agrotech-2024-dziekujemy-pl-.png [23.89 KB]

Rolnictwo 4.0 w pełnym blasku. Agrotech 2024 zachwycił różnorodnością nowatorskich technologii

agrotech-2024-galeria-10.jpg [246.25 KB] Rekordowe 71 tysięcy osób z różnych stron Polski i zagranicy przez trzy dni, od 8 do 10 marca, poznawało najnowocześniejsze ciągniki, kombajny, maszyny do prac w polu i obsługi gospodarstw, a także wszelkie środki do produkcji rolnej. Targi rolnicze Agrotech w Kielcach były miejscem prezentacji nowości i premier, poznawania innowacyjnych rozwiązań ułatwiających pracę, a także platformą spotkań w pełnej pozytywnej energii atmosferze.

- Patrząc dziś na to, co 520 firm z 17 krajów prezentuje w naszych halach, słowem kluczem targów Agrotech już nie jest rozwój. To za mało powiedziane. Dziś zdecydowanie tym słowem jest przełommówił dr Andrzej Mochoń, prezes zarządu Targów Kielce, otwierając 29. edycję Międzynarodowych Targów Techniki Rolniczej w Targach Kielce. - Pierwszy raz od pięciu lat liczba wystawców przekroczyła 500, witamy dziś o 70 przedsiębiorstw więcej, niż w ubiegłym roku. Dla nas jest to przełom w organizacji wydarzenia od czasów pandemii, czyli od 2020 roku. Wśród 17 krajów gościmy dziś firmy z Austrii, Danii, Czech, Finlandii, Francji, Grecji, Hiszpanii, Indii, Irlandii, Łotwy, Niemiec, Słowenii, Szwajcarii, Wielkiej Brytanii i Włoch. Najliczniej są z nami oczywiście polskie przedsiębiorstwa. Jesteśmy dumni, że od wielu lat jesteśmy dla Państwa wartościowym partnerem do współpracy – zwrócił się do wystawców prezes Andrzej Mochoń.

Przedsiębiorstwa przygotowały ofertę rozwiązań techniki, która zdecydowanie jest przełomowa. Do tej pory na targach Agrotech nie było tak wielu rozwiązań rolnictwa precyzyjnego. Co więcej, zaczyna się era sztucznej inteligencji. Automatyzacja, robotyzacja, podobnie jak wielofunkcyjność to przyszłość techniki rolniczej. - Rolnictwo musi być opłacalne, bo przecież rolnictwo wymaga nakładów. Przecież te nowoczesne maszyny, które będziemy oglądać na targach trzeba kupić – mówił Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi Czesław Siekierski.

Światowe i polskie premiery podczas targów Agrotech 2024

agrotech-2024-galeria-02.jpg [209.39 KB] W siedmiu halach Targów Kielce oraz trzech dobudowanych halach tymczasowych, w sumie na powierzchni 70 tysięcy metrów kwadratowych,  miejsca zajęły ciągniki światowych marek - Case IH, Steyr, New Holland, John Deere, Massey Ferguson, Fendt, Valtra, Deutz-Fahr, Kubota, Zetor, LS, Iseki, Landini, TYM, Farmtrac, Arbos, McCormick, Solis, Lovol, Claas. Po raz pierwszy na Agrotechu pojawiły się włoska marka Ferrari oraz chińska YTO. Na wielu stoiskach błyszczały nowości i premiery. Po raz pierwszy w Polsce zaprezentowane zostały szósta generacja ciągników Valtry - seria S, a także Steyr Plus. Światową premierę miał Deutz-Fahr 5 Keyline. Po raz pierwszy na targach Agrotech stanął autonomiczny ciągnik AgXeed. Robot zajął miejsce na stoisku firmy Landstal.

