Do wydarzenia pozostało...
  festiwal-wedkarski-baner-zostan-wystawca.png [17.98 KB]
  festiwal-wedkarski-baner-oferta-dla-rekodzielnikow.png [17.12 KB]

 

festiwal-wedkarski-2023-galeria-03.jpg [871.60 KB] Festiwal wędkarstwa i survivalu w Targach Kielce

Wędkarski weekend 16-17 listopada 2024 roku w Targach Kielce to nie lada gratka dla wszystkich miłośników łowienia ryb. Wydarzenie dedykowane jest zarówno doświadczonym wędkarzom, jak i pasjonatom dopiero rozpoczynającym swoją przygodę z wędkowaniem. Druga edycja poszerzona zostanie o tematykę związaną z survivalem i myślistwem. Podczas Festiwalu można będzie odkryć najnowsze trendy, sprzęt i technologie związane z wędkarstwem. Targi zapełnią się bogatą ofertą firm branżowych, prezentujących nowoczesne wędki, kołowrotki, wędkarskie rzemieślnictwo, przynęty oraz akcesoria wędkarskie. Uzupełnieniem oferty będzie giełda sprzętów używanych i nie tylko. Wielu amatorów łowienia ryb z pewnością przyciągnie wędkarski „second hand”, w którym wszyscy zainteresowani będą mogli wystawić używane lub nowe rzeczy, z których nie korzystają, a także kupić przydatne akcesoria od innych wędkarzy. Listopadowe spotkanie to doskonała okazja, aby porozmawiać z ekspertami, uzyskać cenne porady oraz dowiedzieć się o najnowszych innowacjach.

festiwal-wedkarski-2023-galeria-02.jpg [379.15 KB] Tysiące pasjonatów wędkarstwa w jednym miejscu

W ramach Festiwalu odbędą się również liczne prezentacje, warsztaty i konkursy, które dostarczą mnóstwo emocji i wiedzy. Wędkarze będą mieli okazję dzielić się swoimi doświadczeniami, wymieniać historie związane z ulubionymi łowiskami, a także zdobywać nowe umiejętności pod okiem ekspertów. Dla najmłodszych przygotowane zostaną specjalne atrakcje, dzięki którym również oni będą mogli poczuć magię wędkarskiego świata. W pierwszej edycji festiwalu udział wzięło ponad 70 firm i 5 tysięcy zwiedzających. Na scenie wystąpili prelegenci związani ze światem wędkarskim, m.in.: Adam Tański, ichtiolog z Zachodniopomorskiego Uniwersytetu Technologicznego w Szczecinie i prowadzący telewizyjny magazyn wędkarski „Kołowrotek”, dr inż. Mariusz Szmyt z Uniwersytetu Olsztyńskiego, oraz Jacek Kolendowicz, redaktor naczelny czasopisma „Wiadomości Wędkarskie” i Bogdan Wziątek z Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie.

Festiwal Wędkarski w Targach Kielce to nie tylko okazja do poszerzenia wiedzy z zakresu wędkarstwa, ale także doskonała zabawa i okazja do spotkania się z innymi entuzjastami jednego z najpopularniejszych amatorskich sportów na świecie. To wydarzenie, którego nie można przegapić! Partnerem Głównym wydarzenia jest Polski Związek Wędkarski.

Festiwal Wędkarski to miejsce, w którym każdy wędkarz poczuje się jak ryba w wodzie!

Do zobaczenia 16 i 17 listopada 2024 roku w Targach Kielce!

Aktualności
16 lipca 2024
Startują nabory wniosków o dotacje do udziału w międzynarodowych targach odbywających się w kraju - także w Targach Kielce! Małe i średnie przedsiębiorstwa, które zechcą ubiegać się o dofinansowanie, mogą zacząć przygotowania do tych naborów. Sprawdziliśmy, które działania są dostępne.
Patronat Honorowy
Partner
Patronat Medialny
16-17.11.2024
    16-17.11.2024