DPK SYSTEM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Opis
DPK System od 1996 roku zajmuje się projektowaniem, tworzeniem i wdrażaniem autorskiego oprogramowania dla komunikacji zbiorowej. Zatrudniamy stabilną grupę specjalistów programistów i konsultantów z wieloletnim doświadczeniem w pracy przy tworzeniu, utrzymaniu i rozwoju naszych systemów informatycznych. Posiadamy również bogate doświadczenie w pracy z naszymi klientami, odpowiadając na ich indywidualne potrzeby, zmieniając warunki działania i zmieniając prawo. Właścicielem i kierownikiem Systemu DPK jest dr Piotr Kisielewski, prof. na Politechnice Krakowskiej.
Największy nacisk w naszych systemach kładziemy na ergonomię, intuicyjną obsługę, ciągłe aktualizacje technologiczne. Najważniejszymi elementami oferty są moduły optymalizacyjne, które redukują koszty i pozwalają na najlepsze wykorzystanie zasobów przy jednoczesnym osiągnięciu satysfakcji pasażerów. Algorytmy optymalizacyjne przygotowujemy we współpracy z zespołami badawczymi Politechniki Krakowskiej, Warszawskiej, Poznańskiej, Śląskiej i AGH w Krakowie.
DPK System jako autor, producent i dostawca systemów informatycznych dla organizatorów i operatorów przewozów pasażerskich oferuje rozwiązania wymagane w procesie nowoczesnego zarządzania transportem:
• cityLineDesigner – oprogramowanie przeznaczone do projektowania sieci tranzytowej, planowania rozkładów jazdy i optymalizacji rozkładów jazdy pojazdów. CLD opiera się na najnowszych technologiach, wyposażonych w mapy i unikalne zaawansowane algorytmy matematyczne, które umożliwiają optymalizację i synchronizację.
• Trans ERP – kompleksowy, zintegrowany system informatyczny wspierający wszystkie obszary działalności w przedsiębiorstwach transportu publicznego w tym planowanie, rotowanie, dyspozytornię, nadzór nad realizacją zadań przewozowych, księgowość i statystykę, wyposażony w moduł optymalizacji i sztuczną inteligencję.
• DPK Railways kompleksowy, zintegrowany system informatyczny wspierający wszystkie obszary działalności w przedsiębiorstwach transportu pasażerskiego, w tym planowanie, dyspozytornię, nadzór nad realizacją zadania przewozowego, księgowość i statystykę, wyposażony w moduł optymalizacji i sztuczną inteligencję.
• RMS – Rail/Road Mobile System – aplikacja mobilna zintegrowana z systemem TransERP instalowana na urządzeniach mobilnych kierowców. Elektroniczna interaktywna karta drogowa i zdigitalizowane dokumenty wyświetlane na ekranie urządzenia eliminują papierowe dokumenty i czynności administracyjne Aplikacja zapewnia stałą łączność prowadzącego pojazd z dyspozytorem, zapewnia nadzór nad realizacją przewozu w czasie rzeczywistym i pełny zapis przebiegu pracy przewozowej co automatyzuje proces weryfikacji i rozliczeń.
Obecnie pracujemy nad nową generacją systemów opartej na jednolitej platformie pracującej w technologii WEB-owej. Zgodnie z naszymi planami ta wersja powinna być gotowa do pracy i dostarczenia klientom w 2024 roku.
Pliki do pobrania
Branża
Systemy informatyczne w transporcie
Pokaż podobne firmy
Marki
CityLineDesigner
DPK Railways
Optigraf
RMS - Road/Rail Mobile System
RMS - Road/Rail Mobile System
TransERP
TransERP