24510125d9af7a6d8278.jpg

Życie na Obcasach już 15 października w Targach Kielce

07 października 2019
Największy event w regionie dla kobiet z upominkami i nagrodami już niebawem w Kielcach

Już po raz trzeci odbędzie się jedno z największych wydarzeń w Polsce skierowanych do kobiet pn. "Życie na Obcasach". To przedsięwzięcie, którego celem jest wymiana doświadczeń, dostarczenie specjalistycznej wiedzy z zakresu rozwoju biznesu, podnoszenia swoich kwalifikacji, a także samodoskonalenia. To także szansa na poznanie wielu wspaniałych, inspirujących osób.

Wśród tegorocznych prelegentów spotkania znalazły się między innymi Laura Samojłowicz, aktorka, piosenkarka, zwyciężczyni piątej edycji programu "Jak oni śpiewają". Aleksandra Radomska, blogerka i vlogerka, która na co dzień stara się dostarczyć uśmiechu i rozrywki wszystkim osobom obserwującym jej internetową aktywność. Nie zabraknie również Anety Wątor, która jest certyfikowanym trenerem Kaizen, przekazującym wiedzę z ogromnym entuzjazmem i energią. Charakteryzuje ją przede wszystkim przedsiębiorcze i innowacyjne podejście poprzez które skutecznie prowadzi klientów do osiągania wielkich sukcesów małymi krokami. Gościem wydarzenia będzie także Dagmara Gmitrzak, terapeutka holistyczna, trenerka rozwoju osobistego, socjolog, muzykoterapeutka, autorka wielu ciekawych publikacji.

Targi Kielce oraz CONF tradycyjnie przygotowały moc atrakcji dla wszystkich uczestniczek wydarzenia. Wśród wystawców znajdą się zarówno przedstawiciele branży beauty, fitness, zdrowego odżywiania i stylu życia, a także motoryzacji.

Zapraszamy kobiety wraz z pociechami dla których takaże przygotowaliśmy mnóstwo niespodzianek, w tym kąciki zabaw.

Poprzednie edycje przedsięwzięcia pokazały, że kobiety z naszego województwa są ciekawe świata, chcą realizować własne marzenia, lubią słuchać, ale również dzielić się swoimi życiowymi doświadczeniami.

Zapraszamy na "Życie na Obcasach 3" we wtorek, 15 października 2019 r. o 17:30 do sali Omega Centrum Kongresowego Targów Kielce.

Wstęp bezpłatny. Rejestracja na https://evenea.pl/imprezy/konferencje/kielce/zycie-na-obcasach-3-230907/

(AO)

{{ data.trade.title }}
{{ data.trade.started_at.date | formatDate('DD-MM-YYYY') }} - {{ data.trade.finished_at.date | formatDate('DD-MM-YYYY') }}
{{ data.trade.displayed_date }}
{{ item.tradeExhibitor.title }}
{{ item.tradeExhibitor.stand }}
Nie posiadasz dodanych wystawców.
{{ data.trade.title }}
{{ data.trade.started_at.date | formatDate('DD-MM-YYYY') }} - {{ data.trade.finished_at.date | formatDate('DD-MM-YYYY') }}
{{ data.trade.displayed_date }}
{{ item.point.stand }}
Nie posiadasz dodanych wydarzeń.
Pokaż planer targowy