DOM (10-11.04.2021)

XXVIII Ogólnopolskie Targi Materiałów Budownictwa Mieszkaniowego i Wyposażenia Wnętrz DOM

Do wydarzenia pozostało...
Podziel się wydarzeniem

dom-2020-galeria-01.jpg [122.70 KB]

Zapraszamy do DOMU!

Już w kwietniu 2021 do kieleckiego ośrodka powracają Ogólnopolskie Targi Materiałów Budownictwa Mieszkaniowego i Wyposażenia Wnętrz DOM.

Wyjątkowa, letnia edycja potwierdziła sympatię kielczan jaką cieszą się Ogólnopolskie Targi Materiałów Budownictwa Mieszkaniowego i Wyposażenia Wnętrz DOM. Z powodu pandemii wydarzenie zostało przeniesione na sierpień i odbyło się w nieco mniej okazałej formie, ale i tak spełniło oczekiwania zarówno wystawców jak i zwiedzających.

Pandemia wybitnie uzmysłowiła nam także, jak ważne są nasze mieszkania, domy i tereny wokół nich. Kolejna doskonała okazja by zaprezentować swoją ofertę wszystkim poszukujących domowych inspiracji już w kwietniu. Od 10 do 11 w Targach Kielce można będzie nie tylko zapoznać się z najnowszą ofertą, ale także uzyskać podpowiedzi i rozwiać budowlane i dekoracyjne wątpliwości. Na stoiskach pojawią się płytki, drzwi i okna. Targi to także kominki, piece i modne z tym sezonie dodatki: lampy, figurki i niebanalne struktury kryjące. Organizatorzy pracują także nad merytorycznym uzupełnieniem wystawy, czyli wystąpieniami ekspertów z różnych branż.

Zapraszamy do Targów Kielce!

10-11.04.2021
{{ data.trade.title }}
{{ data.trade.started_at.date | formatDate('DD-MM-YYYY') }} - {{ data.trade.finished_at.date | formatDate('DD-MM-YYYY') }}
{{ data.trade.displayed_date }}
{{ item.tradeExhibitor.title }}
{{ item.tradeExhibitor.stand }}
Nie posiadasz dodanych wystawców.
{{ data.trade.title }}
{{ data.trade.started_at.date | formatDate('DD-MM-YYYY') }} - {{ data.trade.finished_at.date | formatDate('DD-MM-YYYY') }}
{{ data.trade.displayed_date }}
{{ item.point.stand }}
Nie posiadasz dodanych wydarzeń.
Pokaż planer targowy
10-11.04.2021