Pierwszy raz w Targach Kielce została stworzona Strefa Rolnictwa Precyzyjnego, którą przygotowali Wanicki Agro z marką John Deere. Z innowacyjnymi maszynami na targach w Kielcach prezentowała się firma Farmsystems, premierę miał pielnik optyczny marki Ullmanna - najnowocześniejsza platforma AI/Machine Learning dostępna na rynku. Kolejne roboty autonomiczne, panele nawigacyjne i rozwiązania rolnictwa 4.0 prezentował Vantage Polska.

Kolejne nowości, jak siewnik punktowy Maestro TX od Horsch, kombinacja kosiarek tylnych SIP - DISC HD 1000 D Fs, siewnik punktowy marki Monosem od Wanicki Agro, model opryskiwacza Alpha Titanium od Hardii także były nafaszerowane rozwiązaniami pozwalającymi na wyjątkową precyzję pracy. Nowatorskie rozwiązania do gospodarstw obejmowały także wyposażenie, jak silosy, a nawet… budynki. Firma Skavska Hale prezentowała funkcjonalne nowoczesne hale dla rolnictwa.

Firmy nawozowe z nowościami na targach rolniczych w Kielcach

Na wyzwania rolnictwa odpowiadają także producenci nawozów i środków ochrony roślin. Podczas Agrotechu najnowsze produkty prezentowały BASF, Timac Agro, Yara. Industria pokazała Dewonit - wapno nawozowe do odkwaszania gleby, z dużą zawartością magnezu, zaś Ampol – Merol najnowszy produkt Caldeny - MicroSpeed® Energy, czyli nawóz dolistny specjalnego przeznaczenia z rewolucyjną technologią IRC. Całość dopełniała oferta materiału siewnego, a także pasz dla zwierząt hodowlanych.

Dyskusje o nowych programach dla rolników podczas Agrotechu

agrotech-2024-galeria-12.jpg [239.00 KB] Poznawaniu najnowszych technologii towarzyszyły rozmowy o możliwościach finansowania zakupów. Informacjami o nowych naborach na działaniach w ramach Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich służyli specjaliści na stoisku Ministerstwa Rolnictwa i Rozwoju Wsi, czy Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa. Wielu ekspertów można było spotkać na stoiskach firm, a także okazją do zdobycia wiedzy był udział w spotkaniu z doradcami. – Jest nacisk na to, by w kierunku rolnictwa 4.0 wiązać działania z nowego PROWu, by poprzez oszczędność środków produkcji i siły roboczej, podnieść dochodowość gospodarstw – mówili Grzegorz Przysucha i Karolina Szałas, doradcy społeczni ministra rolnictwa w czasie szkolenia, które przeprowadzili trzeciego dnia Agrotechu.

Najpopularniejsi influencerzy na targach Agrotech w Polsce

Prezentacji najnowszych technologii i zdobywaniu wiedzy towarzyszyły wyjątkowe spotkania. Zwiedzający chętnie poznawali na żywo znanych z sieci youtuberów, tiktokerów, czy uczestników programów telewizyjnych. Wielu fanów przyciągnęli ekipa Mafia Solec Team, AgroKinia, Bieszczadzkie Rolnictwo, Sierota z Traktora, Paweł Snela, Dorisanka, Weronika i Marlena Załoga, Tomasz Klimkowski - Świętokrzyski Rolnik, Kamila Boś, Formacja Fenomen, Niemen Team, Piotr Boberek, czyli bobcok_sie_zno. Mnóstwo emocji wywołało spotkanie z Rolnikiem Nieprofesjonalnym i Rolnikiem na Każdą Okazję. Popularni gospodarze odnieśli się do sytuacji rolników w kraju, opowiedzieli o tym, jak nagrywają filmy i jak pomocne w ich przygotowaniu jest prowadzenie ciągnika z wykorzystaniem GPS. – Agrotech zaskoczył nas tłumem obecnych dziś gości. To bardzo duże wydarzenie – mówili rolnicy podkreślając, że dla nich to przede wszystkim dni spotkań i rozmów z obserwującymi. Wielu fanów miało okazję także spotkać się z Mariuszem Pudzianowskim, zawodnikiem MMA, który prowadzi też gospodarstwo rolne.

