OGRÓD i TY (10-11.04.2021)

XXVIII Targi Ogrodnicze i Działkowe OGRÓD i TY

TARGI PRZENIESIONE - NOWY TERMIN PODAMY WKRÓTCE

Targi OGRÓD i TY przeniesione

Szanowni Państwo,

w nawiązaniu do obecnej sytuacji epidemiologicznej nie tylko w Europie, ale na całym świecie, podjęliśmy decyzję o przeniesieniu tegorocznej kwietniowej wystawy na najbliższy możliwy termin.

Targi Ogrodnicze i Działkowe OGRÓD i TY każdego roku gromadzą w kieleckim ośrodku tysiące zwiedzających. Wraz z towarzyszącymi Ogólnopolskimi Targami Materiałów Budownictwa Mieszkaniowego i Wyposażenia Wnętrz DOM, Międzynarodowymi Targami Turystyki Wiejskiej i Aktywnej AGROTRAVEL & ACTIVE LIFE, Międzynarodowymi Targami Zdrowia i Urody HEALTH & BEAUTY, Salonem Produktów Ekologicznych ECO-STYLE oraz Międzynarodowymi Targami Rzemiosła Artystycznego RĘKODZIEŁO stanowią jedną z najbardziej popularnych wystaw Targów Kielce. Z tym większą przykrością zdecydowaliśmy o przeniesieniu wydarzenia na bardziej sprzyjający czas.

Jednocześnie zapewniamy, że dołożymy wszelkich starań, by kolejne edycje targów były coraz lepsze i w pełni zaspokajały Państwa oczekiwania. Nie możemy się doczekać widoku stoisk pełnych kwiatów wszelkich odmian i kolorów, drzewek i ozdobnych krzewów. Z przyjemnością podziwiać będziemy projekty domków i altan oraz posłuchamy o trendach na nadchodzące sezony. Urządzanie tarasu, balkonu czy przydomowych rabat nie jest bowiem łatwą sztuką.

Z nadzieją patrzymy na nadchodzącą przyszłość i dziękujemy, ze już od tylu lat jesteście Państwo z nami. Do zobaczenia!

Z wyrazami szacunku,
Zarząd Targów Kielce