bmz-poland-2.jpg
BMZ Poland Wystawcą targów ENEX.

BMZ Poland na targach ENEX

22 lutego 2022
BMZ Poland - to wiodący na europejskim rynku dostawca inteligentnych systemów zasilania oraz magazynowania energii w oparciu o technologię litowo-jonową. Oferta marki zostanie zaprezentowana od 23 do 24 lutego w Targach Kielce.

BMZ Poland to część BMZ the Innovation Group. Firma zyskała zaufanie wiodących światowych marek w zakresie projektowania i produkcji rozwiązań dla sektorów jak: elektryczny transport publiczny, rowery elektryczne, produkcja narzędzi ogrodowych, elektronarzędzi, urządzeń medycznych oraz magazynowanie energii.

Wśród produktów marki BMZ Poland można wyróżnić Hyperion - przydomowy magazyn energii najnowszej generacji, zaprojektowany i budowany w Europie, z lokalnym serwisem producenta w Polsce. Wpisuje się w aktualne trendy magazynów wysokonapięciowych, przystosowany do bezpośredniej współpracy z instalacjami fotowoltaicznymi, wyposażonymi w falowniki hybrydowe, kompatybilne z inwerterami najwyższej jakości czołowych producentów na europejskim rynku: Kostal, SMA oraz obecna nowość: GoodWe w najnowszej serii ET Plus z funkcją pełnego, trójfazowego zasilania awaryjnego.

Zapraszamy na targi ENEX/ENEX Nowa Energia już od 23 do 24 lutego do Targów Kielce!

Polecane aktualności
23 maja 2022
Zainteresowanie tegorocznymi targami ENEX przerosło najśmielsze oczekiwania organizatorów. Statystycznie, impreza przyciągnęła o 20% więcej Wystawców i o 10% więcej Zwiedzających. Powierzchnia wystawiennicza była niemal dwukrotnie większa niż przed pandemią w 2020 roku. O tym jak wyglądała miniona edycja targów, można przeczytać w najnowszym raporcie.
12 kwietnia 2022
Program Mój Prąd to jedna z najbardziej popularnych dotacji na fotowoltaikę. W połowie kwietnia rusza nabór wniosków, który będzie prowadzony w trybie ciągłym do 2023 roku. Budżet programu wynosi 350 mln zł.
24 lutego 2022
Firmy BMZ POLAND, GALMET oraz VIESSMANN wybrały Międzynarodowe Targi Energetyki i Elektrotechniki oraz Targi Odnawialnych Źródeł Energii ENEX jako miejsce spektakularnych premier.
23 lutego 2022
Pierwszego dnia targów Enex oraz Enex Nowa Energia podczas oficjalnej gali uhonorowano wybranych Wystawców nagrodami, medalami i wyróżnieniami.
23 lutego 2022
Zakończył się pierwszy dzień VI konferencji HEAT not LOST, organizowanej przez. Wydarzenie tradycyjnie odbywa się podczas XIX Targów Odnawialnych Źródeł Energii ENEX - NOWA ENERGIA w Targach Kielce.
23 lutego 2022
Galą 15-lecia Forum Pomp Ciepła zakończyło się ogólnopolskie spotkanie poświęcone tej tematyce. Poprzedziły ją trzy panele tematyczne, w których nie zabrakło informacji o instalacjach pomp ciepła, fotowoltaice i najnowszych technologiach.
23 lutego 2022
Podczas pierwszego dnia XXIV Międzynarodowych Targów Energetyki i Elektrotechniki i XIX Targów Odnawialnych Źródeł Energii ENEX Nowa Energia zorganizowano konferencję poświęconą transformacji energetycznej. Organizatorem spotkania był Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Kielcach.
23 lutego 2022
Magazyny energii dla prosumenta to temat przewodni spotkania ENERGIA PL w Targach Kielce organizowanego w ramach XXIV Międzynarodowych Targów Energetyki i Elektrotechniki ENEX oraz XIX Targów Odnawialnych Źródeł Energii ENEX - NOWA ENERGIA.