Liczni goście targów Agrotech, zwiedzający i wystawcy, podkreślali, że wartością wydarzenia jest wyjątkowa energetyczna atmosfera. Zapraszamy zatem na 30. edycję Międzynarodowych Targów Techniki Rolniczej Agrotech, od 14 do 16 marca 2025 w Targach Kielce!

Aktualności
11 marca 2024
29. edycja targów Agrotech oraz 23. targi Las-Expo zapisują się jako rekordowe pod względem liczby osób zwiedzających. Od 8 do 10 marca Targi Kielce gościły blisko 71 tysięcy osób z Polski i zagranicy, to o około 2 tysiące więcej niż w ubiegłym roku. Znacznie więcej było też wystawców. Ofertę zaprezentowało 520 firm z 17 krajów, zaś w poprzedniej - 450 z 15 państw. Co było wyróżnikiem wydarzenia to bogactwo rozwiązań rolnictwa precyzyjnego.
10 marca 2024
Targi Techniki Rolniczej Agrotech oraz Targi Przemysłu Drzewnego i Gospodarki Zasobami Leśnymi LAS-EXPO przyciągnęły tłumy z całego kraju. Najbardziej kusił blask najnowszych technologii. Trzydniowy program targów był nasycony spotkaniami ze osobami z rolniczych programów oraz popularnymi youtuberami.
10 marca 2024
Kiedy rolnicy, a więc i dystrybutorzy maszyn mogą się spodziewać puli pieniędzy z Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na zakup ciągników i sprzętów? Kiedy kolejny nabór na rolnictwo 4.0? To były najważniejsze pytania zadawane specjalistom z ProInvest Karolinie Szałas i Grzegorzowi Przysusze w czasie szkolenia, które przeprowadzili na targach Agrotech.
10 marca 2024
Znany polski rolnik, TikToker i uczestnik programów telewizyjnych odwiedził 29. Międzynarodowe Targi Techniki Rolniczej! Na stoisku firmy Wanicki Agro poprowadził konkurs z rolnictwa precyzyjnego, które stało się absolutnym hitem wśród nowości na tegorocznych Targach AgroTech.
10 marca 2024
- Tyle robisz dla rolnictwa i tak pięknie dziś o nim mówiłeś, że jest to absolutnie zasłużone odznaczenie – mówił minister rolnictwa Czesław Siekierski przekazując prezesowi Andrzejowi Mochoniowi odznakę honorową „Zasłużony dla Rolnictwa”. Medal otrzymał także Kamil Perz, dyrektor projektu Agrotech w Targach Kielce.
10 marca 2024
520 firm z 17 krajów przywiozło do kieleckiego ośrodka wystawienniczego ofertę najnowocześniejszych maszyn, technologii i środków produkcji. Okazja, żeby zobaczyć sprzęt rolniczy jeszcze dziś do 17.00
09 marca 2024
Targi Agrotech 2024 to doskonała okazja, aby spotkać znane z sieci oraz telewizyjnych programów osoby związane z branżą rolniczą. Wielu fanów przyciągnęło spotkanie z popularnymi Youtuberami - Rolnikiem Nieprofesjonalnym i Rolnikiem na każdą okazję. Goście opowiedzieli o swoich działaniach w sieci oraz o tym, dlaczego odwiedzanie targów jest dla nich wartościowym doświadczeniem zawodowym. Zdradzili także, że filmy, które publikują w sieci często nagrywają i montują podczas pracy w polu.
09 marca 2024
29. Międzynarodowym Targom Techniki Rolniczej AGROTECH towarzyszyła uroczysta inauguracja Klastra Ogrodnictwo Przyszłości. Podczas oficjalnego podpisania listu intencyjnego przez członków oraz założycieli klastra, zaprezentowano także cele tej nowatorskiej w branży ogrodniczej inicjatywy.
09 marca 2024
