dubit-fb-1200x1200-DJ.jpg
DJ Max Klimek zagra podczas festiwalu Mubi Dub It

DJ Max Klimek zadba o muzyczną oprawę podczas Mubi Dub It!

13 czerwca 2023
Przez dwa dni festiwalu, jego uczestnicy bawić się będą przy dźwiękach muzyki serwowanej przez DJ Max Klimek, rezydenta klubu Ultra Violet - Exclusive Club. Muzyczna scena stanie na terenach zewnętrznych Targów Kielce, a najlepsze kawałki serwowane przez kieleckiego DJ i producenta przeplatać się będą z rykiem silników i piskiem opon. Pamiętajcie, że After Party festiwalu Mubi Dub It odbędzie się w sobotę 24 czerwca od godziny 21 w klubie UltraViolet.

Max Klimek to specjalista od brytyjskiego vibu, który został oficjalnym supportem Jonasa Blue. DJ i producent podchodzący z Kielc w zeszłym roku na samym Spotify wygenerował ponad 350 tysięcy odsłuchów swoich utworów, a do jego najpopularniejszych produkcji należą: „UK Ramen”, „Show Me”, czy „Tell Me Why x Cry For You Remix”. Ponadto jego twórczość wspierają zagraniczne gwiazdy EDM, takie jak: Don Diablo, Blasterjaxx, Showtek, czy Fedde LeGrand. Na DISCOKOPII nie zabraknie z jego strony słonecznych DiscoHousów, wymieszanych z groovującymi Garagami i TechHousami.

Max Klimek nie jest nowicjuszem na muzycznej scenie. Dwudziestoletni DJ i producent, po rozpadzie duetu Raveboiz dał się na poznać na nowo zaczynając swój solowy alias w drugiej połowie 2020. Pomimo ciężkich początków obrał właściwy azymut – nie dać się zaszufladkować w jednym gatunku. Zaczynając od pierwszych techhousowych singli „Game Over”, czy „Cigarette” po futureravowe „Tell Me Why x Cry For You”, czy synthwavowy remix dla P.A.F.F.a do „Time Flies”. Przełomowa okazała się współpraca z Lisbonem, której owocem pracy była debiutancka EP-ka „Zbiór Tytułów Nietypowych” w klimacie brytyjskiej elektroniki. To właśnie z niej pochodzi singiel „UK Ramen” który wygenerował na wszystkich serwisach streamingowych 150 tysięcy odtworzeń.

Od października 2021 pełni rolę rezydenta w klubie Ultra Violet w Kielcach, a swój festiwalowy debiut pod nowym aliasem zaliczył na Mamry Music Festival w obsadzie plejady gwiazd EDM, Rap i Pop.

JWE08595.jpg [6.29 MB]

(ŁK)

Polecane aktualności
12 marca 2024
Lista gości specjalnych, którzy odwiedzą tegoroczny festiwal motoryzacyjny w Targach Kielce nadal rośnie. Do grona ambasadorów Mubi Dub It Tuning Festival dołączył właśnie Robert Michalski, bohater m.in. programu Zawodowi handlarze emitowanego w TVN Turbo oraz twórca liczącego blisko 300 tysięcy kanału Stradale Classics na platformie YouTube.
09 lutego 2024
Przyszedł czas na zaprezentowanie kolejnego ambasadora tegorocznej edycji Mubi Dub It Tuning Festiwal, która odbędzie się już 22-23 czerwca w Targi Kielce. A jest nim, nie kto inny, jak Patryk Mikiciuk.
26 stycznia 2024
Odsłaniamy karty i prezentujemy ambasadorów tegorocznej edycji Mubi Dub It Tuning Festiwal. Pierwszym z gości specjalnych, którzy już 22-23 czerwca odwiedzą nasze wydarzenie, będzie Grzegorz Duda. Uczestnik programu "Duda kontra Szafrański" przez dwa dni obecny będzie na festiwalu i właśnie w Targach Kielce spotka się z fanami motoryzacji i zaprezentuje swój najnowszy projekt, którego powstawanie będzie można śledzić na antenie TVN Turbo.
21 grudnia 2023
Warszawska ekipa PRO8L3M wystąpi przed kielecką publicznością w pierwszy weekend wakacji - 22 czerwca 2024 w Targach Kielce i zagra najbardziej znane kawałki, pochodzące również z najnowszego albumu PROXL3M. Wieczorne wydarzenie zakończy pierwszy dzień wielkiego motoryzacyjnego święta, jakie odbywać się będzie w weekend 22-23 czerwca w Targach Kielce – Mubi Dub It Tuning Festival!
25 czerwca 2023
W trakcie drugiego dnia Mubi Dub it Tuning Festival w Targach Kielce wręczono wyróżnienia za najlepsze projekty tuningowe. Nagrody przyznano w kilku kategoriach m.in. Dyno Queen, Best Wheels, Hi5 New Wave oraz Hi5 Old School.
25 czerwca 2023
7,6 miliona złotych to łączna wartość aut, które zostały wystawione na sprzedaż na Classicauto Market podczas Mubi Dub IT Tuning Festiwal w Targach Kielce. Giełda Pojazdów Klasycznych, czyli największa w Polsce giełda aut klasycznych i zabytkowych, przez dwa dni imprezy cieszyła się ogromnym zainteresowaniem – nie tylko oglądających, ale też kupujących.
24 czerwca 2023
Mubi Dub It Tuning Festival to prawdziwa gratka dla fanów motoryzacji. W sobotę zwiedzający podziwiali widowiskowy drift, oglądali projekty tuningowe, mogli także spotkać się z internetowymi twórcami motoryzacyjnymi .
24 czerwca 2023
Pasjonatów mechaniki zachęcali do rozwijania zainteresowań organizatorzy Akademii Młodego Mechanika, którzy w sobotę, 24 czerwca, gościli w Targach Kielce podczas Mubi Dub It Tuning Festival. Niespodziewanie w spotkaniu wziął udział także znany z TVN Turbo Grzegorz Duda – współorganizator Akademii. Wszyscy panowie opowiadali o nowych trendach w mechanice samochodowej i możliwościach, jakie daje uczestnikom udział w Akademii oraz Ogólnopolskich Mistrzostwach Mechaników.