Menu - nagłówek (dodatkowe)

Logowanie

PL

DOM (10-11.04.2021)

XXVIII Ogólnopolskie Targi Materiałów Budownictwa Mieszkaniowego i Wyposażenia Wnętrz DOM

TARGI PRZENIESIONE - NOWY TERMIN PODAMY WKRÓTCE

Szanowni Państwo,

każdego roku Ogólnopolskie Targi Materiałów Budownictwa Mieszkaniowego i Wyposażenia Wnętrz DOM, Targi Ogrodnicze i Działkowe OGRÓD i TY, Międzynarodowe Targi Turystyki Wiejskiej i Aktywnej AGROTRAVEL & ACTIVE LIFE, Międzynarodowe Targi Zdrowia i Urody HEALTH & BEAUTY, Salon Produktów Ekologicznych ECO-STYLE oraz Międzynarodowe Targi Rzemiosła Artystycznego RĘKODZIEŁO odwiedza tysiące gości. Jednak w związku z obecną sytuacją epidemiologiczną, ulubione wystawy Kielczan, nie odbędą się w przewidywanym terminie.

Nasza decyzja podyktowana jest przede wszystkim troską o Państwa bezpieczeństwo. Równocześnie zapewniamy, że targi odbędą się tak szybko, jak tylko będzie to możliwe. Wszyscy z niecierpliwością czekamy na moment, w którym branża targowa zostanie odmrożona, a hale wypełni najnowsza oferta artykułów do budowy i wyposażenia wnętrz, aranżacji ogrodów, ekologicznych produktów kosmetycznych, rękodzielniczych i przysmaków z każdego zakątka Polski. Dokładamy wszelkich starań, aby każda kolejna edycja targów była bardziej atrakcyjna i spełniała Państwa oczekiwania.  

Dziękujemy, że od lat jesteście Państwo z nami. Mamy nadzieję, że dotychczasowa sytuacja szybko ulegnie zmianie na lepsze. Nic nie zastąpi bowiem bezpośrednich spotkań i relacji, które od lat nawiązują się podczas kolejnych wystaw.

Z wyrazami szacunku,
Zarząd Targów Kielce

10-11.04.2021
{{ data.trade.title }}
{{ data.trade.started_at.date | formatDate('DD-MM-YYYY') }} - {{ data.trade.finished_at.date | formatDate('DD-MM-YYYY') }}
{{ data.trade.displayed_date }}
{{ item.tradeExhibitor.title }}
{{ item.tradeExhibitor.stand }}
Nie posiadasz dodanych wystawców.
{{ data.trade.title }}
{{ data.trade.started_at.date | formatDate('DD-MM-YYYY') }} - {{ data.trade.finished_at.date | formatDate('DD-MM-YYYY') }}
{{ data.trade.displayed_date }}
{{ item.point.stand }}
Nie posiadasz dodanych wydarzeń.
Pokaż planer targowy
10-11.04.2021