Do rozpoczęcia wydarzenia pozostało:

las-expo LAS-EXPO 2019: Najnowsze technologie dla przemysłu drzewnego, polskie premiery i wszystko o zasobach leśnych

Specjaliści i liderzy branży już szykują się na marcową wystawę w Targach Kielce. Targi Przemysłu Drzewnego i Gospodarki Zasobami Leśnymi odbędą się już po raz 19. Od 15 do 17 marca 2019 kilkadziesiąt firm zaprezentuje wszystko, co najlepsze w ich ofertach – najnowsze maszyny, techniczne nowinki, przewidziano też polskie premiery sprzętu.

Ponad 70. 000 osób miało okazję zobaczyć targową ekspozycję w ubiegłym roku. Kieleckie wydarzenie jest od wielu lat jednym z najważniejszych dla polskiego rynku. Podobnie jak w latach ubiegłych, targi objęte zostały patronatem honorowym Dyrektora Generalnego Lasów Państwowych. A rozpocznie je tradycyjnie sygnał Zespołu Sygnalistów Myśliwskich, którego muzycy towarzyszą targom LAS-EXPO od początku. Targi Przemysłu Drzewnego i Gospodarki Zasobami Leśnymi w sezonie 2019 zapewniają prezentację kilkudziesięciu maszyn, które ułatwią codzienną pracę w przedsiębiorstwach leśnych. Ekspozycja gromadzi najnowsze narzędzia, urządzenia do pozyskiwania, transportu i obróbki drewna - nowoczesne traki, piły, rębaki i rozdrabniacze.

Więcej

Aktualności

Premiera pilarek od Husqvarny w Targach Kielce

Premiera pilarek od Husqvarny w Targach Kielce

15.02.2019

Firma Husqvarna zaprasza na premierę nowej generacji profesjonalnych pilarek Husqvarna 550 XP® Mark II i 545 Mark II, która odbędzie się w Targach Kielce już 15 marca podczas Targów LAS-EXPO.

Wyróżnienia i medale targów AGROTECH i LAS EXPO przyznane

Wyróżnienia i medale targów AGROTECH i LAS EXPO przyznane

16.03.2018

Podczas uroczystej gali przyznany został, m.in. Puchar Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi Krzysztofa Jurgiela i nagrody Posła do Parlamentu Europejskiego Czesława Sikorskiego.

LAS-EXPO z Kompanią Leśną

LAS-EXPO z Kompanią Leśną

13.03.2018

Zapewnienie odpowiedniej wydajności pracy w lesie wymaga profesjonalnego sprzętu, w tym specjalistycznych maszyn, które pomogą w sprawnym załadunku. Kompania Leśna to sprawdzony dystrybutor maszyn, którego ofertę będziemy mieli okazję poznać podczas trwających w dniach 16-18 marca Targów LAS-EXPO w Targach Kielce

WOOD-MIZER - maszyny do zadań specjalnych w Targach Kielce

WOOD-MIZER - maszyny do zadań specjalnych w Targach Kielce

13.03.2018

Nowy model obrzynarki przemysłowej EG800 oraz strugarki czterostronnej MP260, a także udoskonalone wersje dobrze znanych „pomarańczowych” traków WOOD-MIZER będziemy mogli w zobaczyć w Targach Kielce już 16 marca podczas Targów LAS-EXPO


Współorganizator i wsparcie merytoryczne:

  las-expo-logo-spl lasy państwowe

Partnerzy medialni

banner
banner
banner
banner
banner
banner
banner
banner
banner
banner