SACROEXPO – Dlaczego warto uczestniczyć?

 

 • Największe targi B2B branży sakralnej w Europie Środkowo-Wschodniej
 • Profesjonalny zespół organizacji targów - doświadczenie zbierane przez 20 lat
 • Pozytywne opinie o wystawie SACROEXPO wśród wystawców i zwiedzających (98% usatysfakcjonowanych uczestników)
 • Medal Per Artem ad Deum Przez Sztukę do Boga przyznawany przez Papieską Radę ds. Kultury - wystawa SACROEXPO to jedyne miejsce gdzie wręczane jest to wyjątkowe wyróżnienie
 • Bogaty program wydarzeń towarzyszących: szkolenia, konferencje, warsztaty

 

Pracownia Ludwisarska Jana Felczyńskiego
Pracownia Ludwisarska Jana Felczyńskiego

– Tegoroczne targi były dla nas naprawdę dobre. W ciągu trzech dni targowych stoisko odwiedziło wielu zwiedzających, a nasze produkty cieszyły się dużym zainteresowaniem. W czasie Sacroexpo 2016 otrzymaliśmy kilka nowych zleceń na dzwony, więc jesteśmy zadowoleni również z biznesowego aspektu wystawy.

Piotr Olszewski - Pracownia Ludwisarska Jana Felczyńskiego

Christ Sp. z o.o.
Christ Sp. z o.o.

– To była kolejna edycja Sacroexpo, którą może - my zaliczyć do udanych. Uczestniczyliśmy w tych targach po to, by spotkać się z naszymi klienta - mi, a oni bardzo chętnie odwiedzali nasze stoisko. Sacroexpo to wydarzenie podczas którego mają oni możliwość degustacji nowych produktów, co jest ważne zarówno dla nas jak i naszych odbiorców. To dobre miejsce by zaprezentować swoje produkty obecnym i przyszłym klientom.

Anna Konarska - Christ Spółka z o.o.

Stolarstwo Jan Michniok
Stolarstwo Jan Michniok

– W targach Sacroexpo uczestniczyliśmy drugi raz i bardzo pozytywnie je oceniamy. Podczas tegorocznej wystawy gościliśmy na swoim stoisku bardzo dużą liczbę zwiedzających. Targi Sacroexpo to dobre miejsce na pokazanie naszych ręcznie wykonywanych prac.

Jan Michniok - Stolarstwo Jan Michniok

Studio PRATA
Studio PRATA

- Na targach SACROEXPO wystawiamy się od ich drugiej edycji i widzimy jak na przestrzeni lat rozwinęła się ta wystawa. Zarówno sama infrastruktura Targów Kielce, organizacja, jak również promocja reprezentują najwyższy, europejski poziom.

Marek Lempaszek - Studio PRATA

Bestvater
Bestvater

- Myślę, że targi kieleckie to wydarzenie które spokojnie może równać się ze światowym eventem. Dopracowane jest w każdym calu. Ogromna różnorodność i duży wybór towarów ściąga klientelę z różnych zakątków Polski.

PAULUS rzeźba sakralna – Bestvater

EWTN Polska
EWTN Polska

- Spotkanie podczas Wystawy Sacroexpo, to dla nas przede wszystkim spotkanie z naszymi widzami i osobami, którym chcemy opowiedzieć o naszej telewizji. Nasze stoisko cieszyło się dużym zainteresowaniem i okazało się, że wiele osób zna już telewizję EWNT, a do wielu nowych widzów udało się nam również dotrzeć. Osoby, które tutaj do nas przychodziły, były to osoby nastawione bardzo konkretnie, nasze rozmowy były bardzo esencjonalne. Podobno to jest właśnie główna cecha targów SACROEXPO, że rzeczywiście jest tu taki stuprocentowy konkret.

AWE Sp. z o.o.
AWE Sp. z o.o.

- Na targach Sacroexpo jesteśmy po raz 20. Tegoroczna edycja spełniła nasze oczekiwania jako wystawcy. Może było mniej odwiedzających, ale obecni za to byli bardzo konkretni, więc jesteśmy pozytywnie zaskoczeni, że w obecnych warunkach tak dobrze to wypadło. Udział w targach umożliwia nam spotkanie z naszymi klientami, wysłuchanie ich uwag, opinii, bo jako producent mamy częściej kontakt z pośrednikami, hurtowniami i dystrybutorami, niż z klientem końcowym. Spotkanie z klientami na targach pozwala nam się rozwijać, stawać lepszym oraz budować zaufanie i wartościowe relacje.

B. Sarecki – P.P.H.U. AWE sp. z o.o.

Ikony Bizantyjskie
Ikony Bizantyjskie

- Na wystawie Sacroexpo jesteśmy od pierwszej edycji, czyli 21 raz. To fantastyczne miejsce, targi, atmosfera, ludzie i organizatorzy. W tym roku jest troszkę mniej zwiedzających i wystawców, ale mimo to nawiązujemy kontakty, zgłaszają się do nas sklepy, poznają nasz asortyment, a niezdecydowani podejmują decyzję.

R. Grabowski – Ikony Bizantyjskie

6-8.06.2022
Godziny otwarcia
 • 06 VI 2022
  09:00 - 17:00
 • 07 VI 2022
  09:00 - 17:00
 • 08 VI 2022
  09:00 - 16:00
  6-8.06.2022
  Godziny otwarcia
  • 06 VI 2022
   09:00 - 17:00
  • 07 VI 2022
   09:00 - 17:00
  • 08 VI 2022
   09:00 - 16:00