aqua-system-3.jpg

Aqua System kolejnym wystawcą DOM, OGRÓD i TY!

28 marca 2022
Mająca siedzibę w Kielcach marka, specjalizuje się w dziedzinie uzdatniania, filtracji i dystrybucji krystalicznie czystej wody mineralnej oraz systemów oczyszczania powietrza. Firma oferuje innowacyjne rozwiązania technologiczne, posiada bogate portfolio produktowe, kompleksowo i profesjonalnie działające doradztwo techniczne oraz wykfalifikowany serwis techniczny, działający na terenie całego kraju.

Ideą działalności jest eliminowanie z codziennego użytku wody słabej jakości w jednorazowych opakowaniach na rzecz rozwiązań pozwalających w szybki, komfortowy, ekologiczny i ekonomiczny sposób dostarczyć krystalicznie czystą, świeżą i smaczną wodę mineralną. Ze szczegółową ofertą firmy Aqua System można zapoznać się na stronie: www.aquasystem.pl

Firma kładzie duży nacisk na szerzenie postaw proekologicznych w społeczeństwie, co stało się swoistym mottem jej działalności, które próbuje zaszczepić w otoczeniu. Jakość  wody którą pijemy oraz jakość powietrza którym oddychamy ma bezpośrednie przełożenie na nasze zdrowie. Wielu z nas stosuje zbilansowane diety i uprawia sport, ale bagatelizuje czynniki środowiskowe, takie jak zanieczyszczenia i konsumpcja mikro-plastiku, które negatywnie wpływają na stan zdrowia. Takim sytuacjom na przeciw wychodzi firma Aqua System, w której ofercie znajdują się m.in. urządzenia do produkcji np. wody wodorowej, nazywanej eliksirem młodości. Jest to nowa technologia i mało znana w naszym kraju, ale dostępna w ofercie kieleckiej firmy.

Więcej informacji dostępnych podczas wydarzenia DOM, OGRÓD i TY, na które zapraszamy w weekend 23-24 kwietnia do Targów Kielce!

(ŁK)

Polecane aktualności
24 kwietnia 2022
Duża liczba mieszkańców regionu zdecydowała się odwiedzić w weekend Tragi Kielce i odbywającą się wiosenną wystawę DOM, OGRÓD i TY. Przez dwa dni stoiska wystawców z całej Polski cieszyły się zainteresowaniem całych rodzin, poszukujących fachowych porad, ciekawych inspiracji i najnowszych trendów dla domu i ogrodu.
24 kwietnia 2022
Weekend pełen atrakcji, zarówno dla dorosłych, jak i dzieci, czeka odwiedzających wiosenną wystawę Dom, Ogród i Ty. Najmłodsi uczestnicy, których mnóstwo pojawiło się dziś w Targach Kielce wraz z rodzinami, korzysta ze strefy zabaw.
24 kwietnia 2022
Drzwi Kieleckiego Centrum Wystawienniczego również w niedzielę będą otwarte dla zwiedzających! Kolejny dzień wiosennej wystawy to kolejna możliwość zakupu roślin, produktów regionalnych, rękodzieła i zapoznania się z szeroką ofertą materiałów: budowlanych, do wykańczania wnętrz oraz ogrodów.
24 kwietnia 2022
Nie wiesz jaka roślina najpiękniej wypełni twój ogród od strony południowej? Podoba Ci się loftowe wykończenie salonu, ale nie wiesz jakie meble masz kupić? A może szukasz wsparcia w znalezieniu kredytu hipotecznego. Odwiedź naszą strefę ekspertów!
23 kwietnia 2022
Kielczanie dopisali pierwszego dnia wiosennej wystawy w Targach Kielce. Przez cały dzień, rodziny z dziećmi przemierzały teren kieleckiego centrum wystawienniczego w poszukiwaniu fachowych porad, ciekawych inspiracji i najnowszych trendów dla domu i ogrodu.
23 kwietnia 2022
Zwiedzający, którzy tłumnie odwiedzili dziś kielecki ośrodek mają okazję zapoznać się z niezwykłymi dziełami malarskimi. Mogą to zrobić nie tylko wzrokowo, ale także przez dotyk.
23 kwietnia 2022
Darmowe sadzonki od Nadleśnictwo Daleszyce, Lasy Państwowe, niczym ciepłe bułeczki, od samego rana rozchodzą się wśród zwiedzających wiosenną wystawę. Młode sosny i dęby trafiają w ręce mieszkańców regionu, którzy nie kryją zadowolenia z możliwości posadzenia drzewka
23 kwietnia 2022
Od rana mieszkańcy regionu odwiedzają wiosenną wystawę DOM, OGRÓD i TY. Na zwiedzających, którzy w tym roku wchodzą za darmo, czeka wiele stoisk z różnego rodzaju materiałami: budowlanymi, do wykańczania wnętrz oraz ogrodów. Pierwsi uczestnicy odebrali już darmowe sadzonki przygotowane przez Nadleśnictwo Daleszyce.