fishing-1572408-1280.jpg

Zwiększaj umiejętności i poszerzaj wiedzę w Targach Kielce. Oto jacy prelegenci odwiedzą Festiwal Wędkarski!

29 września 2023
Największa hala Targów Kielce już w październiku zamieni się w wędkarskie centrum szkoleniowe o powierzchni 5100 m kw.! Wiedzę można będzie poszerzać nie tylko przy stoiskach producentów sprzętu czy poznając innych pasjonatów, ale także na szkoleniach i warsztatach. Targi Kielce odwiedzą także goście specjalni z każdego zakątka Polski.

Wędkarska impreza w Targach Kielce

Najnowsze propozycje zaopatrzenia wędkarskiego, akcesoria i sprzęt od rzemieślników, giełda rzeczy używanych, a ponadto integracja miłośników wędkarstwa z całej Polski. To wszystko już za miesiąc na Festiwalu Wędkarskim w weekend 14-15 października 2023 roku w Targach Kielce. Wystawcy zaprezentują nowinki technologiczne i tradycyjny osprzęt. Obok stoisk producentów pojawią się stanowiska wędkarskich rzemieślników. Uczestnicy imprezy będą mogli nie tylko kupić wykonane ręcznie akcesoria, ale też dowiedzieć się nieco więcej na temat samego procesu ich tworzenia.

Festiwal to okazja do poszerzania wiedzy

Dzięki pokazom, prezentacjom oraz prelekcjom z profesjonalistami i naukowcami, wędkarze będą mieli możliwość wejścia na wyższy poziom. Poznają nowe techniki połowu oraz zaznajomią się z najnowszymi trendami w branży.

Harmonogram prelekcji na Festiwalu

14.10.2023

11:00 - Wiceprezes ZG PZW ds. sportu i młodzieży Dariusz Ciechański - Skybox

12:00 - Wiceprezes ZG PZW ds. ochrony i zagospodarowania wód Wiesław Heliniak - Skybox

13:00 - Przewodniczący rady naukowej PZW prof. Bogdan Wziątek - Skybox

14:00 - Prezes ZG PZW Beata Olejarz - spotkanie z wędkarzami niepełnosprawnymi - Scena główna

15:00 - Członek rady naukowej PZW dr. hab. Adań Tański - Skybox

16:00 - Redaktor naczelny Wiadomości Wędkarskich  Jacek Kolendowicz - Skybox

15.10.2023

11:00 - Prezes ZG PZW Beata Olejarz - Spotkanie z wędkarzami

Festiwal Wędkarski odbędzie się w Targach Kielce w dniach 14-15 października 2023 roku!

/YY/

Polecane aktualności
02 października 2023
Chcesz wziąć udział w największej imprezie wędkarskiej w regionie, a przy okazji spełnić obowiązek obywatelski? 15 października odwiedź Targi Kielce, baw się na Festiwalu Wędkarskim odbywającym się w trzeci weekend października i oddaj głos w wyborach do Sejmu i Senatu.
28 września 2023
Firma Prestige Serwis Marine Warszawa została wystawcą na Festiwalu Wędkarskim 14-15 października. Autoryzowany dystrybutor silników Suzuki zaprezentuje estetyczne, przenośne silniki oraz oryginalne części zamienne japońskiego producenta.
26 września 2023
Uniwersytet Warmińsko-Mazurski w Olsztynie został jednym z wystawców na Festiwalu Wędkarskim w Targach Kielce. Uczelnia będzie m.in. dzielić się wiedzą z zakresu gospodarki wodnej oraz zachęcać młodszych uczestników do podjęcia studiów na kierunku Rybactwo.
22 września 2023
Festiwal Wędkarski zadebiutuje w Targach Kielce w dniach od 14 do 15 października! To będzie największa rybacka impreza w regionie i wyjątkowa okazja dla producentów sprzętu wędkarskiego i rzemieślników, by zaprezentować swoje produkty i nawiązać relacje biznesowe. Zostały ostatnie miejsca dla wystawców na największej hali kieleckiego ośrodka wystawienniczego!
20 września 2023
Kilkudniowy wyjazd na ryby nad nieznany akwen może być znakomitym sposobem na spędzenie wolnego czasu, ale także doskonałym sprawdzianem umiejętności. Na „obcym” łowisku nie tylko nie będziesz obeznany ze zwyczajami żerujących tam ryb, ale także prawdopodobnie poddasz próbie swoją wytrzymałość. Odwiedź stoisko Poland Fishing Na Festiwalu Wędkarskim i spraw, aby wycieczka była maksymalnie satysfakcjonująca.
18 września 2023
Polski producent łódek do wywozu zanęty będzie jednym z wystawców na Festiwalu Wędkarskim w Targach Kielce. Zaprezentuje unikatową, zdalnie sterowaną łódź Hunter 650.
14 września 2023
Większość wędkarzy swój fach zawdzięcza dziadkom, ojcom bądź też starszym, bardziej doświadczonym kolegom. Byli świetnymi wędkarzami nie tylko dlatego, że wody były rybne, ale także dzięki swoim niepozornym i skutecznym przynętom. Korzystacie z tych „dziadkowych” sposobów? Czy może wolicie nowoczesne metody łowienia ryb? Sprawdźcie, jakie nowinki wędkarskie pojawią się na festiwalu w Targach Kielce.
13 września 2023
W ofercie POLPORT znajduje się kilkanaście rodzajów łodzi, kajaki, rowery wodne oraz akcesoria żeglarskie i wędkarskie. Ponad 10-letnie doświadczenie pozwala firmie sprostać oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających klientów. Stoisko firmy pojawi się już wkrótce na Festiwalu Wędkarskim w Targach Kielce.