TARGI BOKSU (10-11.06.2022)

I Międzynarodowe Targi Branży Bokserskiej

I Międzynarodowe Targi Branży Bokserskiej w czerwcu w Targach Kielce

Takiego wydarzenia jeszcze w Polsce nie było! Polski Związek Bokserski razem z Targami Kielce organizuje wyjątkową imprezę skierowaną do światowych federacji, związków, klubów, stowarzyszeń sportowych, zawodników, trenerów i miłośników boksu.

Aktualnie swój udział  potwierdziło już  ponad trzydzieści firm ze wszystkich kontynentów. A zaprezentują one między innymi: sprzęt i odzież sportową, odżywki, gadżety sportowe, ubezpieczenia dla zawodników.

Targi będą zorganizowane w połączeniu z piątą edycją Ogólnopolskiego Dnia Boksu Olimpijskiego oraz II Forum Boksu Olimpijskiego. Połączenie prezentacji oferty firm działających w branżach: bokserskiej, sportowej i okołosportowej razem z budowaniem relacji między światem sportu i biznesu to niezwykle ciekawa inicjatywa.

Jak zapewniają przedstawiciele Polskiego Związku Bokserskiego - jeśli tylko sytuacja geopolityczna się uspokoi, w przyszłości wydarzenie to będzie dynamicznie rosło.

 

Bilety w cenie 20 PLN dostępne w dniu targów w kasach przy wejściu do hali E.

 

targi-boksu-2022-program.jpg [636.24 KB]

targi-boksu-mapka.jpg [306.77 KB]

Aktualności
10 czerwca 2022
Światowe sławy, pojedynki na czterech ringach, bogata oferta firm sportowych, ciekawe dyskusje - I Międzynarodowe Targi Branży Bokserskiej organizowane przez Polski Związek Bokserski we współpracy z kieleckim ośrodkiem potrwają do jutra.
09 czerwca 2022
Już jutro startują I Międzynarodowe Targi Branży Bokserskiej. Unikatowe wydarzenie organizowane jest przez Polski Związek Bokserski we współpracy z kieleckim ośrodkiem. Targi odbędą się w ramach obchodów Ogólnopolskiego Dnia Boksu Olimpijskiego.
10-11.06.2022
    10-11.06.2022