29. Targi Techniki Rolniczej Agrotech i 23. Targi Przemysłu Drzewnego i Gospodarki Zasobami Leśnymi LAS-EXPO przyciągają gości z całego kraju. Program targów wypełniony jest po brzegi spotkaniami ze znanymi osobami z branży, w tym również z youtuberami. Chętni mogą przetestować komputerową grę Farming Simulator.
08 marca 2024
Mnóstwo spotkań na stoiskach, imponujące maszyny, oblegani youtuberzy - tak upłynął pierwszy dzień targów Agrotech i Las-Expo w kieleckim ośrodku wystawienniczym. Wystawę zwiedził minister rolnictwa Czesław Siekierski, który chętnie rozmawiał z wystawcami i rolnikami. O efektach kilkumiesięcznej pracy szefowi resortu opowiadał dr Andrzej Mochoń, prezes Targów Kielce.
08 marca 2024
Podczas targów Agrotech młodzież miała okazję sprawdzić swoją wiedzę w zakresie produkcji rolnej, biorąc udział w Olimpiadzie Młodych Producentów Rolnych. Była to już 41. edycja zmagań. W tym roku najlepszy okazał się Kamil Wojnarowski.
08 marca 2024
W trakcie uroczystej gali wręczenia nagród i wyróżnień podczas 29. Międzynarodowych Targów Techniki Rolniczej AGROTECH oraz 23. Targów Przemysłu Drzewnego i Gospodarki Zasobami Leśnymi LAS-EXPO poznano docenione produkty, stoiska oraz rozstrzygnięcia towarzyszących targom konkursów i plebiscytów.
08 marca 2024
Bilety na targi rolnicze w Kielcach cały czas można kupować na stronie agrotech.pl. Wydrukowany bilet umożliwia wejście na teren Targów Kielce przez dedykowane bramy i ominięcie kolejki do kas. Sprawdź wszystkie potrzebne informacje dla zwiedzających.
08 marca 2024
W tegorocznych Targach bierze udział 520 firm z 17 krajów. Podczas uroczystości otwarcia padło wiele ważnych słów.
05 marca 2024
Od piątku, 8 marca do niedzieli, 10 marca w Targach Kielce zwiedzający zobaczą najnowsze i najpopularniejsze propozycje wśród ciągników, kombajnów, maszyn sadowniczych, uprawowych, siewnych czy rozwiązań do obsługi hodowli. Na stoisku marki STEYR – tradycyjnie już – nie zabraknie nowości produktowych, ale także niekonwencjonalnych atrakcji.
05 marca 2024
Case IH, lider w produkcji innowacyjnych rozwiązań rolniczych, po raz kolejny prezentuje nowości podczas targów techniki rolniczej w Kielcach. Na dni 8-10 marca przedsiębiorstwo przygotowało także wyjątkowe atrakcje dla zwiedzających.
04 marca 2024
HYDRO-MASZ od piątku, 8 marca do niedzieli, 10 marca w Targach Kielce zaprezentuje szereg nowości. Na stoisku zobaczymy modele ciągników marek Ferrari, TAFE, IRUM, a także własnej produkcji maszyny - opryskiwacz sadowniczy i przyczepkę do małych ciągników.
04 marca 2024
Przedsiębiorstwo Agros-Wrońscy przygotowuje na targi Agrotech szeroką i różnorodną prezentację. Przez trzy dni, już od piątku, 8 marca w Targach Kielce zwiedzający zobaczą najnowsze maszyny marki New Holland, Metal Fach, Unia Group oraz KUHN.
04 marca 2024
Targi rolnicze w Kielcach to kompleksowa oferta dla każdego gospodarstwa. Wśród wystawców jest firma AMA, które pokaże gamę części do maszyn.
04 marca 2024
Podczas targów Agrotech, od 8 do 10 marca nie zabraknie maszyn służących do obsługi gospodarstw hodowlanych. Wśród nich będą EM Rino FX800 HD i EM Lizard, a będzie można je zobaczyć na stoisku firmy GAMA Group w hali D.
04 marca 2024
