TARGI BOKSU (9-10.06.2023)

II Międzynarodowe Targi Branży Bokserskiej

Branża bokserska po raz drugi w Targach Kielce

II Międzynarodowe Targi Branży Bokserskiej będą gościć w kieleckim ośrodku w wyjątkowym czasie. Polski Związek Bokserski ma 100 lat, a wspaniałe uroczystości jubileuszowe odbędą się w drugi weekend czerwca w Kielcach.

Targi Bokserskie odbywające się w czasie jubileuszu, są niepowtarzalną możliwością spotkania niemal wszystkich wybitnych postaci naszego pięściarstwa. Tomasz Adamek, Mariusz Wach, Krzysztof Głowacki, Dariusz Michalczewski, Krzysztof Włodarczyk Diablo, Krzysztof Głowacki czy Jerzy Rybicki  - taka drużyna bokserska pojawi się w Targach Kielce. Targi będą bogate nie tylko w znakomitych gości, ale także w ciekawe wydarzenia.  Pierwszego dnia, w piątek 9 czerwca zaplanowano m.in.: „Kwadrans z Mistrzem”, seminarium dotyczące historii polskiego boksu, spotkanie autorskie z Leszkiem Błażyńskim i mistrzem olimpijskim Marianem Kasprzykiem – promocja książki “Spowiedź Mistrza”, czy walkę towarzyską boksu na wózkach inwalidzkich.

Z kolei w sobotę, 10 czerwca na gości będą czekać kolejny „Kwadrans z Mistrzem”, spotkanie z olimpijczykami, mecz bokserski Międzywojewódzkiej Ligi Juniorów, pokaz wyszkolenia żołnierzy z 25. Brygady Kawalerii Powietrznej z Tomaszowa Mazowieckiego oraz przelot samolotów wojskowych.

Zarówno w piątek, jak i sobotę odbędą się także: bloki szkoleniowe oraz konkursy w strefie ringów itp. Nie zabraknie prób pobicia rekordów: 9 czerwca – w ciągłej pracy na worku bokserskim i 10 czerwca – rekord Polski w treningu bokserskim.

Pierwszy dzień zakończy Gala bokserska Suzuki Boxing Night, a drugi – uroczysta Gala Obchodów 100-lecia Polskiego Związku Bokserskiego, którego prezesem jest kielczanin Grzegorz Nowaczek.

targi-boksu-2023-plakat

Aktualności
10 czerwca 2022
Światowe sławy, pojedynki na czterech ringach, bogata oferta firm sportowych, ciekawe dyskusje - I Międzynarodowe Targi Branży Bokserskiej organizowane przez Polski Związek Bokserski we współpracy z kieleckim ośrodkiem potrwają do jutra.
09 czerwca 2022
Już jutro startują I Międzynarodowe Targi Branży Bokserskiej. Unikatowe wydarzenie organizowane jest przez Polski Związek Bokserski we współpracy z kieleckim ośrodkiem. Targi odbędą się w ramach obchodów Ogólnopolskiego Dnia Boksu Olimpijskiego.
9-10.06.2023
    9-10.06.2023