Menu - nagłówek (dodatkowe)

Logowanie

PL
Zdjecie-glowne.jpg

Co pokaże firma POLWELT na Targach STOM?

12 kwietnia 2021
Zapraszamy do zapoznania się z kolejnymi nowościami, które w październiku 2021 roku pojawią się w Targach Kielce w ramach Salonu Technologii Obróbki Metali.

Firma POLWELT obchodząca w tym roku jubileusz 30 lat istnienia jest dużym dostawcą maszyn oraz urządzeń do obróbki metali posiadającym szeroką ofertę urządzeń marek Premium. Cechą wyróżniającą firmę jest wysoka jakość produktów, wykwalifikowane doradztwo techniczne oraz solidność i rzetelność przy przeprowadzaniu inwestycji. Istotnym elementem promocji oferowanych maszyn są targi, z których pozycję priorytetową ma wystawa STOM-TOOL, odbywająca się w tym roku jesienią. Serdecznie zapraszamy Państwa do odwiedzenia stoiska firmy POLWELT gdzie będą prezentowane najnowsze oraz innowacyjne rozwiązaniu dla przemysłu metalowego.

Hydrauliczna zwijarka do blach 4 rolkowa Promau Davi serii MCA. Polwelt zaprezentuje cenioną na rynku zwijarkę MCA firmy Davi wyposażoną w najnowsze innowacyjne rozwiązania w zakresie mechaniki, hydrauliki oraz nowych funkcji oprogramowania.
Zwijarka-Davi-1.jpg [211.03 KB]
Mechaniczna prostowarka do blach Ecomaster 12. Podczas Targów STOM  Klienci będą mieli okazję zobaczyć prostowarkę do blach firmy Arku oraz wykonać testy prostowania. System wielowalcowy pozwala skutecznie redukować naprężenia występujące w materiale po cięciu np. laserem.
prostowarka.jpg [134.30 KB]
Ukosowarka stacjonarna MMB 400 B Gerima. Na naszym stoisku dostępna będzie bardzo szeroka oferta ukosowarek do blach rur oraz profili firmy Gerima począwszy od urządzeń ręcznych pozwalające fazować nie tylko na ukos ale również na promień jak i urządzenia stacjonarne, które pozwalają na płynną regulację kąta ukosowania.
Ukosowarka-Gerima.jpg [81.51 KB]
Wiertarka stołowa Alztronic i16. Dla warsztatów oraz zakładów produkcyjnych przygotujemy najnowsze rozwiązania wiercenie i gwintowania otworów od dwóch najlepszych producentów na rynku tj. firm Alzmetall oraz Flott w tym między innymi wiertarkę stołową Alztronic z komputerem przemysłowym nowej generacji iTronic.
wiertarka-alzmetall.jpg [19.01 KB]

Na stoisku POLWELT nie zabraknie również pras montażowych ręcznych (pras zębatkowych, kolanowych), pneumatycznych oraz udarowych firmy EMG Presses. Szeroki wybór umożliwi Państwu dobre rozpoznanie oferty oraz przeprowadzenie prób i testów.
prasy-EMG.jpg [110.87 KB]

(UK)

Polecane aktualności
10 maja 2021
Jednym z wystawców jesiennej „Przemysłowej Wiosny” w 2021 roku będzie firma IPMONAR z Radomska.
26 kwietnia 2021
Na stoisku firmy INTERPOLER podczas jesiennych wystaw przemysłowych w Targach Kielce nie zabraknie nowości od firmy COSTA.
13 kwietnia 2021
Nawet o 800 tys. zł. mogą ubiegać się mikro, małe i średnie firmy prowadzące działalność na terenie Polski Wschodniej w ramach projektu Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości. Szczegóły będzie można poznać podczas webinarium zorganizowanego przez Targi Kielce.
06 kwietnia 2021
Cykl przemysłowych wystaw z Salonem Technologii Obróbki Metali na czele odbędzie się od 19 do 21 października 2021 roku. Na stoisku firmy INTERPOLER nie zabraknie nowości.
25 marca 2021
Po raz kolejny z powodu pandemii cykl przemysłowych wystaw Targów Kielce odbędzie się nie wiosną a jesienią. Branżowych specjalistów zapraszamy od 19 do 21 października 2021 roku. Wśród wystawców nie zabraknie firmy TFM.
15 marca 2021
Cykl przemysłowych wystaw spod znaku STOM wraz z wydarzeniami uzupełniającymi branżową ofertę od lat inaugurowały w marcu sezon przemysłowych zakupów i zamówień. W 2020 roku z powodu światowej pandemii wystawy zostały zorganizowane wyjątkowo jesienią. Podobnie będzie także w tym roku. Do targów, które odbędą się od 19 d 21 października już szykują się potentaci.
01 marca 2021
Klaster Logistyczno-Transportowy Północ-Południe oferuje wystawcom Targów Obróbki Metali, Obrabiarek i Narzędzi STOM-TOOL bezzwrotne dotacje na rozwój eksportu i udział w krajowych wydarzeniach targowych.
{{ data.trade.title }}
{{ data.trade.started_at.date | formatDate('DD-MM-YYYY') }} - {{ data.trade.finished_at.date | formatDate('DD-MM-YYYY') }}
{{ data.trade.displayed_date }}
{{ item.tradeExhibitor.title }}
{{ item.tradeExhibitor.stand }}
Nie posiadasz dodanych wystawców.
{{ data.trade.title }}
{{ data.trade.started_at.date | formatDate('DD-MM-YYYY') }} - {{ data.trade.finished_at.date | formatDate('DD-MM-YYYY') }}
{{ data.trade.displayed_date }}
{{ item.point.stand }}
Nie posiadasz dodanych wydarzeń.
Pokaż planer targowy