Bez-tytulu.png
BUDMAT Wystawcą targów ENEX.

BUDMAT Wystawcą targów ENEX

17 stycznia 2022
Firma z 30 letnim doświadczeniem w przetwórstwie stali na potrzeby budownictwa zadeklarowała swoją obecność podczas tegorocznych targów odnawialnych źródeł energii – ENEX.

Budmat to nowoczesny gracz na międzynarodowym rynku materiałów budowlanych, jeden z największych producentów stalowych pokryć dachowych, systemów rynnowych oraz ogrodzeń w Europie.  Firma wielokrotnie nagradzana jest w prestiżowych rankingach za osiągnięcia w biznesie oraz innowacje produktowe.

Grupa Budmat dysponuje nowoczesnym kapitałem technicznym do przetwórstwa stali. Pięć najnowocześniejszych w branży zakładów to 116 linii produkcyjnych, na których rocznie przetwarzanych jest 370.000 ton stali od renomowanych dostawców - światowych hut SSAB i ArcelorMittal.

Oferta Budmat to bogaty asortyment najwyższej jakości produktów od blachodachówek modułowych, blach dachowych i elewacyjnych, systemów rynnowych i podsufitek, systemów ogrodzeń po niezbędne akcesoria, obróbki i stalowe profile do szerokiego zastosowania w budownictwie, ostatnio również konstrukcje wsporcze do fotowoltaiki.

Budmat nieprzerwanie od ponad 30 lat wzmacnia silną pozycję w Europie, budując wartość dla klientów i partnerów biznesowych, oferując innowacyjne produkty i najnowsze rozwiązania.

Zapraszamy już od 23 do 24 lutego br. na targi ENEX oraz ENEX NOWA ENERGIA do Targów Kielce!

(MCh)

Polecane aktualności
23 maja 2022
Zainteresowanie tegorocznymi targami ENEX przerosło najśmielsze oczekiwania organizatorów. Statystycznie, impreza przyciągnęła o 20% więcej Wystawców i o 10% więcej Zwiedzających. Powierzchnia wystawiennicza była niemal dwukrotnie większa niż przed pandemią w 2020 roku. O tym jak wyglądała miniona edycja targów, można przeczytać w najnowszym raporcie.
12 kwietnia 2022
Program Mój Prąd to jedna z najbardziej popularnych dotacji na fotowoltaikę. W połowie kwietnia rusza nabór wniosków, który będzie prowadzony w trybie ciągłym do 2023 roku. Budżet programu wynosi 350 mln zł.
24 lutego 2022
Firmy BMZ POLAND, GALMET oraz VIESSMANN wybrały Międzynarodowe Targi Energetyki i Elektrotechniki oraz Targi Odnawialnych Źródeł Energii ENEX jako miejsce spektakularnych premier.
23 lutego 2022
Pierwszego dnia targów Enex oraz Enex Nowa Energia podczas oficjalnej gali uhonorowano wybranych Wystawców nagrodami, medalami i wyróżnieniami.
23 lutego 2022
Zakończył się pierwszy dzień VI konferencji HEAT not LOST, organizowanej przez. Wydarzenie tradycyjnie odbywa się podczas XIX Targów Odnawialnych Źródeł Energii ENEX - NOWA ENERGIA w Targach Kielce.
23 lutego 2022
Galą 15-lecia Forum Pomp Ciepła zakończyło się ogólnopolskie spotkanie poświęcone tej tematyce. Poprzedziły ją trzy panele tematyczne, w których nie zabrakło informacji o instalacjach pomp ciepła, fotowoltaice i najnowszych technologiach.
23 lutego 2022
Podczas pierwszego dnia XXIV Międzynarodowych Targów Energetyki i Elektrotechniki i XIX Targów Odnawialnych Źródeł Energii ENEX Nowa Energia zorganizowano konferencję poświęconą transformacji energetycznej. Organizatorem spotkania był Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Kielcach.
23 lutego 2022
Magazyny energii dla prosumenta to temat przewodni spotkania ENERGIA PL w Targach Kielce organizowanego w ramach XXIV Międzynarodowych Targów Energetyki i Elektrotechniki ENEX oraz XIX Targów Odnawialnych Źródeł Energii ENEX - NOWA ENERGIA.