plany-terenowTK-nowe-nazwy-Hal-pl.jpg

Nowe oznaczenie hal w Targach Kielce, czyli zmiany dla wystawców i zwiedzających Agrotech i Las-Expo

10 lipca 2024
Targi Kielce stale dbając o jakość obsługi wystawców i zwiedzających, wprowadzają zmiany, których zadaniem jest ułatwienie poruszania się po terenie w czasie wydarzeń targowych. Od września 2024 hale zostaną w nowy sposób oznaczone.

Hale, do tej pory nazwane literami, zostają oznaczone cyframi, co umożliwia nazewnictwo ciągów pieszych w halach za pomocą liter, zgodnie ze standardami europejskimi. Goście odwiedzający ośrodki targowe na całym świecie, doskonale znają numeryczny system identyfikacji hal, który ułatwia poruszanie się po terenie targowym i dotarcie do wybranych stoisk.

Nowe oznaczenia hal w Targach Kielce:

  • Hale zostają oznaczone cyframi od 1 do 7.
  • Ciągi komunikacyjne w halach będą oznaczane literami począwszy od A, wykorzystując kolejne litery w zależności od liczby ciągów w hali.
  • Stoiska w ciągach komunikacyjnych będą numerowane tak, jak ulice miejskie – po jednej stronie parzyste, po przeciwnej nieparzyste.
  • Oznaczenia numerów stoisk będą naklejane na wykładzinie, podobnie jak mapy sytuacyjne i oznaczenia ciągów komunikacyjnych.

Oznakowanie również będzie naniesione na mapy targów, które wystawcy i zwiedzający mają do dyspozycji w czasie wydarzeń.

Nowy system identyfikacji hal zostanie wprowadzony już podczas najbliższego Międzynarodowego Salonu Przemysłu Obronnego, który potrwa od 3 do 6 września 2024. Będzie funkcjonował równocześnie z obowiązującym dziś oznakowaniem z wykorzystaniem nazw literowych hal. 

Podczas XXX edycji Międzynarodowych Targów Techniki Rolniczej Agrotech oraz XXIV Targów Przemysłu Drzewnego i Gospodarki Zasobami Leśnymi Las-Expo, od 14 do 16 marca 2025, już wystawcy i zwiedzający skorzystają z nowego oznakowania hal.

 

Polecane aktualności
11 marca 2024
29. edycja targów Agrotech oraz 23. targi Las-Expo zapisują się jako rekordowe pod względem liczby osób zwiedzających. Od 8 do 10 marca Targi Kielce gościły blisko 71 tysięcy osób z Polski i zagranicy, to o około 2 tysiące więcej niż w ubiegłym roku. Znacznie więcej było też wystawców. Ofertę zaprezentowało 520 firm z 17 krajów, zaś w poprzedniej - 450 z 15 państw. Co było wyróżnikiem wydarzenia to bogactwo rozwiązań rolnictwa precyzyjnego.
08 marca 2024
Mnóstwo spotkań na stoiskach, imponujące maszyny, oblegani youtuberzy - tak upłynął pierwszy dzień targów Agrotech i Las-Expo w kieleckim ośrodku wystawienniczym. Wystawę zwiedził minister rolnictwa Czesław Siekierski, który chętnie rozmawiał z wystawcami i rolnikami. O efektach kilkumiesięcznej pracy szefowi resortu opowiadał dr Andrzej Mochoń, prezes Targów Kielce.
05 marca 2024
FPM AGROMEHANIKA, Serrat i Kershaw Progress Rail to trzy renomowane firmy specjalizujące się w produkcji maszyn rolniczych, do pracy w lasach i na terenach zielonych. Najnowsze ich propozycje będzie można zobaczyć podczas targów Las-Expo na stoisku firmy Aurox Machinery.
29 lutego 2024
Targi Przemysłu Drzewnego i Gospodarki Zasobami Leśnymi w Kielcach po raz kolejny za prezentują się imponująco. Po ubiegłorocznej rekordowej edycji, tegoroczna przynosi jeszcze większą różnorodność i innowacje.
23 lutego 2024
Wielofunkcyjność lasów, projekty w zakresie ochrony przyrody i innowacji oraz 100-lecie Lasów Państwowych to motywy przewodnie tegorocznej wystawy leśnej instytucji w czasie targów przemysłu drzewnego i gospodarki zasobami leśnymi w Kielcach. Wydarzenie potrwa od 8 do 10 marca.
06 lutego 2024
Trwa sprzedaż biletów online na Targi Przemysłu Drzewnego i Gospodarki Zasobami Leśnymi w Kielcach. Do 7 marca można je kupić na naszej stronie. Wydrukowany bilet umożliwia wejście na teren Targów Kielce przez dedykowane bramy i ominięcie kolejki do kas.
03 lutego 2024
Samochody do załadunku i transportu drewna, pojazdy i urządzenia do ścinania i przycinania, pokazy pracy na żywo traków, rębaków, łuparek oraz pilarek wypełnią targi przemysłu drzewnego i gospodarki zasobami leśnymi. Od 8 do 10 marca w Targach Kielce zaprezentują je cenione w branży firmy.
29 stycznia 2024
- Wierzę, że nasza współpraca przyczyni się do sukcesu Las-Expo 2024 oraz przyniesie obopólne korzyści dla wszystkich zaangażowanych stron – przekazuje w piśmie Witold Kos, Dyrektor Generalny Lasów Państwowych. Instytucja będzie obecna podczas wydarzenia w dniach 8 – 10 marca 2024 w Targach Kielce.