Do wydarzenia pozostało...

 

To będą cztery intensywne dni w świecie technologii obróbki metali

przemyslowa-wiosna-2022 Tradycyjnie przemysłowy cykl spod znaku STOM wraz z wydarzeniami towarzyszącymi odbędzie się wiosną. Wyjątkowo, na prośbę wystawców potrwa nie trzy, ale cztery dni.

Przemysłowa Wiosna 2022 zgromadziła 250 pracujących maszyn, zapełniła wszystkie 7 hal kieleckiego ośrodka, w których pojawiło się 500 wystawców. Imprezę odwiedziło ponad 10.000 zwiedzających profesjonalistów. Trudno zatem się dziwić, że satysfakcja wystawców z odbytych rozmów biznesowych była ogromna, a apetyt na kolejne profesjonalne spotkania bezpośrednie wciąż rośnie. Kolejna okazja na takie spotkania w Targach Kielce od 28 do 31 marca.

Do kogo adresowany jest przemysłowy cykl kieleckiego ośrodka? Śmiało można powiedzieć, że do przedstawicieli niemal każdej branży, w której pojawiają się maszyny, narzędzia, pomiary, lasery, prototypowanie i wiele więcej.

Czego oprócz biznesowych rozmów mogą oczekiwać goście Targów STOM? Salon Technologii Obróbki Metali słynie z dynamiki prezentacji. Nie inaczej będzie  w tym roku. Prezentacje nowoczesnych maszyn CNC, obrabiarek i frezarek, prezentacje urządzeń do formowania i obróbki blach, pokazy cięcia metali, laserów i technologii laserowych, pokazy spawalnicze oraz robotów przemysłowych, pokazy drukarek 3D – to tylko kilka przykładów tego co będzie się działo w halach kieleckiego ośrodka. Niezwykłej dynamice towarzyszyć będą spotkania merytoryczne.

Warto już dziś zarezerwować termin od 28 do 31 marca 2023 roku. STOM-TOOL, STOM-BLECH&CUTTING, STOM-LASER, STOM-ROBOTICS, STOM-FIX, COTROL-STOM, KIELCE FLUID-POWER, EXPO-SURFACE, SPAWALNICTWO, DNI DRUKU 3D, TARGI TEiA oraz WIRTOPROCESY czekają!

Reklama

Aktualności
07 lutego 2023
LVD jest wiodącym producentem urządzeń do obróbki blach, w tym systemów cięcia laserowego, wykrawarek, pras krawędziowych, nożyc gilotynowych oraz systemów automatyzacji, zintegrowanych i obsługiwanych przez oprogramowanie CADMAN®. Produkty i technologia LVD przystosowane do Przemysłu 4.0, sprawiają, że inteligentna produkcja staje się możliwa.
03 lutego 2023
Dzięki firmie HGM Maszyny można zoptymalizować procesy produkcyjne oraz zredukować koszty do niezbędnego minimum. Poznaj ofertę HGM Maszyny podczas Targów Obróbki Blach i Cięcia STOM-BLECH & CUTTING w Targach Kielce.
01 lutego 2023
Tajwańska firma YLM Group od 14 lat obecna jest na polskim rynku. Zapraszamy do odwiedzenia stoiska producenta podczas Targów Obróbki Blach i Cięcia STOM-BLECH & CUTTING od 28 do 31 marca!
30 stycznia 2023
SEGER Cutting Tools to doświadczony dostawca nowoczesnych rozwiązań technologicznych dla wszystkich branż przemysłowych w zakresie precyzyjnych narzędzi skrawających. Bogata oferta zawiera również szeroko pojęte wsparcie techniczne przy projektowaniu nowych lub optymalizacji obecnych procesów obróbki. Odwiedź stoisko firmy podczas Targów Obróbki Metali, Obrabiarek i Narzędzi STOM-TOOL od 28 do 31 marca!
17 stycznia 2023
Znany sprzedawca systemów filtrowentylacji oraz urządzeń odciągowych pojawi się w kieleckim ośrodku już w marcu.
13 stycznia 2023
Obkurczanie i rozkurczanie narzędzi w rekordowym tempie, a przy tym oszczędzanie energii i ochrona oprawki: to zalety indukcyjnego systemu mocowania termokurczliwego »powerShrink«. Przyjdź na Targi Przemysłowej Techniki Pomiarowej CONTROL-STOM i poznaj tę nowość!
10 stycznia 2023
Blisko 40 lat doświadczenia na rynku obróbki metali ma firma Janus Obrabiarki, która będzie wystawcą Targów Obróbki Metali, Obrabiarek i Narzędzi STOM-TOOL już w marcu.
09 stycznia 2023
Firma o holenderskich korzeniach będzie wystawcą Targów Obróbki Metali, Obrabiarek i Narzędzi STOM-TOOL już po raz kolejny.
01 grudnia 2022
29 marca 2023 r. podczas kolejnej edycji Targów Przemysłowej Techniki Pomiarowej CONTROL-STOM, odbędzie się seminarium metrologiczne organizowane przez Polską Unię Metrologiczną
27 października 2022
Salon Technologii Obróbki Metali wraz z wydarzeniami towarzyszącymi zgromadziły w 2022 roku 250 pracujących maszyn we wszystkich 7 halach kieleckiego ośrodka. Imprezę odwiedziło ponad 10.000 zwiedzających profesjonalistów. Kim byli goście Przemysłowej Wiosny?
19 października 2022
Konferencja New Trends in Metrology 2022 zorganizowana w Lublinie przez Politechnikę Lubelską w ramach Polskiej Unii Metrologicznej była okazją do promocji Klastra Metrologicznego oraz przyjęcia do niego nowych członków. Swój akces potwierdziło osiem firm, głównie z Lubelszczyzny.
Patronat medialny
Partnerzy medialni
28-31.03.2023
    28-31.03.2023