Wystawa gołębi i królików - regionalna (9-10.12.2023)

Okręgowa Wystawa Gołębi Pocztowych / Świętokrzyska Wystawa Gołębi Rasowych i Drobiu Ozdobnego, Świętokrzyska Wystawa Królików

regionalna-wystawa-golebi-2022-galeria-08.jpg [165.29 KB] Pora na gołębie i króliki w Targach Kielce!

Okręgowa Wystawa Gołębi Pocztowych, Świętokrzyska Wystawa Gołębi Rasowych, Świętokrzyska Wystawa Królików – na te trzy doskonałe wydarzenia zapraszamy od 9 do 10 grudnia 2023 roku do Targów Kielce.

Miłośnicy pięknych ptaków i zachwycających królików już dziś mogą nastawić się na niezapomniane wrażenia. Okręgowa Wystawa Gołębi Pocztowych tradycyjnie już gromadzi w kieleckim ośrodku najlepszych hodowców prezentujących najciekawsze okazy ze swoich hodowli. Jak co roku odbędzie się także charytatywna licytacja gołębi przekazanych przez najlepszych hodowców z całego kraju. Wyjątkowo ciekawie zapowiada się także Świętokrzyska Wystawa Królików – od lat Świętokrzyskie Stowarzyszenie Hodowców Królików Rasowych i Drobnego Inwentarza stara się pobijać rekordy w liczbie królików zgromadzonych na metr kwadratowy. Rasowe gołębi i drób to również nieodzowny element tego wydarzenia. Tak hodowla to twoje hobby? Musisz tu być! Nie wiesz, że to może stać się twoją pasją? Tym bardziej odwiedź Targi Kielce!

Aktualności
09 grudnia 2023
760 gołębi pocztowych, 356 gołębi rasowych i 1138 królików można zobaczyć w Targach Kielce. W sobotę, 9 grudnia, wystartowała Regionalna Wystawa Gołębi i Królików, która - tradycyjnie już - jest okazją nie tylko do prezentacji najpiękniejszych okazów, ale także niesienia pomocy – w drugim dniu wystawy odbywa się aukcja charytatywna.
04 grudnia 2022
Tradycyjnie już, podczas Okręgowej Wystawy Gołębi Pocztowych odbywającej się w grudniu w Targach Kielce przeprowadzana jest charytatywna licytacja przekazanych przez hodowców ptaków. W tym roku do Wojewódzkiego Szpitala Zespolonego trafiło 33 500 zł!!
02 grudnia 2022
Ponad 1100 okazów królików rasowych, charytatywna aukcja gołębi pocztowych oraz najciekawsze odmiany gołębi rasowych i drobiu ozdobnego – to już w ten weekend zaoferuje gościom kielecki ośrodek.
9-10.12.2023
    9-10.12.2023