Menu - nagłówek (dodatkowe)

Logowanie

PL

FESTIWAL "PRZY KOMINKU" (20-21.11.2020)

Ogólnopolski Festiwal Piosenki Poetyckiej i Turystycznej "Przy Kominku"
Kiermasz Świąteczny, Giełda winyli i płyt CD

Do wydarzenia pozostało...

Niestety, z przyczyn niezależnych od Organizatorów, tegoroczna edycja festiwalu zostaje odwołana... O nowym terminie powiadomimy niezwłocznie.

 

Ogólnopolski Festiwal Piosenki Poetyckiej i Turystycznej "Przy Kominku" oraz towarzyszące mu wydarzenia: Kiermasz Świąteczny, Giełda Winyli i Płyt CD, to niszowe, muzyczne wydarzenie cyklicznie organizowane w Centrum Kongresowym Targów Kielce. Impreza jest wizytówką Kielc, pokazującą potencjał ludzi oraz całego regionu.

Głównym założeniem Festiwalu „Przy Kominku” jest rozwój turystyczno-poetyckiego nurtu muzycznego wśród amatorskich zespołów wokalno-instrumentalnych. W programie dwudniowego wydarzenia znajdują się: Przegląd Konkursowy (pierwszego dnia) i Koncert Galowy Laureatów (drugiego dnia).

Podsumowaniem i kulminacyjnym punktem festiwalu jest Koncert Galowy Laureatów, który odbywa się w Sali Omega Centrum Kongresowego Targów Kielce. Zespoły prezentujące się na scenie „Krainy Łagodności” zmagają się m.in. o Grand Prix Festiwalu, nagrodę publiczności i gwiazd muzycznej sceny, nagrody finansowe oraz specjalną nagrodę imienia Grzegorza Pecla. Każdego roku to muzyczne wydarzenie przyciąga do sali koncertowej kieleckiego ośrodka wystawienniczego tłumy miłośników wspomnianych nurtów muzycznych. Oprócz konkursowych występów nie brakuje również występów gości specjalnych.

Koncertowi Galowemu Laureatów towarzyszy Giełda Winyli i Płyt CD oraz Kiermasz Świąteczny organizowane w Centrum Kongresowym Targów Kielce. Giełda płyt winylowych i płyt CD z punktami odsłuchu muzyki to prawdziwa gratka dla kolekcjonerów czarnych krążków i płyt kompaktowych. To świetna okazja do wspomnienia dawnych czasów, dyskusji o muzyce, wymienienia się swoimi kolekcjami, zapoznania się z muzyką w specjalnie przygotowanych strefach odsłuchu i zakupu atrakcyjnych nośników muzycznych. Obok Giełdy Winyli i Płyt CD podczas Festiwalu „Przy Kominku” w Centrum Kongresowym Targów Kielce organizowany jest również Kiermasz Świąteczny, podczas którego prezentowana jest szeroka oferta wyrobów artystycznych, przedmiotów użytkowych, asortymentu o charakterze świątecznym oraz naturalnych, regionalnych produktów spożywczych.

Organizatorem Festiwalu „Przy Kominku” jest Dom Kultury „Białogon” przy wsparciu Targów Kielce.

20-21.11.2020
{{ data.trade.title }}
{{ data.trade.started_at.date | formatDate('DD-MM-YYYY') }} - {{ data.trade.finished_at.date | formatDate('DD-MM-YYYY') }}
{{ data.trade.displayed_date }}
{{ item.tradeExhibitor.title }}
{{ item.tradeExhibitor.stand }}
Nie posiadasz dodanych wystawców.
{{ data.trade.title }}
{{ data.trade.started_at.date | formatDate('DD-MM-YYYY') }} - {{ data.trade.finished_at.date | formatDate('DD-MM-YYYY') }}
{{ data.trade.displayed_date }}
{{ item.point.stand }}
Nie posiadasz dodanych wydarzeń.
Pokaż planer targowy
20-21.11.2020