Bez-tytulu.png
BUDOTOM Wystawcą targów ENEX.

BUDOTOM Wystawcą targów ENEX

16 grudnia 2021
Instalacje grzewcze, fotowoltaiczne i rekuperacja – to główne obszary działania firmy BUDOTOM, która swoją ofertę zaprezentuje już od 23 do 24 lutego 2022 roku w Kielcach podczas Targów ENEX!

Budotom to firma instalacyjna oferująca kompleksowe usługi związane z montażem instalacji grzewczych, sanitarnych, rekuperacji, ogrzewania podłogowego i instalacji fotowoltaicznych. To pierwszy w Polsce Pro Partner Panasonic, lider w sprzedaży i montażu Panasonic Aquarea. Tych urządzeń zamontowano już niemal 2000. W ofercie firmy znajdują się również pompy ciepła producentów DAIKIN i MITSUBISHI. Sukces pomp ciepła powietrze-woda polega na stosunkowo niskich kosztach eksploatacji, względem konkurencyjnych źródeł ogrzewania, wyróżnia się wysokim współczynnikiem efektywności COP i niskim kosztem instalacji.

Spółka- córka BUDOTOM - ATN ENERGY oferuje kompleksowe usługi w zakresie fotowoltaiki. Oprócz montażu, przedstawiciele firmy zajmują się również fachowym doborem instalacji oraz doradztwem i pomocą w zakresie uzyskania dotacji. Odbiorcami tych usług są głównie inwestorzy posiadający budynki jednorodzinne ceniący sobie kunszt wykonania.

W obszarze działalności firmy BUDOTOM znajdują także się centrale wentylacyjne oferowane wraz z montażem. Urządzenia pochodzą od uznanych producentów takich jak: Thesslagreen oraz Zehnder. Wentylacja mechaniczna z odzyskiem ciepła polecana jest wszystkim, którzy chcą zaoszczędzić na rachunkach.

Doradcy techniczno-handlowi BUDOTOM są obecni w całej Polsce, co pozwala na dotarcie do każdego Inwestora z ofertą. Firmę tworzą najlepsi fachowcy w branży, a zespoły montażowe wykonują realizacje na terenie całego kraju.

Więcej informacji o firmie na stronie: https://budotom.pl/

Z działalnością BUDOTOM będzie można zapoznać się już od 23 do 24 lutego 2022 roku w Targach Kielce podczas targów ENEX i ENEX-NOWA ENERGIA!

(MCh)

 

Polecane aktualności
23 maja 2022
Zainteresowanie tegorocznymi targami ENEX przerosło najśmielsze oczekiwania organizatorów. Statystycznie, impreza przyciągnęła o 20% więcej Wystawców i o 10% więcej Zwiedzających. Powierzchnia wystawiennicza była niemal dwukrotnie większa niż przed pandemią w 2020 roku. O tym jak wyglądała miniona edycja targów, można przeczytać w najnowszym raporcie.
12 kwietnia 2022
Program Mój Prąd to jedna z najbardziej popularnych dotacji na fotowoltaikę. W połowie kwietnia rusza nabór wniosków, który będzie prowadzony w trybie ciągłym do 2023 roku. Budżet programu wynosi 350 mln zł.
24 lutego 2022
Firmy BMZ POLAND, GALMET oraz VIESSMANN wybrały Międzynarodowe Targi Energetyki i Elektrotechniki oraz Targi Odnawialnych Źródeł Energii ENEX jako miejsce spektakularnych premier.
23 lutego 2022
Pierwszego dnia targów Enex oraz Enex Nowa Energia podczas oficjalnej gali uhonorowano wybranych Wystawców nagrodami, medalami i wyróżnieniami.
23 lutego 2022
Zakończył się pierwszy dzień VI konferencji HEAT not LOST, organizowanej przez. Wydarzenie tradycyjnie odbywa się podczas XIX Targów Odnawialnych Źródeł Energii ENEX - NOWA ENERGIA w Targach Kielce.
23 lutego 2022
Galą 15-lecia Forum Pomp Ciepła zakończyło się ogólnopolskie spotkanie poświęcone tej tematyce. Poprzedziły ją trzy panele tematyczne, w których nie zabrakło informacji o instalacjach pomp ciepła, fotowoltaice i najnowszych technologiach.
23 lutego 2022
Podczas pierwszego dnia XXIV Międzynarodowych Targów Energetyki i Elektrotechniki i XIX Targów Odnawialnych Źródeł Energii ENEX Nowa Energia zorganizowano konferencję poświęconą transformacji energetycznej. Organizatorem spotkania był Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Kielcach.
23 lutego 2022
Magazyny energii dla prosumenta to temat przewodni spotkania ENERGIA PL w Targach Kielce organizowanego w ramach XXIV Międzynarodowych Targów Energetyki i Elektrotechniki ENEX oraz XIX Targów Odnawialnych Źródeł Energii ENEX - NOWA ENERGIA.