowszych trendów i innowacji w branży. Udział mogą wziąć wszyscy przedstawiciele sieci handlowych, wystawcy, i zwiedzający Targi Marek Własnych, które odbywają się jednocześnie w hali E Targów Kielce, 6 i 7 listopada 2024. Szczegóły i bilety na  targikielce.pl/future-private-labels

Współorganizatorami Forum są przedsiębiorstwa Ewa - Bis oraz jej szef Marek Marzec oraz MSL Consulting z Michałem Sadeckim na czele. 

/MŚ/ 

 

 

Polecane aktualności
17 lipca 2024
Bravo Supermarket to popularna sieć supermarketów w Azerbejdżanie, znana z szerokiej gamy produktów i wysokiej jakości usług. Firma działa w 8 regionach, posiada 139 marketów, które oferują ponad 50 tysięcy produktów spożywczych i nieżywnościowych. Przedstawiciele sieci przyjadą na Targi Marek Własnych w poszukiwaniu produktów do wprowadzenia do oferty.
17 lipca 2024
Bahia Laboratoire to innowacyjna firma kosmetyczna, której celem jest tworzenie wysokiej jakości produktów do pielęgnacji skóry, włosów i ciała, opartych na naturalnych, nietoksycznych składnikach. Jej przedstawiciele będą poszukiwać nowych produktów do tworzenia kolejnych ofert dla klientów podczas Targów Marek Własnych w Kielcach.
16 lipca 2024
FUTURE PRIVATE LABEL 2024 to konkurs po raz pierwszy organizowany w ramach Targów Marek Własnych. Wystawcy już mogą zgłaszać produkty spośród oferty, którą będą prezentować podczas wydarzenia 6 i 7 listopada w Targach Kielce. Pod lupę wezmą je eksperci tworzący komisję konkursową. Laureatów poznamy podczas gali 6 listopada 2024 w Targach Kielce. Otrzymując tytuł zyskają potwierdzenie jakości i nowe możliwości biznesowe.
16 lipca 2024
Startują nabory wniosków o dotacje do udziału w międzynarodowych targach odbywających się w kraju - także w Targach Kielce! Małe i średnie przedsiębiorstwa, które zechcą ubiegać się o dofinansowanie, mogą zacząć przygotowania do tych naborów. Sprawdziliśmy, które działania są dostępne.
09 lipca 2024
Baterie alkaliczne AA „paluszki” przedsiębiorstwo zaoferuje przedstawicielom sieci handlowych z kraju i zagranicy 6 i 7 listopada 2024 w Targach Kielce.
09 lipca 2024
Od klasycznego żuru na zakwasie przez grzybowy po barszcz czerwony – przedsiębiorstwo 6 i 7 listopada 2024 w Targach Kielce zaprezentuje produkty o wysokiej jakości i naturalnym składzie. Piskorek już po raz kolejny bierze udział w Targach Marek Własnych.
08 lipca 2024
Przedstawiciele przedsiębiorstwa 6 i 7 listopada 2024 w Targach Kielce będą poszukiwać nowych produktów do wprowadzenia pod marką własną. Co więcej, przygotują stoisko z prezentacją artykułów, które już oferują konsumentom.
08 lipca 2024
Wysokiej jakości pieluszki – także dla zwierząt, chusteczki nawilżane, podkłady i wiele innych produktów higienicznych znajdą się na stoisku azjatyckiego przedsiębiorstwa 6 i 7 listopada 2024 w Targach Kielce. Ofertę poznają przedstawiciele sieci handlowych z Polski i ze świata.