AGRO-RBN to polska marka, której właścicielem jest firma RUBIN z siedzibą w Porębie, czyli "zagłębiu obrabiarek". Podczas Agrotechu w Targach Kielce premierowo będzie prezentowała głębosza RGS 3000S.
29 lutego 2024
Błysk najnowszych maszyn to coś, co najbardziej przyciąga rolników na targi Agrotech w Kielcach. Solidną ekspozycję na dni od 8 do 10 marca w Targach Kielce przygotowuje przedsiębiorstwo Wanicki Agro. Będą to ciągniki, prasa, kombajn, kosiarka samojezdna i opryskiwacz marki John Deere, a także ładowarka Kramer i nowość - siewnik precyzyjny marki Monosem.
29 lutego 2024
Podczas targów rolniczych Agrotech w Kielcach, od 8 do 10 marca będzie można zobaczyć wiele nowości. Wśród nich będą propozycje od firmy Mandam - brona talerzowa GAL-K XL oraz zmodernizowany kultywator dłutowy SPEC HD.
29 lutego 2024
Przedsiębiorstwo Horsch podczas targów rolniczych w Kielcach pokaże maszyny do uprawy, oprysku i siewu, a nowością będzie Maestro TX - model pojedynkujący nasiona. Można będzie można się im przyjrzeć w czasie Agrotechu od piątku, 8 marca do niedzieli, 10 marca.
29 lutego 2024
Podczas targów rolniczych w Kielcach przedsiębiorstwo Raiffeisen Waren pokaże pełen wachlarz różnorodnych maszyn rolniczych produkowanych przez flagowe marki, których jest dystrybutorem.
29 lutego 2024
W 2024 roku ALIMA-BIS, rodzinna firma ze Środy Wielkopolskiej, obchodzi 35 lat swojego istnienia.  Przedsiębiorstwo będzie obecne podczas targów Agrotech w Kielcach.
29 lutego 2024
Lekki, zwinny i łatwy w manewrowaniu, ale o niezrównanej wydajności na jednostkę masy - taki jest najnowszy ALPHA TITANIUM od firmy Hardi. Przedsiębiorstwo zaprezentuje tę i wiele innych modeli opryskiwaczy podczas targów Agrotech w Kielcach, od 8 do 10 marca w Targach Kielce.
29 lutego 2024
Targi rolnicze Agrotech, które rozpoczną się już w piątek, 8 marca, będą pełne premier i nowatorskich maszyn. Nowość zaprezentuje HELAGRO Prime Agriculture, a będzie to kultywator KBO do uprawy bezorkowej.
29 lutego 2024
Targi rolnicze Agrotech, które już 8 marca rozpoczynają się w Targach Kielce to moc wrażeń. W 10 halach miejsca zajmą najnowocześniejsze maszyny, technologie, nawozy i środki ochrony. Wystawie będą towarzyszyć atrakcje, a jedną z nich będzie gra Farming Simulator.
29 lutego 2024
Rolnicze oblicze słynnego Pudziana poznają zwiedzający wystawę Agrotech w Targach Kielce. Wydarzenie potrwa od 8 do 10 marca, a zawodnik MMA będzie gościł tu na stoisku polskiej firmy Swimer w sobotę, 9 marca, od godziny 11.
28 lutego 2024
Agrotech, który od 8 do 10 marca odbędzie się w Targach Kielce, to prezentacja najnowszych technologii dla rolników. Nowości nie zabraknie także w ofercie nawozów. Przedsiębiorstwo Ampol – Merol po raz pierwszy pokaże nawóz dolistny specjalnego przeznaczenia MicroSpeed® Energy z rewolucyjną technologią IRC (inhibitor rozpadu chlorofilu).
27 lutego 2024
Targi rolnicze Agrotech to prezentacja najnowszych technologii. Nowości od 8 do 10 marca w Targach Kielce nie braknie także w ofercie nawozów. Świętokrzyskie przedsiębiorstwo INDUSTRIA Nawozy zaproponuje nowe wapno nawozowe.
27 lutego 2024
