89221005d17658696aa9.jpg
Bartek Ostałowski, jedyny na świecie drifter prowadzący auto stopami

Bartek Ostałowski na DUB IT Inter Cars Tuning Festival 2019 w Targach Kielce

29 czerwca 2019
Daj się przewieźć Bartkowi Ostałowskiemu w Drift Taxi! To wyjątkowa okazja i niesamowite przeżycie. Zapraszamy dziś i jutro do godziny 18.00 do Targów Kielce.

Bartek w wieku 19 lat w wypadku motocyklowym stracił obie ręce. Swoim zapałem i pasją udowodnił jednak, że granice w życiu stawiamy sobie sami i został jedynym na świecie drifterem prowadzącym samochód stopami. 

Jego umiejętności doceniono za to za granicą. Brytyjscy prezenterzy z The Grand Tour, popularnego programu motoryzacyjnego realizowanego dla Amazona, zaprosili Bartka do jednego z odcinków. 

Kiedy sędziowie zajęli miejsca, przyszedł czas na rozpoczęcie zawodów. Pierwszy był niepełnosprawny dżentelmen, Bartek Ostałowski z Polski – tak słynny Richard Hammond zapowiedział występ kierowcy z Polski.

Faktem jest, że Bartek... ma niedobory w górnej części ciała. Kiedy mówię niedobory, mam na myśli brak rąk, które stracił w wypadku na motocyklu. Polak pokonał swoje dysfunkcje prowadząc stopą i zmieniając biegi za pomocą ramion. I niestety dla mnie, jest dobry w drifcie - mówił dalej Hammond.

Bartek Ostałowski dziś jest gościem największej i najgłośniejszej tuningowej imprezy organizowanej w Targach Kielce.

Rrazem z Gosią Rdest - Life is a Race i Michałem Ratajczykiem (Daftracing) pojawił się na scenie głównej w hali E, gdzie opowiadali o motorsporcie w różnym wydaniu. Bartek również bierze udział w proekcie DRIFT TAXI przygotowywanym przez MTN Kielce. To być może jedyna okazja, żeby przejechać się jednym samochodem z tym wyjątkowym kierowcą!

Zapraszamy jeszcze dziś do Targów Kielce oraz jutro w niedzielę 30 czerwca od godziny 10.00 do 18.00!

(JL)

Polecane aktualności
11 czerwca 2018
Podczas największego święta motoryzacji w Targach Kielce firma Madrex pokaże co oznacza drifiting w rozmiarze XXL. Ich wyjątkowy Renault Premium podczas pokazów driftowych ma szansę wykręcić niejedną pokaźnych rozmiarów ósemkę.
11 czerwca 2019
Poliuretan nazywany jest tworzywem o nieograniczonych możliwościach z którego można uzyskać tuleje o różnych twardościach w zależności od indywidualnych zapotrzebowań, potrzeb kierowców - do komfortowej jazdy na co dzień lub sportów samochodowych.
28 czerwca 2019
To największe w tej części Polski wydarzenie dla miłośników motoryzacji. Niesamowita prędkość, wyjątkowe tuningowane samochody, Drift Battle, zawody car audio i ogrom atrakcji! Zapraszamy na te naprawdę głośne targi w ten weekend od 10.00 do 18.00.
29 czerwca 2019
ONYXCAR znany także jako Autoprezent nie pierwszy raz jest wystawcą podczas kieleckiego święta motoryzacji. Goście odwiedzający Targi Kielce w ten weekend mogą skorzystać z przejażdżki po mieście luksusowymi autami!
{{ data.trade.title }}
{{ data.trade.started_at.date | formatDate('DD-MM-YYYY') }} - {{ data.trade.finished_at.date | formatDate('DD-MM-YYYY') }}
{{ data.trade.displayed_date }}
{{ item.tradeExhibitor.title }}
{{ item.tradeExhibitor.stand }}
Nie posiadasz dodanych wystawców.
{{ data.trade.title }}
{{ data.trade.started_at.date | formatDate('DD-MM-YYYY') }} - {{ data.trade.finished_at.date | formatDate('DD-MM-YYYY') }}
{{ data.trade.displayed_date }}
{{ item.point.stand }}
Nie posiadasz dodanych wydarzeń.
Pokaż planer targowy