mobevo.jpg

Bezpieczne prowadzenie biura rachunkowego w dobie pandemii

22 kwietnia 2020
Od kilkunastu tygodni pandemia koronawirusa zaburza nasze codzienne życie, pracę i negatywnie wpływa na gospodarkę. Wiele osób jest zmuszonych pracować zdalnie, by zapewnić maksymalne bezpieczeństwo sobie, swoim klientom czy partnerom

Księgowi są narażeni na częsty kontakt z różnymi osobami, w tym otrzymują dokumenty, druki, które mogą być źródłem infekcji. Zdarza się, że klienci prowadzący swoją działalność zwracają się do księgowych z prośbą o przygotowanie dokumentów, które wcześniej złożone zostały w archiwum. W takim przypadku jednym z ważniejszych czynników jest czas.

Jak więc wykonywać swoje obowiązki i zarazem dbać o zachowanie wszelkich środków ostrożności? Odpowiedzią jest Mobevo - narzędzie online do przesyłania faktur do biura rachunkowego. Pozwala na wymianę informacji i dostęp do dokumentacji bez spotykania się twarzą w twarz. Księgowym gwarantuje komfortową i spokojną pracę, z dostępem do wszystkich niezbędnych danych. Przedsiębiorcom pozwala na dostarczenie dokumentów bez wychodzenia z firmy i wgląd w rozliczenia przez 24 godziny na dobę.

Dla osób zajmujących się rozliczeniami platforma Mobevo to również dodatkowe ułatwienie i oszczędność czasu. Dokumenty są od razu przesyłane w formie elektronicznej, co oznacza, że nie trzeba ich wprowadzać (bo już są w systemie). Można poświęcić czas na ważniejsze sprawy.

Więcej informacji znaleźć można na stronie producenta

(AO)

Polecane aktualności
27 października 2021
Wsparcie procesów księgowych przez programy i aplikacje to temat, który niezwykle interesuje sektor księgowo- podatkowy. Podczas Międzynarodowego Kongresu Biur Rachunkowych prelegenci przedstawiali możliwości systemów szybkiego księgowania czy digitalizacji dokumentów.
26 października 2021
„Technologia wspierająca zmiany. Informatyk nie jest wrogiem. Pomaga zmniejszyć niechęć do zmian” – to hasło panelu dyskusyjnego, podejmującego temat informatyzacji w świecie prawa rachunkowego. Prelekcja odbyła się podczas Międzynarodowego Kongresu Biur Rachunkowych w Targach Kielce.
26 października 2021
Blisko 300 księgowych z całej Polski bierze udział w Międzynarodowym Kongresie Biur Rachunkowych. Uczestnicy przed dwa konferencyjne dni będą poszerzać swoją wiedzę nie tylko z zakresu rachunkowości, ale także marketingu, handlu i nowych technologii. Wydarzenie odbywa się po raz drugi w formie stacjonarnej; w zeszłorocznej konferencji można było uczestniczyć jedynie on-line.
22 października 2021
Symfonia jest producentem oprogramowania dla biznesu. Od 25 lat wspiera transformację cyfrową polskich przedsiębiorstw z sektora MŚP. Z rozwiązań partnera MKBR korzysta dziś kilkadziesiąt tysięcy firm w całej Polsce.
20 października 2021
Fakturownia.pl to doceniony przez przedsiębiorców program ułatwiający codzienne prowadzenie biznesu. Zapewnia zarówno najprostszy interfejs do wystawiania faktur, jak i obsługę magazynową, dostęp do księgowości on-line z możliwością generowania i wysyłania plików JPK oraz szereg dodatków i integracji e-commerce. Całość programu oparta jest na modelu SaaS, dzięki któremu można używać go za pomocą dowolnej przeglądarki, z dowolnego urządzenia oraz dowolnej lokalizacji.
20 października 2021
SaldeoSMART to wielofunkcyjna aplikacja dla biur rachunkowych, odpowiadającą na potrzeby księgowych.
20 października 2021
Ponad 20 lat na rynku i przynależność do Grupy Polsat Plus zaowocowały szerokim portfolio kompleksowych usług teleinformatycznych, które partner Międzynarodowego Kongresu Biur Rachunkowych zapewnia Klientom. Dopasowanych do każdej branży i do każdego przedsiębiorstwa, przydatnych zarówno użytkownikom biznesowym, jak i indywidualnym.
20 października 2021
OSCBR to jedna z największych sieci biur rachunkowych w Polsce. Jak podkreślają przedstawiciele instytucji, OSCBR to ludzie i kontakty, ale także stałe poszerzenie wiedzy na temat biznesu księgowego, zarządzania, nowoczesnych rozwiązań technologicznych oraz rozwoju osobistego.