przy kominku - kiermasz świąteczny 1 grudnia 2018 Muzyka Krainy Łagodności w Kielcach

Ogólnopolski Festiwal Piosenki Poetyckiej i Turystycznej "Przy Kominku" oraz towarzyszące mu wydarzenia: Kiermasz Świąteczny i Giełda Płyt Winylowych i Płyt CD to propozycja Centrum Kongresowego Targów Kielce. Muzyka Krainy Łagodności, świętokrzyskie smaki oraz piękne rękodzieło zagoszczą od  30 listopada do 1 grudnia w kieleckim centrum wystawienniczym.

VII Ogólnopolski Festiwal Piosenki Poetyckiej i Turystycznej "Przy Kominku" to niszowa impreza, która jest wizytówką Kielc i pokazuje potencjał ludzi i samego miasta. Muzycznym klimatom towarzyszyć będzie wiele atrakcji m.in. Kiermasz Świąteczny, Giełda Winyli i Płyt CD z punktami odsłuchu muzyki oraz plebiscyt stoisk z regionów miast i miejscowości wykonawców biorących udział w Festiwalu.

Festiwal „Przy Kominku”

Głównym założeniem festiwalu jest rozwój turystyczno-poetyckiego nurtu muzycznego wśród amatorskich zespołów wokalno-instrumentalnych w ramach otwartych przeglądów konkursowych. Program festiwalu „Przy Kominku” opiera się o dwa wydarzenia: Przegląd Konkursowy (pierwszego dnia) i Koncert Galowy Laureatów (drugiego dnia), podczas którego uczestnicy walczą o nagrodę publiczności i gwiazd muzycznej sceny piosenki literackiej, autorskiej, turystycznej czy poezji śpiewanej. Zespoły reprezentujące scenę Krainy Łagodności będą zmagały się o Grand Prix Festiwalu, nagrody finansowe oraz specjalną nagrodę organizatora imienia Grzegorza Pecla.

Więcej

Patronat medialny:

TVP3 Kielce Radio Kielce radio em echo dnia tvś telewizja świętokrzyska

Aktualności

Magiczny Kiermasz Świąteczny w Targach Kielce

Magiczny Kiermasz Świąteczny w Targach Kielce

01.12.2018

W Centrum Kongresowym kieleckiego ośrodka targowego pachnie świętami za sprawą kolorowego kiermaszu. Wydarzenie jest zaplanowane do 21.00.

W Targach Kielce rozpoczął się festiwal muzyki poetyckiej

W Targach Kielce rozpoczął się festiwal muzyki poetyckiej

30.11.2018

14 wykonawców w przeglądzie konkursowym i dwie gwiazdy wieczoru – VII Ogólnopolski Festiwal Piosenki Poetyckiej i Turystycznej właśnie się rozpoczął.

Już jutro Kiermasz Świąteczny w Targach Kielce

Już jutro Kiermasz Świąteczny w Targach Kielce

30.11.2018

Kolorowe stoiska z ozdobami świątecznymi i unikatowe wyroby rękodzielnicze, to wszystko czeka na Was 1 grudnia w Centrum Kongresowym Targów Kielce.

Giełda Winyli i Płyt CD w Targach Kielce

Giełda Winyli i Płyt CD w Targach Kielce

30.11.2018

Muzyczny klimat Krainy Łagodności dopełni giełda czarnych krążków. Już jutro, podczas drugiego dnia Festiwalu „Przy Kominku” w Centrum Kongresowym Targów Kielce od godziny 15.00 do 21.00 odbędzie się muzyczny bazar.