Do wydarzenia pozostało...

Przemysłowa Wiosna – jeden z liderów wśród branżowych wystaw w Europie zaprasza w marcu 2024 roku!

przemyslowa-wiosna-2023-galeria-01.jpg [210.08 KB] Salon Technologii Obróbki Metali wraz ze wszystkimi wydarzeniami towarzyszącymi okazał się w 2023 roku pełnym sukcesem. Zespół pracujący przy organizacji Przemysłowej Wiosny już pracuje nad tym, aby edycja 2024 była jeszcze lepsza!

Targi spod znaku STOM w 2023 roku były absolutnie rewelacyjne, a świadczą o tym nie tylko liczby. Chociaż te oczywiście muszą robić wrażenie - zajęte wszystkie hale kieleckiego ośrodka, niemal 600 wystawców, oraz 19 tysięcy zwiedzających. Dodatkowo wszyscy, którzy odwiedzili Targi STOM w latach poprzednich zgodnie twierdzili, że tylu pracujących maszyn w Targach Kielce jeszcze nigdy nie było. Nie brakowało także bardzo konkretnych biznesowych rozmów. Kolejna okazja na takie spotkania w Targach Kielce od 19 do 22 marca 2024 roku.

Do kogo adresowany jest przemysłowy cykl kieleckiego ośrodka? Śmiało można powiedzieć, że do przedstawicieli niemal każdej branży, w której pojawiają się maszyny, narzędzia, pomiary, lasery, prototypowanie i wiele więcej.

przemyslowa-wiosna-2023-galeria-02.jpg [205.31 KB] Czego oprócz biznesowych rozmów mogą oczekiwać goście Targów STOM? Salon Technologii Obróbki Metali słynie z dynamiki prezentacji. Nie inaczej będzie  w tym roku. Prezentacje nowoczesnych maszyn CNC, obrabiarek i frezarek, prezentacje urządzeń do formowania i obróbki blach, pokazy cięcia metali, laserów i technologii laserowych, pokazy spawalnicze oraz robotów przemysłowych, pokazy drukarek 3D – to tylko kilka przykładów tego co będzie się działo w halach kieleckiego ośrodka. Niezwykłej dynamice towarzyszyć będą spotkania merytoryczne.

Warto już dziś zarezerwować termin od 19 do 22 marca 2024 roku. STOM-TOOL, STOM-BLECH&CUTTING, STOM-LASER, STOM-ROBOTICS, STOM-FIX, COTROL-STOM, KIELCE FLUID-POWER, EXPO-SURFACE, SPAWALNICTWO, DNI DRUKU 3D, TARGI TEiA oraz WIRTOPROCESY czekają!

Aktualności
28 listopada 2023
Firma HGM Maszyny Sp. z o.o. współpracuje z markami i producentami europejskimi, którzy tworzą swoje urządzenia oraz narzędzia według najlepszych i najwyższych standardów. Już podczas Przemysłowej Wiosny w marcu 2024 roku firma zaprezentuje się w Targach Kielce.
14 listopada 2023
Klientami TIMATE są głównie przedsiębiorstwa logistyczne, produkcyjne i medyczne, zatrudniające przynajmniej kilkuset pracowników. Również odwiedzający przemysłowy cykl w Targach Kielce będą mogli poznać ten niezwykły system.
30 października 2023
Targi Obróbki Metali, Obrabiarek i Narzędzi STOM-TOOL to jeden z najbardziej popularnych elementów przemysłowego cyklu odbywającego się wiosną w Targach Kielce. Podczas tego wydarzenia nie może zabraknąć jednego ze stałych wystawców - firmy RoTec Polska.
26 października 2023
Przygotowania do Przemysłowej Wiosny 2024 idą pełną parą. Wystawcy już szykują dla gości Targów Kielce ciekawą ofertę. Podczas Salonu Robotyki Przemysłowej zaprezentuje się firma CoRobotics!
13 października 2023
Podczas poprzedniej edycji przemysłowego cyklu odbywającego się w kieleckim ośrodku powierzchnia wystawiennicza zajęła wszystkie 7 hal. Z powodu ogromnego zainteresowania Przemysłową Wiosną 2024 wystawcy będą mieli do dyspozycji jeszcze jeden pawilon.
Patronat medialny
Partnerzy medialni