Trzeciego dnia wystawy rolniczej w Targach Kielce, w niedzielę, 10 marca, zwiedzający będą mogli wziąć udział w spotkaniu z ekspertami firmy ProInvest. Specjaliści omówią m.in. działania przygotowywane w ramach nowego Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich.
27 lutego 2024
Pielnik optyczny marki Ullmanna, najnowocześniejszą platformę AI/Machine Learning dostępną na rynku, a także Farmdroid do siewu i odchwaszczania będzie można poznać podczas targów rolniczych Agrotech w Kielcach, od 8 do 10 marca. Bilety na agrotech.pl
24 lutego 2024
„The Boss” będzie niewątpliwie wyróżniał się na stoisku Valtry w czasie targów rolniczych w Kielcach. Od 8 do 10 marca w hali F Targów Kielce fińskie przedsiębiorstwo pokaże ciągniki o mocy od 105 do 420 KM, czyli serie G, N, T, Q oraz premierową S. Co więcej, zwiedzający sprawdzą możliwości podłokietnika SmartTouch i poznają symulator kabiny.
23 lutego 2024
Weronika i Marlena Załoga, Rolnik NIEprofesjonalny, Rolnik na każdą okazję, MafiaSolec Team, Świętokrzyski Rolnik, Formacja Fenomen, Pudzian i wielu znanych z sieci będzie gościło przez trzy dni, od piątku, 8 marca, do niedzieli, 10 marca na targach Agrotech w Kielcach. Sprawdź, gdzie ich spotkasz.
15 lutego 2024
Każdy zwiedzający targi rolnicze w Kielcach będzie mógł porozmawiać z popularnymi influencerami - Michałem Nowackim i Kamilem Marunowskim w sobotę, 9 marca o godzinie 12 w kapsule E-3 w hali E Targów Kielce.
14 lutego 2024
Targi rolnicze Agrotech, które już 8 marca rozpoczynają się w Targach Kielce będą wypełnione najnowszą technologią dla gospodarstw. W 10 halach miejsca zajmą maszyny, urządzenia, nawozy i środki ochrony. Innowacyjne projekty zaprezentują specjaliści ze Świętokrzyskiego Ośrodka Doradztwa Rolniczego w Modliszewicach na swoim stoisku w hali H.
01 lutego 2024
W Targach Kielce trwają gorące przygotowania do wydarzenia, które odbędzie się już za miesiąc, w dniach 8 – 10 marca. Targi rolnicze ponownie staną się największą wystawą w halach w kraju.
31 stycznia 2024
Od piątku do niedzieli włącznie, od 8 do 10 marca 2024, w Targach Kielce zwiedzający zobaczą tysiące maszyn. Stoiska zajmą wszystkie hale kieleckiego ośrodka oraz trzy dodatkowe, wybudowane na Agrotech. Ich powierzchnia będzie znacznie większa niż w ubiegłym roku.
29 stycznia 2024
Złoty Medal Targów Agrotech rokrocznie otrzymują maszyny lub rozwiązania technologiczne, które wyróżniają się innowacyjnością i funkcjonalnością. Nie inaczej stanie się i podczas najbliższego wydarzenia. Przedsiębiorstwa już mogą zgłaszać do konkursu wybrane produkty, które zaprezentują w dniach 8-10 marca w Targach Kielce.
24 stycznia 2024
- Z przyjemnością informuję, że obejmę patronatem honorowym XXIX Międzynarodowe Targi Techniki Rolniczej AGROTECH. Gratuluję podjętej inicjatywy i życzę powodzenia w jej realizacji – przekazuje w oficjalnym piśmie Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi Czesław Siekierski. Wydarzenie odbędzie w dniach 8 - 10 marca w Targach Kielce.
20 grudnia 2023
Tak wynika z raportu „Polska wieś i rolnictwo 2023” opracowanego na zlecenie ARiMR, MRiRW, KOWR oraz KRUS.
12 grudnia 2023
