Bez-tytulu.png
BUDOTOM Wystawcą targów ENEX.

BUDOTOM Wystawcą targów ENEX

16 grudnia 2021
Instalacje grzewcze, fotowoltaiczne i rekuperacja – to główne obszary działania firmy BUDOTOM, która swoją ofertę zaprezentuje już od 23 do 24 lutego 2022 roku w Kielcach podczas Targów ENEX!

Budotom to firma instalacyjna oferująca kompleksowe usługi związane z montażem instalacji grzewczych, sanitarnych, rekuperacji, ogrzewania podłogowego i instalacji fotowoltaicznych. To pierwszy w Polsce Pro Partner Panasonic, lider w sprzedaży i montażu Panasonic Aquarea. Tych urządzeń zamontowano już niemal 2000. W ofercie firmy znajdują się również pompy ciepła producentów DAIKIN i MITSUBISHI. Sukces pomp ciepła powietrze-woda polega na stosunkowo niskich kosztach eksploatacji, względem konkurencyjnych źródeł ogrzewania, wyróżnia się wysokim współczynnikiem efektywności COP i niskim kosztem instalacji.

Spółka- córka BUDOTOM - ATN ENERGY oferuje kompleksowe usługi w zakresie fotowoltaiki. Oprócz montażu, przedstawiciele firmy zajmują się również fachowym doborem instalacji oraz doradztwem i pomocą w zakresie uzyskania dotacji. Odbiorcami tych usług są głównie inwestorzy posiadający budynki jednorodzinne ceniący sobie kunszt wykonania.

W obszarze działalności firmy BUDOTOM znajdują także się centrale wentylacyjne oferowane wraz z montażem. Urządzenia pochodzą od uznanych producentów takich jak: Thesslagreen oraz Zehnder. Wentylacja mechaniczna z odzyskiem ciepła polecana jest wszystkim, którzy chcą zaoszczędzić na rachunkach.

Doradcy techniczno-handlowi BUDOTOM są obecni w całej Polsce, co pozwala na dotarcie do każdego Inwestora z ofertą. Firmę tworzą najlepsi fachowcy w branży, a zespoły montażowe wykonują realizacje na terenie całego kraju.

Więcej informacji o firmie na stronie: https://budotom.pl/

Z działalnością BUDOTOM będzie można zapoznać się już od 23 do 24 lutego 2022 roku w Targach Kielce podczas targów ENEX i ENEX-NOWA ENERGIA!

(MCh)

 

Polecane aktualności
17 stycznia 2022
Firma z 30 letnim doświadczeniem w przetwórstwie stali na potrzeby budownictwa zadeklarowała swoją obecność podczas tegorocznych targów odnawialnych źródeł energii – ENEX.
17 stycznia 2022
Od 22 listopada 2021 roku, oprócz osób fizycznych, o dofinansowanie zakupu „elektryków” mogą ubiegać się także m.in.: firmy, jednostki sektora finansów publicznych, instytuty badawcze oraz stowarzyszenia i fundacje. Zagadnienia dot. elektromobilności i ochrony środowiska poruszane są również podczas targów ENEX.
13 stycznia 2022
Niezbędne elementy do montażu instalacji na dachu lub gruncie: panele PV, inwertery, konstrukcje do montażu oraz akcesoria elektryczne – to część oferty AS Energy, z którą będzie można zapoznać się już w lutym, w Targach Kielce podczas targów ENEX.
05 stycznia 2022
Przedsiębiorstwo o międzynarodowym charakterze z ponad 20-letnią tradycją pojawi się już w lutym w Targach Kielce podczas targów ENEX. Celem firmy BYD jest m.in. wykorzystywanie innowacji technologicznych do poprawy jakości życia ludzi.
03 stycznia 2022
Swoją obecność podczas targów ENEX zadeklarowała firma Viessmann, posiadająca nowoczesne systemy grzewcze na wszystkie nośniki energii i dla wszystkich rodzajów obiektów. Zapraszamy na stoisko przedsiębiorstwa już od 23 do 24 lutego 2022 roku, do Targów Kielce.
03 stycznia 2022
Największy w Polsce producent zaawansowanych technologicznie rozwiązań grzewczych do domów jednorodzinnych, budynków wielorodzinnych, obiektów przemysłowych i usługowych Wystawcą targów ENEX.
27 grudnia 2021
Do grona Wystawców kolejnej edycji targów ENEX dołączyła firma Corab – europejski lider w produkcji konstrukcji fotowoltaicznych oraz dystrybutor produktów renomowanych marek z branży PV. Produkty i konstrukcje firmy znajdują zastosowanie w budynkach mieszkalnych, obiektach komercyjnych, a także farmach fotowoltaicznych i na terenach rolniczych.
17 grudnia 2021
Kompleksowa oferta, światowe marki, najnowsze technologie oraz wsparcie handlowe i techniczne – to główne założenia działalności hurtowni fotowoltaicznej SUNPROFI - Wystawcy Targów ENEX 2022. Jeden z autorskich produktów firmy otrzymał wyróżnienie podczas ubiegłorocznej edycji wydarzenia.