Doktor nauk ekonomiczno-rolniczych, wieloletni poseł i europoseł, przewodniczący Komisji Rolnictwa i Rozwoju Wsi Parlamentu Europejskiego w latach 2014-2019 został powołany na stanowisko Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi. Nowo powołany szef resortu od lat jest gościem targów Agrotech.
08 grudnia 2023
Współczesne rolnictwo zmierza w kierunku rewolucji, znanej jako Rolnictwo 4.0, bazującej na innowacyjnych technologiach, sztucznej inteligencji i cyfrowych rozwiązaniach. Obejmuje ono szeroki zakres nowości, od sztucznej inteligencji po robotykę, z jednym celem - zwiększenie efektywności, produkcji zrównoważonej oraz dostosowanie się do wyzwań zmieniającego się środowiska.
24 listopada 2023
W dzisiejszym dynamicznie zmieniającym się świecie, rolnictwo przemieszcza się w kierunku wykorzystania zaawansowanych technologii, z których jedną z najbardziej obiecujących jest sztuczna inteligencja. SI otwiera nowe perspektywy dla rolnictwa, umożliwiając precyzyjne zarządzanie procesami, optymalizację plonów, minimalizację kosztów i redukcję wpływu na środowisko. Oto sposoby, w jakich sztuczna inteligencja przekształca rolnictwo. Okazuje się, że już korzystamy.
09 października 2023
Prezentowane podczas targów Agrotech w Kielcach autonomiczne maszyny cieszą się zainteresowaniem rolników. Według raportu MarketsandMarkets, zapotrzebowanie na agroboty będzie rosło, a w 2028 roku ich wartość na rynku globalnym ma przekroczyć 40 miliardów dolarów.  
13 września 2023
450 firm z 15 krajów prezentowało oferty w 10 halach podczas ostatnich targów techniki rolniczej Agrotech. Organizatorzy już pracują nad edycją 2024, która potrwa od 8 do 10 marca. Przedsiębiorcy mogą więc rezerwować stoiska. Za obecnością w Targach Kielce przemawia liczba zwiedzających – blisko 70 tysięcy z różnych stron kraju.   
17 sierpnia 2023
Rozbudowane agregaty, brony talerzowe, pługi, wały, kultywatory, głębosze... i wiele innych zostało zaprezentowanych podczas targów techniki rolniczej Agrotech w Kielcach. Przypominamy je.
05 lipca 2023
Imponujące maszyny do koszenia zboża i kukurydzy wywierały wrażenie na zwiedzających targi techniki rolniczej Agrotech w Targach Kielce w marcu 2023. Przypominamy je.
21 czerwca 2023
Za 30-letnie doświadczenie w produkcji szerokiego asortymentu maszyn rolniczych została doceniona firma Jar-met z Węgrowa na Mazowszu w czasie targów techniki rolniczej Agrotech. Otrzymała Puchar Ministra Rolnictwa.
09 maja 2023
W piątek, 8 marca 2024 roku rozpocznie się XXIX edycja Międzynarodowych Targów Techniki Rolniczej AGROTECH oraz XXIII Targów Przemysłu Drzewnego i Gospodarki Zasobami Leśnymi LAS-EXPO. Wystawy potrwają do popołudnia w niedzielę, 10 marca.
27 marca 2023
Targi techniki rolniczej, zorganizowane w dnia od 17 do 19 marca w Targach Kielce, zostały ocenione najwyżej w Polsce w plebiscycie „Gazety Targowej”. Redakcja wydawnictwa pod uwagę wzięła profesjonalną organizację wydarzenia, doskonałą obsługę wystawców i zwiedzających oraz bardzo dobrą współpracę z przedstawicielami mediów.
8-10.03.2024
Godziny otwarcia
 • 08 III 2024
  10:00 - 17:00
 • 09 III 2024
  09:00 - 17:00
 • 10 III 2024
  09:00 - 17:00
  8-10.03.2024
  Godziny otwarcia
  • 08 III 2024
   10:00 - 17:00
  • 09 III 2024
   09:00 - 17:00
  • 10 III 2024
   09:00 - 17:00